0 oy
870 göst.
Aile kategorisinde (479 puan) tarafından
Öncelikle iyi ramazanlar.  Güzel iftarlar. Ya sürekli kaynim asiksuratlı konuşunca bir patavatsız bide hiç konuşmaz kendini bir *** zannediyor 3 yıldır bende kaliyor defolup gitmiyor neymiş gelmiş burda çalişiyor ondan bende kaliyor ya resmen yeter artık banyo yapar pisliğini oraya atar ben bıktım.  Oruçlu gibi davranıyorum Ya ne yapacam ben bıktım

31 Cevaplar

+1 oy
(11,089 puan) tarafından
3 yıldır bişey yapmamışsın daha napcan.. 3 ay değil ki bu. Olmaz arkadaş olmaz, kayın dediğin bu kadar kalamaz aile evinde. Sana da hayırlı ramazanlar.. 
(479 puan) tarafından
Öyle vallah
-Reklam-
0 oy
(7,232 puan) tarafından
Oruçlu gibi davranıyorum derken ev tutsun essk kadar adam 
(479 puan) tarafından
Canim regl oldum 2 gün sonra oruç  tutacam
(7,232 puan) tarafından
Hmm e eşin afedersin ama niye bu kadar geniş özel hayatın var banyosu var biseysi var tesetturluysen o apayrı bi sıkınti kendi evinde açık gezemeyeceksen nerde gezecen başlı başına sıkıntı koca adamin ne işi var sizde
0 oy
(234 puan) tarafından
Niye sizde kalıyoki canim annesinde kalsin rahat bile edemezsin esinle konus istersen
(479 puan) tarafından
Anneleri burda değil ben onlardan ayriyim
0 oy
(3,556 puan) tarafından
Ne alaka ya kayın sende kalıyor eşiniz falan bu durumdan rahatsız değil mi bir gün değil bir hafta değil yani tuhaf kendine ev kirlayip kalsın yani
(479 puan) tarafından
Eşime defalarca söyledim dedi gitmiyor yuzsüz
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Oruçlu gibi davranıyorum ney kız oruç tutmuyon mu 
(234 puan) tarafından
Regl olmustur belki yese anlar diye öyle ypio büyük ihtimalle öylr düşündüm
(479 puan) tarafından
Regl oldum ondan
(2,369 puan) tarafından
Kuzum tamam bende diyorum neden otel diyor kayninin senin evinde kalması hiç uygun değil
(479 puan) tarafından
Biliyorum uygun değil bide tesetürlüyüm çok zor
0 oy
tarafından
3 yıl mı Allah yardımcın olsun ama nasıl eşin kabul ediyor bunu madem çakışıyor gitsin kendine ev tutsun
(479 puan) tarafından
Bize hayrı yok defalarca kirada buldum gitmiyor belleş malla alışmışlar ailece bunlar böyle
0 oy
tarafından
Ne kadar itici bişey ya essek kadar adamın gelinin evinde ne işi var hayret biseu
(479 puan) tarafından
Vallah bende anlam veremiyorum
tarafından
Hiç mi düşünmez insan kocan falan
(479 puan) tarafından
E demek ki düşünmüyorlar caniler
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Doğru değil aslında ama siz bilirsiniz, evlenmeye niyeti yok mu 
(479 puan) tarafından
Tabiki doğru değil tesetürlüyüm çok zor oluyor. Vallah bilmiyorum hiç sormuyorum
0 oy
(914 puan) tarafından
Bazıları olur kendi odasindan çıkmaz rahatsiz etmez ona bir şey denmez lâkin surat yapması pisliğini sana temizletmesi hiç hoş bir davranış değil açık dille söyle. Ben ne eşimin ne babamin nede abilerimin hiç bir pisliğini görmedim edeben ve ahlâken temiz olmalı.
(479 puan) tarafından
Diyorum vallah yemin ederim bunu  yüzünden kalmadi
0 oy
(618 puan) tarafından
Kaç yıllık evlisin ki
(479 puan) tarafından
5 yıllık
(618 puan) tarafından
Yuh evliliğin yarısı o koca adamla geçmiş eşin kormu ya bu evliliği 3 kışimi sürdürecek defolsun gitsin
(479 puan) tarafından
Bilemiyorum . İnsan başta gün yüzü gormediyse yine görmez
0 oy
(50 puan) tarafından

Kaybının da eşinin de bu durumdan rahatsız olmaması çok garip... Ne ailevi ne sosyal ne de dinen uygun değil. 

