0 oy
653 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (264 puan) tarafından
Bereketli ve zor olmayan yemekler lazım malum minik bebeğim var :))

14 Cevaplar

+4 oy
(704 puan) tarafından
Ben olsam o kadar kalabalık misafirime mercimek çorbası, bol salata,ayran ve fırına içini hazırlayıp kıymalı pide yaptırırdım bir de şekerpare yapabilirsin yanına canım minik bebeğin varmış çok yorulmazsın. Hem gözü hem mideyi doyurur bence :) 
(704 puan) tarafından
Benimde öylee
(3,608 puan) tarafından
Kızlar kıyma içini hazırlayıp nereye veriyorsunuz pidecileremi firinami
(7,036 puan) tarafından
Fırıncılar bir sor yapiyorlarsa orda yaptır yapmıyorlar da pidecilere bir sor
(5,108 puan) tarafından
Katılıyorum kalabalık misafirler için pide kurtarıcı oluyor
(3,608 puan) tarafından
Tamam canım sağol bizim fırıncılar biraz cins yapmayabilirler ama bı sorarım yinede
-Reklam-
+1 oy
(19 puan) tarafından
Fırına tavuk at bir koca tepsi dopdolu bir büyük tencere pilav yanına da salata bitti oh. Mis en kolay bunlar aklıma geliyor bnm
0 oy
(257 puan) tarafından
Maklube cnm bn onu yaptım bereketli hem çok güzel oluyor
0 oy
tarafından
Aboooooo 20 kişi mi kiz hepsini bir günde almaz ☺
(264 puan) tarafından
Daha yarısı bile değil canım yaaa
0 oy
(580 puan) tarafından
Zamanında 15 kişi ağırlamistim.kızım o zaman 1 yaşındaydı 1 tepsi fırında köfteli sebze 1 tepsi de tavuklu sebzeli yapmistim yanına pilav çorba salata havuçlu meze yetti gitti 
0 oy
tarafından
20 kişiye anca tavuklu pilav bacım :D
(28 puan) tarafından
:))))
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Arap tava diye bir yemek var. Nefis yemek tariflerinden bakın. Köfteden de kolay
0 oy
(192 puan) tarafından
Ben 20 kişiye hafif tarif aramana şaşırdım helal maşallah bebekle bunu yapabilmen. Ben en son geçen sene 40 kişiye yemek verdim ama bekardım kurban kestim en kolayı valla çorba pilav et verdim ama tabii ozamanki et şimdi ile aynı değil Allah kabul etsin senin iftarını ve yardımcın olsun 
(7,195 puan) tarafından
Ailesi kalabalık olanlar için normal bir durum :) 9 yeğenim var bir de kendi kızım , sekiz kardeşiz 6 mız evli bir de anne baba.. Çok yoğun ama çok güzel geçiyor valla biz her hafta cumartesi eşler olmadan kardeşler arasında birimizde toplaniriz ramazanlarda çoluk combalak yine aynı ...
(192 puan) tarafından
Bende evlenip il değiştirmeden önce gayet büyük geniş bir ailem vardı her hafta 1inin evinde buluşup haftasonları kuzenler gelinler toplanırdık bakma hüzünlendim :) Allah bozmasın
(264 puan) tarafından
Hafif demedim canım kolay dedim :) mesela 20 kişiye islim kebabı yapamam :))))
Evet kalabalık bir aileyiz hamdolsun
(192 puan) tarafından
Çok güzel maşallah Allah bozmasın:)
0 oy
(181 puan) tarafından
Lahmacunnnnn
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Ben olsam içini hazırlayıp fırına kıymalı pide veya lahmacun yaptırırdım. :D Tabii yanına da çorba, salata, ayran ve kolay bir tatlı. 
0 oy
(263 puan) tarafından
Lahmacun çorba ve tatlı ☺️
0 oy
(17,787 puan) tarafından
Makarna salatası kıymalı makarna beşamel soslu makarna ve yoğurtlu makarna ayran :D kız bebek uyuyunca yap noluyoki benim üç tane çocuk var en küçük 1 yaşında ve bana yapışan bi çocuk yinede herşeyimi dört dörtlük yaapıyom ben :)
0 oy
(510 puan) tarafından
Dün yaptım çok kolaydı inan bebeğimde hasta zordu yemek yapmak misafirimde gelicekti link bırakıyorum Tavuk Kapama (Bulgur Pilavı İle) https://www.nefisyemektarifleri.com/tavuk-kapama-bulgur-pilavi-ile-10317690/ 2 katı ölçü yaparsın . 2 but fazladan haşladım terbiyeli tavuk suyu çorbası yaptım onuda 
(510 puan) tarafından
Güveç de yapaalirsin doğra at tencereye pişsin akşama kadar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 266 göst.
7 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Mlht_kc (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 539 göst.
30 Mart 2023 Diğer kategorisinde 0852 (733 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 472 göst.
18 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Nurtopum (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 349 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,484 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...