0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar 32 haftalık gebeyim çok Zor günler geçiriyorum bi buçuk aydır evimden nefret ediyorum giremiyorum kokusundan başka biseyden değil sadece eve girince bunaliyorum sıkılıyorum gene kynvldemlere gidiyorum sizce bu sorunu nasıl aşabilirim ne ypmam gerekiyor gececekmi acaba lutfen bilginize ihtiyacım var 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evi sirkeli çamaşır sulu çamaşır yumuşatıcılı suyla bi güzel sil rahatlarsın temizlik insanı rahatlatıyor evinde mis gbı kokar iyi hissedersin 
(12 puan) tarafından
Valla onu da denedim ya koku dan falan değil yani içeri girince bana geliyorlar:)) :((( sanki eve gitme konusu acildiginda icime sıkıntı giriyor resmen
-Reklam-
0 oy
(3,590 puan) tarafından
Dogurunca geçer istediğin kadar sil süpür o  koku burnundan gitmez 
(12 puan) tarafından
Gecermi acaba ya sinir oldum resmen
(3,590 puan) tarafından
Geçer bende tükürük salgısı fazlalagi vardı 10 kadında birinde olurmuş hamillelikte Allah'ım ne illet ne kötü birşey konuşamazdim evden çıkamazdim doğurdum geçti koku hassaiyeti ilk üç ay çok aşırı derece oldu sonra geçti ama dogurunca hormonlar eski haline döndüğü için geçiyor merak etme eviniz miş gibi bebek kokacak inşallah
0 oy
tarafından
Arada banada oluyor ama Allah'tan uzun süreli olmuyor bir iki güne geçiyor sürekli duan açıyorum dinliyorum evde iyi geliyor 
(12 puan) tarafından
Ya herşeyi denedim evin görüntüsünu değiştirdim kokusunu değiştirdik işe yaramadı
0 oy
(3,184 puan) tarafından
Çoçuk doğsun vakit kalmaz sıkılmayaa kızzz
(12 puan) tarafından
Valla bir oğlum var zaten
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Hamişeymişsinde işin nasıl bitiyo yeminle benim sıkılmaya bile zamanım yok
0 oy
(230 puan) tarafından
Ben gene tam tersi bir yere gidip evime dönünce ohh diyorum dünya varmış evim evim güzel evim (⁠✷⁠‿⁠✷⁠)
0 oy
(48,735 puan) tarafından
canin sıkılıyor sandim basligi gorunce el isi yap diyecektim kuran ac sesli sirkeli.suyla sil.evini

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 331 göst.
30 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
3 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,147 soru

11,410,305 cevap

34,949 kullanıcı

...