0 oy
1,534 göst.
Diğer kategorisinde (2,110 puan) tarafından
Kizlar ya ben suriyelilere kek falan vermstim tabagimi bos gondermiyolar gecen kandildede kuru fasulye vermistim kiz sevdgni soylemisti diye verdim turklerin fasulyesi cok guzel demsti kandildede sevapti verdim tenceremi tatli ile getirdi yiyemedik simdide kek tabagimi pogaca ve kurabiyeyle getirdi Allah razi olsun ama yok hic bizimkiler gibi degil gercekten cok vicdan azabi cekiyorum soyleyemiyorumda dolu getirme diye esim kurabiyeden agzina atti attigi gibi cikardi pogacanin tadina bakti iftarini actigi gbi hizlica bakti elindekini oldugu gibi geri birakti o yine herkesin verdigini yiyen cinsten ama ben yiyemiyorum gunah isliyorum degilmi :((( valla uzuluyorum ama albenisi yok ne yapayim geride ceviremiyorum

44 Cevaplar

0 oy
(253 puan) tarafından
Arapların geleneği kültürü mutfağı sizinkinden çok çok farklı olduğu için Araplar değişik geliyor. bir arap'a bir şey ikram ederseniz size misliyle ikram eder bunun da sonu gelmez. rahatsız oluyorsanız ya da yiyemiyorsanız hiçbir şey göndermeyeceksiniz. herkesin yiyebileceği, seveceği bir mutfakları yok. 
(2,110 puan) tarafından
Ya cogunda ustunr geldigi icin ve aaa ne guzel gorunuyo ne guzel olmus dedgi icin bide yeni dogum yapti emziriyo diye vermek istiyodum hep bide 18 yasinda bana gelen dgerleri turkce blmio o turkce blio kucuk diye bide uzuluyodm hep kucuk bide bebegi var diye ne biliyim ya ama Allah razi olsun tabagmi hep dolu getirdiler bdaha oyle ustune gelmedigi surece vermicem bse ya
(253 puan) tarafından
tatlı bir dille yiyemediğinizi söyleyebilirsiniz inanın bizler gibi alıngan bir millet değiller, alınmazlar. bizim de ıraklı komşularımız vardı oradan biiliyorum. ha demeden de geçemeyeceğm et yemekleri harika..
(2,110 puan) tarafından
Cekiniyorum soylemeyw ya
Kiz ben kendi yaotgm eti yemiomki onunkini yiyim ☺ et sevmiorm
(253 puan) tarafından
ye diye söylemedim kız:) sadece et yemekleri hoşuma gidiyor damak zevkimize uygun diye belirtmek istedim. dediğim gibi söylemediğin sürece ikramlar gelmeye devam eder çünkü gerçekten ikramı seven bir millet.
(2,110 puan) tarafından
Insallah getirmezler azonce sordu yedinmi diye dedim esim yedi ben ucundan tadina baktim tuzsuzdu diye oda bizim pogacaya tuz koyulmuyo dedi ☺
-Reklam-
0 oy
(7,286 puan) tarafından
Vereceğin şeyi plastik geri gelmeyecek kablara koy ver kabini atabilirsin de canım 
(2,110 puan) tarafından
Kiz kendi tabaklariyla cikariyolar arada
(7,286 puan) tarafından
En azından sen öyle tabakla verince anlar belki
(2,110 puan) tarafından
Insallah ☺☺
0 oy
(10,976 puan) tarafından
Onlar çok değişik yeşil bir baharat kullanıyorlar.ben kullanan türk bir tane bile görmedim.cok yoğun tuaf kokulu birşey .arapalar Suriyeliler çok seviyor onu.bende bir kere ayıp olmasın diye kahveyi içtim oluyordum son nefesimi veriyordum
(2,110 puan) tarafından
Kahveleridemi kötü kiz bana surekli gel kahve icelim diyo hic kahve icin gitmek nasip olmadi tadimi kotu kokusumu var
(10,976 puan) tarafından
Benim gittiklerim arapti.insanlar birde hevesle kendi kültürleri olduğu için qnlqtq anlata yaptılar kahveyi ama ölüyordum
0 oy
tarafından
Kimsenin verdiğini yiyemiyorum, yemiyorum bu huyumdan nefret ediyorum, başkasının evinde yada dışarda tuvalete giremiyorum konuyla bir alakası yok ama olsun. Takıntılıyım baya. 
(2,110 puan) tarafından
Tuvalet konusunda bende ayniyim cok cok mecburi durum olursa giriyorum ama yani mecburi durum yoksa evime gidene kadar girmiyorum kim olursa olsun

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 731 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (6,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 347 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 650 göst.
12 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 319 göst.