+1 oy
1,865 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Arkadaşlar öncelikle merhaba, ben görücü usulüyle evlendim, teyzemin oğlu olur eşim. Kendileriyle uzaktık farklı şehirlerde yaşıyor ve twyzemi kuzenlerimi hiç görmedik  yani daha önce hiç görüşememiştik ailecek , sadece annem teyzemle konuşuyordu, neyse Benden önce ablamı görmeye, tanışmak için geleceklerdi  sonra ablamın başkasıyla nişanlandığını duyunca  gelmediler, sonra benim için geldiler tanıştık bana beni görür görmez aşık olduğunu vs söylemişti eşim her neyse işte evlendik sonra herhangi bir konudan dolayı tartıştık ve bana işte ablanın  kocası olmasaydı ablanı alırdım seni napayım dedi,  ya bunun ne kadar iğrenç ve kötü bir cümle olduğunu söylüyorum bana yok kız görme sırasından bahsediyor  yok sinir anında söylenmiş bir şey diyor, kafayı yiycem sizce ben mi yanlış düşünüyorum?

55 Cevaplar

0 oy
(5,406 puan) tarafından
Valla bunu bir daha duyma, duyarsan da gerekeni yap 
-Reklam-
0 oy
(895 puan) tarafından
Ohaaa kıyasladığı kişi senin ablan bu nasıl bir karaktersizlik ben olsam aileme söyler onların desteğini de arkama alır önüme bakardım 
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Yarabbim tövbe yarabbim.ne kadar iğrenç bir cümle.ben bu adamın yanında zaten bu laftan sonra durmam bütün aileyi ayağa kaldiririm da ablamın yanina da asla sokmam
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Sen hala böyle Bi insanın yanında kalıp evliligini devam ettiriyorsan yazıklar olsun sana herseyi hakediyorsun namus iffet şeref kavramını bilmeyen adama adam denmez koca hiç denmez
0 oy
(590 puan) tarafından
Sende ister istemez psikolojin bozulacak..Ablam nasilda ben nasılım dye...

Bide aşağılıyor. 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Demekki akli ablanda hala.. onu tek kalemde boşarim o lafindan snr koca diye koynuma almam rezil.. 
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Ay midem nereye kusabilirim artık ya nasıl bir iğrenç cümle ya ben de ablayım kız kardeşim var eşim Kız kardeşim o gözle baksa söylese Allah'ım yarabbim ya sen evlerden uzak et gerçekten başka bir şey diyemiyorum
0 oy
tarafından
Ablanda gözü var diye yorumladım. Ablanin eşi duysa bu dediğini ne olur acaba . O zamanda eşin kötü niyetim yok bir sinirle söyledim mı der. 
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Oha ya resmen içten içe ablanı isteyip beğenip düşünüyormus ne söylerse söylesin ne yaparsa yapsın bu budur yani
0 oy
(140 puan) tarafından
Valla ablan kocasıyla falan boşansa Allah korusun seni boşar onu alır ben senin yerinde olsam rezil ederdim 
0 oy
(5,766 puan) tarafından
Allahım sen bu insanlara akıl ver yarabbim amin 

Bu gözler daha neler görecek ya midem bulandı yemin ederim ******** köpek karaktersiz herif 
0 oy
(4,711 puan) tarafından
ilk baata yaptiginiz yanlis ilk ablani istemeye geleceklermis sonra sen kalmissin gibi olmus
0 oy
(807 puan) tarafından
Ablana karsi hareketleri nasil ki merak ettim bu nasil bi kelime ya valla daha neler duyucam 
0 oy
tarafından
Başka Bi kadın değil ablandan bahsediyor artık dinen nikah düşse bile etik olarak onun da kardeşi sayılan Bi kadının adını ağzına alıyor ve sen hala o adamla aynı evde duruyorsan sende adamlık yok darılma 
0 oy
(994 puan) tarafından
Ablanı alırdım diyen den ne beklenir ki işte karaktersiz ablanla da olsa kardeşini alırdım derdi kesin böylesine bizde dönek diyorlar da
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sen nerelisin cok merak ettim.

Okadar tiksindim ki okurken kız olsunda kim olursa olsun sevmek değilde kadın olsjnkadın olsun kadın olsun zihniyeti bu ...

Sadece kadın olsun kim olursa olsun daha cok açık yazıcsmda yazamıyorum
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Yuhhh bu ne demek ya. Başka biriyle evlenirdim dese hadi dicem ne demek ablanı alırım piş herif 
0 oy
(263 puan) tarafından
Allah muhafaza Rabbim sonumuzu hayr eylesin 
0 oy
(3,931 puan) tarafından
Oha dedim. Bu gibi sözlere şüphelere maruz kalmamak için önceden kabul etmemeliydin. 
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Teyzemin oglu bizde kardestir. Yasayis ve kulturumuz farkli orasi ayri ama ben bu durumun icinde olsaydim; ne ben ne kardesim (ben ablayim cunku) bir esyamiyiz ki o olmadi bu olsun dedirtelim. Sizde oldugu kadar ailenizde de kabahat var bu sacma durumu kabul etmisler. Yani bu durumun anormalligini esinizde biliyor ki yuzunuze vuruyor. Ne derseniz diyin her sinirlendiginde bunu sizin aciginiz gorup caninizi acitmak icin yuzunuze vuracak.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 347 göst.
17 Mart 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,153 göst.
28 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Asellll (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 390 göst.
0 oy
5 cevap 847 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu

381,649 soru

11,424,725 cevap

34,983 kullanıcı

...