0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (3,100 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar esim her sinirlendiginde telefon kiriyor sonra bozuk telefon alip elime veriyor gecende aynisini yapti kirdi ucuz diye almis bozuk telefonu satan kiside pesin pesin soylemis esimin kiripta aldigi telefonlarin haddi hesabi yok neyse bozuk oldugunu soylemedi bana surekli telefon donuyordu kapanip aciliyordu bende 2 gun sonra bu telefon bozulcak gene telefona para vercen git bari baska telefonla degistir dedim gitmis iade istemis adamda iade olmaz degisim olur demis ama esim 2 turlude olmaz diyip bozuk telefonu bana k.akalamaya calisti bende ver bakayim bide ben gideyim dedim telefoncu bana dediki ben esinize pesin pesin soyledim verdigi paraya anca bu eder telefon sıkıntïlı diye bende abi ne iade ne degisim yapmiyomussun dedim ben oyle bisey demedim iade olmaz ama degistiririm dedim dedi bende degistirelim o zaman dedim ayni fiyata baska telefon yokmus ustune az daha ekliyip aliyim abi dedim her neyse ben ekledigim miktardan daha az soyledim esime cunki gene sinirlenecekti postlarimdan bilenler bilir bana adam akilli para harcamaz kaçar kendine geldimi en kral telefonlari aldi iphoneden tut casperın yeni cikan telefonuna kadar bana geldimi samsungun en eski serileri ve bozuk benim elimdekide cok yeni degil j7 en saglami temizi buydu bende bunu aldim ama esime daha az verdigimi soyledim adamada kirdigi telefonu goturup cocuk kirdi demis Allah askina kizim o telefonu nasil o hale getirmis bende cocuk nasil kirdi diyince adam bi şok gecirdim adam anladi esimin kirdigini
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,045 göst.
1 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 273 göst.
26 Mart 2023 Aile kategorisinde Kayramball27 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 376 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ecenin annesiii (1,074 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 826 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Agdhdg (84 puan) tarafından soruldu

397,333 soru

11,883,934 cevap

36,004 kullanıcı

...