0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (1,264 puan) tarafından
Neler yapıyorsunuz kendimi çok bakımsız ve kötü hissediyorum biraz toparlanmak istiyorum ne yapabilirim sacım başım dağılmış yüzüm mahfolmuş yaptığınız maske falan var mı 

8 Cevaplar

+1 oy
(446 puan) tarafından
Her öğün abdestimi tazelemek
-Reklam-
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Nemlendirici yüz yıkama diş fırçalama 
0 oy
tarafından

En büyük bakımım krem dış fırçalama 

0 oy
(462 puan) tarafından
Gel özele sana birkaç urun verim kullan super avondan 
(1,264 puan) tarafından
Msj attım
(462 puan) tarafından
Yazdım askim
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ben 4 günde bir bimdeki Garnier 3 in 1 maskeyle temizliyorum yuzumu. Çok temiz hissettiriyor. Bir de her duştan sonra bebek yağı ya da vücut losyonu her yerime suruyorum bu kadarı yetiyor bana. 
0 oy
(863 puan) tarafından
Günlük bakımda sabah yüz yıkama diş fırçalama el yüz nemlendiriciler sürme ile başlıyorum sonra oğlumu uyuyunca üzerimi giyiniyorum hafif makyaj yapıyorum aynaya bakınca kendini mutlu hissettiriyor gercekten akşam olunca makyajı çıkartıp tekrar nemlendiriciler sürüyorum uyumadan öncede dudaklarımı nemlendiriyorum.

Haftada bir kez peeling yapıyorum cildime uygun olan herhangi bir marka fakretmiyor kıl maskesi yapıyorum bazen çok iyi geliyor dudaklarima şeker ve zeytinyağıyla peeling yapıyorum saclarima da bakım yapıyorum haftada bir banyodan 2 saat once bazen salıyorum oglumdan dolayı ama genel olarak bunlar 
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Diş fırçalamak tan başka bişey yapamıyorum :)
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Sacima haftada iki kere maske yaparim hergun gano mantar sabunlariyla yuzume maske yapar yikarim dis fircalar nemlendiricimi surerim ne yaparsam yapiyim yine cirkinim yine cirkinim ya kendimi hic begenmiyorum evde makyaj yapmam esim izin vermez sadece disari cikarken makyaj yaparim esimde bi degisik 
(796 puan) tarafından
Kız normalde eşler evde makyaj yap der dışarda sürme der senin tam tersi
(1,358 puan) tarafından
Aynenn valla adam bi farkli

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 114 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 260 göst.
3 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (7,098 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 169 göst.
8 Haziran 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 500 göst.
28 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,266 soru

11,413,847 cevap

34,960 kullanıcı

...