0 oy
269 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Şuan hamileyim ilk başlarda iyi niyetimden kayinvalidemin ismi olsun istedim fakat kayınvalidem ben iyi davrandikca üstüme geldi hatta hamileysen hamilesin banane gibi şeyler kullandı şuan içimden gelmiyor çok tartışmalarımiz oldu son bir ay içinde 7 aylikda hamileyim eşim olsun istiyor ben istemiyorum ne yapabilirim nasıl ikna edebilirim bu arada kayinvalidemin hiç bir şekilde umrunda değil ne kızım ne hamileliğim degmeyecegini düşünüyorum

10 Cevaplar

+1 oy
(3,230 puan) tarafından
Çok saçma yaa çok saçma evladıma neden başkasının ismini koyayım başta kabul etmemeliydin
(1 puan) tarafından
İlk kızımın ismini ben koydum ikinciyi babası koysun istedim seçenek olarak istersen dedim tamam dedi ama o kadar pişman oldumki
(3,230 puan) tarafından
O zaman kararlı dur kabul etme annelerin hakkı isim koymak bana kalırsa doğum ağrısı yeter zaten
(4,220 puan) tarafından
İsim anne ve babanin hakkidir.
(3,230 puan) tarafından
Bana kalırsa dedim. Atlamana gerek yok
-Reklam-
0 oy
(5,611 puan) tarafından
Hata sende maalesef laf ağızdan bir kere çıkar derler sen söylemişsin ilk başta eşin de haklı 

Huzurunuzu kaçırmadan ikna etmeye çalış ama işin zor kendin istemiş sin çünkü 
(1 puan) tarafından
Ya ben bu duruma geleceğimizi bilmiyordum hep iyi dusunmeye çalıştım ama kimseye iyi niyet yaramiyormus saolsunlar evlenince ogrendim
(5,611 puan) tarafından
Öyle maalesef
0 oy
(2,726 puan) tarafından
İsmi nedir merak etmm
(1 puan) tarafından
Meral ismi
0 oy
tarafından
Ilk başta koymam deseydin keşke bu saatten sonra vazgeçirmen biraz zor.
(1 puan) tarafından
Umarım zor olmaz pişman oldum
tarafından
Ismi ne kayınvalidenin
(1 puan) tarafından
Meral ismi
0 oy
(981 puan) tarafından
İstemem vazgectim dedin mi tamamdir.net dur vazgectim de.doguran sensin isim hakki senindir
(1 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum aslında ama nasıl ikna edeceğim bilmiyorum inada gidiyor eşim de
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Adı ne merak ettim 
(167 puan) tarafından
Meral 'miş
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Sakin koyma hele kaynana, inan çok pişman olursun hatta zaten oğlum benim adımı verdi der, seni yok sayar, sen de hergun onun adını andigin ile kalırsın. Benim arkadaş boşandı kavga dövüş kızının adı kaynanasinin adıydı mahkemeye verdi değiştirmek için 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
İki isim koy canım hem eşin kırılmaz hem senin istediğin bir isim olur 
0 oy
(6,326 puan) tarafından
Durum ortada zaten. Eşine de bunları söyleyeceksin ve bu durumda başka isim koymasını söyleyeceksin. İkna etmeye falanda çalışmayacaksın. Net bir şekilde asla müsadem yok tekrar konuşmayalım bu konuyu diyeceksin. Haketmeyene değer vermeyelim lütfen. 
0 oy
(7,379 puan) tarafından
İsim konularına neden başkaları karışır ben anlamıyom

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 43 göst.
27 Mart 2023 Aile kategorisinde hasibeeeee (1 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 945 göst.
0 oy
6 cevap 121 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu