0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (208 puan) tarafından
Kızlar merhaba benim 5 yaşında oğlum var doktorlr tarafından değerlendireme sonucu hafif otizim denildi şimdi rehabitasyon a gidiyor ordan banaa evde bakım bakım parasindsn faydalanabilirsin dediler kiraciyim geçen gün eve geldiler bana ziraat ten  kart çıkar dedi demek istediğim aslında ne blm tuhaf oldum evde bakım denince ilerde önüne çıkar mı bu rapor ve para çok şükür oğlumun öyle durumu da yok

1 cevap

+1 oy
(1,103 puan) tarafından
Canım önüne çıksa ne olcak. Nerden biliyosun önüne çıkacak bı meslek secegini. Çocuğunun iyi olup topluma karışmasımi önemli. Yoksa polis olması mı. Belki tamirci olcak. Belki kuaför olcak yani uzulmene gerek yok. Aksine fark edildiği için sevinmen gerekiyo. Bizde görüyoruz okulda ne çocuklar var bu nasıl otizm dersin. Ama tanı konulunca düşünmen gereken tek şey farkındalığı için savaşmak. Gelecekte olacağı meslegi biz secemiyoruz sonucta
(1,103 puan) tarafından
Rapor çıktıysa para aliyosun . O parayla da ekstra özel ders aldirabilirsin . Biz öyle yapıyoruz yeğenime. Seansı 500 lira mesela. Ordan alınan parayla duyu bütünleme dersi alıyoruz. Neyine takıldın onu anlayamadım ama
(208 puan) tarafından
Yeğeninin evine baktıktan ne zman sonra yattı para
(1,103 puan) tarafından
Evine bakılmadi. Dr dan alınan raporla ram a gidildi. Orda bı kaç soru sordular anneye. Sonra 10 gün sonra ram raporu çıktı aile sosyal yardıma rapor verildi işte kira mi kendi evinmi muhabbetleri oldu. Sonra diğer ay hesabına yatmaya başladı. Ayrıca o raporu aldığında su faturanın yarısını devlet ödüyor. Birde bu avm de falan çocuk alanları varya paralı. O tarz yerlerin hepsinde ücretsiz girip oynama hakkı var
(208 puan) tarafından
Kiraciyim su elektirik üstüme değil ki olur mu yine
(1,103 puan) tarafından
Su üzerinde olsa olabilir.
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 253 göst.
23 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sugra (1,192 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 260 göst.
3 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (7,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 206 göst.
28 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 169 göst.
8 Haziran 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Mekiye (1,216 puan) tarafından soruldu

383,036 soru

11,465,589 cevap

35,065 kullanıcı

...