Hadi bu düşüncesizler neyse sizin aileniz demiyor mu bizim kızımızın evinde yıllardır kaybının ne işi var 
(479 puan) tarafından
Of bacım bir çektiklerimi bilsen hangilerini anlatsam çektiklerimin üzerine bide bunun ağız kokusunu çekiyorum
0 oy
(111 puan) tarafından
Aynisi bende de var gece yatmaz evi  içinde gezer sürekli mutfakta biseyler yer meyve olur çerez olur bitirene kadar gider gelir yer . Banyo yapar   banyoyu dağınık bırakır,  yastıksız carsafsiz uyur  hani olmasa anlicam var ve kac kere dedim yastik kulan neymiş kirlent daha rahatmış bende tiksiniyorum . Ve daha neler neler  bana karışmasını demiyorum bile yok çocuğu öyle tutma yok şöyle yapma hayır hani her seferinde kızıp ayarlıyorum yine ayni
(479 puan) tarafından
Ah cankm ne desem rabbim yardımcımız olsun
0 oy
(8,778 puan) tarafından
Esin ne diyor bu duruma
(479 puan) tarafından
Eşim ben konuşmadikça bahsetmedikçe birşey demiyor. 28 yaşında
(8,778 puan) tarafından
O zaman sende kendi aileni cagiracaksin 1 2 ay kalacaklar eşin o zaman empati yapar
(479 puan) tarafından
Ablam 1 ay kaldi yine birşey demedi
(8,778 puan) tarafından
Bu sefer 3 5 ay kalsın ama temelli kalacağını söyle
(255 puan) tarafından
Canım sen konuşmadık bisey demedikçe esinde senin rahatsız olduğunu anlamaz ha zaten 28 yasindaki  Bi adamın yanınızda kalması zaten doğru değil ama eşine söyle hiç rahat olamadığını
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Ya bacım hadi eşin ve ailesi geri.zekali haramdan mahremden haberleri yok.senin ailen niye bir host demiyor.ben aynı şeyi yaşayacağım babam çoktan ayağa kaldırmıştı ortaligi
(479 puan) tarafından
Canim defalarca dedik gitmiyor vallah artık ne yapacağımı bilemiyorum bu ***** yüzünden yuvamı dağıtmak istemiyorum.
0 oy
(119,168 puan) tarafından
sen 3 yil dayandiysan bi 10 yil daha dayanirsin bacim 
(479 puan) tarafından
Ellimde değil 100 kere söyledim gitmiyor
0 oy
tarafından
Benimde benle yaş kaynım var ama ben kalamam kanımla eşim ilk başta ne kalması der zaten esin neden bu kadar müsait ediyor sonuçta ise gidiyor hiç mi korkmuyor karıma bisey yapar falan filan diye 
(479 puan) tarafından
Yok birlikte gidiyorlae
0 oy
(2,669 puan) tarafından
Benimde kız kardeşim yanımda 20gun oldu oda her işime koşar yardım eder bütün ev işleriyle bı tane bebeği var kus eşinden boa  ailem onu istemiyor bende gel burda kal kafanı dinle dedim ona gel kafanı dağıt evim büyük bir odada kal dedim eşim şimdiden ne zaman gidecek gidecek diye söyleniyor ben onların besliyecem diyor yani kaldiki 3sene iyi dayanmisin kendi tarafin olsa o kadar. Dayanjrmiydi
(479 puan) tarafından
Yemin ederim kaynanam ne yesek sayıyor.ama ben o haydan hoşlanmam. Sadece kalması falan çok rahatsız edici
(2,669 puan) tarafından
Aynen eşinle bı konuş istersen
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Valla sizin kocalariniz nasıl erkek anlamıyorum ben hayır istemiyorum rahat edemiyorum dersem bitmistir eşim hemen gönderir üç beş gün girme kocanın koynuna rahat edemiyorum rahat banyoya giremiyorum de belki gönderir:))
(479 puan) tarafından
Kız bu ilişkiye düşkün değilki istersen 1 Ay yapmasin
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Benimde var malesef  evi mahvediyor  hergun kaynnama diyorm valla ama tık yok:( 8 yıldır ayni evdeyiz rahatım yok inanki anlıyorm seni esimde istemiyor ama ayri ev yok bize 
(479 puan) tarafından
Üzücü :(((( bakalım ben ne zamana kadar devam edicem
0 oy
(245 puan) tarafından
Madem çalışıyor gitsin ev kiralasın. Bazı insanlar tam bir ö. Küz oluyor yaa. Eşine de Allah akıl fikir versin. Her erkek kabul etmez bu durumu. Bence eşinize rahatsız olduğunuzu net bir şekilde söyleyin. Bu kadar yeter artık gitsin, deyin. Ya o gitsin yada ben gitcem böyle olmuyor artık, deyin
(479 puan) tarafından
Yarın kesin söyliycem

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 207 göst.
0 oy
4 cevap 116 göst.
0 oy
18 cevap 281 göst.
10 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Aze ak (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 166 göst.