0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından
İnsan aralıksız 8 saat oyun oynar mı ya. 7 aylık hamileyim hiç birşeye yardım etmiyor. Sesiniz kıs başım ağrıyor dediğimde hayatımı zindan ediyorsun diyor. Oyun oynamadığı zamanlarda da (yemek, vs. ) Oynadığı oyunların dizilerini izliyor. Artık tahammülüm kalmadı. Konuşmaya anlatmaya çalışıyorum. Yok. PS4 u var şimdi bide oyun bilgisayarı alacakmis ama bebek için alışveriş yapmam lazım dediğimde 50 tane laf sayıyor. Kafayı yicem

5 Cevaplar

0 oy
(5,914 puan) tarafından
Al ps4ü çık balkona deki ya saatin olsun artık yada atacam aşağıya 
(76 puan) tarafından
Denedim kıyamet koptu rezil olduk herkese
(5,914 puan) tarafından
Bende işe yaratmıştı bacım kocam günde max 1 saat oyun oynuyo şuan
-Reklam-
0 oy
(24 puan) tarafından

Benim eşimde öyleydi metin2 denen oyun için neler yapmadı gizli gizli para attığı bile oluyodu dediğin gibi ben bişey isteyince de para yok filan diyodu sonra baktım böyle olmıcak hiç umursamadım o oynuyosa bende kendime başka hobi buldum dışarı çıktım arkadaşlarımla görüştüm vs para yok dedikçe esnek hesabından yaptım alışverişimi şimdi düzeldi :D görmezden gel umursamaz ol o zaman kıymetli oluyosun video izlemeye devam ediyo ama kötünün iyisi napalım

(76 puan) tarafından
Ben evden ayrılmayı düşünüyorum. Düzelmiyor hergecen gün farklı bi saçmalık . Bana diyor ben buyum istemiyorsan kapı orda.
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Niye evlenir ki böyle kişiler hiç anlamam.. madem hiçbir zevkinden bağımlılığından vazgecemiyorsun evlenip ne o kızı yak nede o çocuğuu.. otur ananın evinde kendi odanda oyna oyununu.. yaşı büyümüş aklı büyümemiş kişiler bunlar.. 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ergen gibi tövbe estağfurullah.  Bir büyük yokmu o yardımcı olsun yoksa çocuk doğduktan sonra nolcak. Normal değil 8 saat oyun. Oyun aleti alıp ta nacak bebeği onla mı büyütmeyi ihtiyaçlarını karşılamayı düşünüyor. Günde 8 saat oyun oynayan adam nasıl babalık yapmayı düşünüyor acaba. Yolu yol değil. Allah yardımcın olsun 
(76 puan) tarafından
Kendini yetiştiren emiş maalesef
0 oy
tarafından
Benimkide ben hamileyken sabah 5 6 Lara kadar oynuyordu bence psikolojik bende streste grip kavga ediyordum onu bekleyip uyumuyordum biz hamileyken onlar daha çok strestli oluyor bence çünkü çocuk doğdu şimdi pcyi açmıyor bile içimden gelmiyor aklım sizde kalıyor kızımı özlüyorum sende uykusuz kalıyorsun zaten diyor görmemezlikten gel duzeliyolar canım sonra
(76 puan) tarafından
Ay inşallah yaaa

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 590 göst.
3 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde 124578 (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 248 göst.
3 Ocak 2021 Aile kategorisinde Tahaderya (2 puan) tarafından soruldu

383,036 soru

11,465,589 cevap

35,065 kullanıcı

...