0 oy
330 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Merhaba bugün hiç olmayan sanclarim ortaya çıktı sabahta lavaboda kanlı akıntı geldi suyla karışık ve gün içinde düzensiz bel ve kasık ağrım oluyor önce hafifti ama şuan kendini belli ediyor bagiracak kadar olmasada baya baya canımı yakacak kadar var ve sabahtan beri çamaşır degistiryom ıslak oluyor saat 11 de gideceğim hastaneye kolay bir doğum için neler yapılabilirim sıcak duş aldım gün içinde şimdi sanclarmı kontrol edeceğim kaç dakkada geliyor diye sizce doğum ne zaman olur ?:(

8 Cevaplar

0 oy
(2,860 puan) tarafından
Kaç haftalık cnm 
tarafından
40+2 haftalik
(2,860 puan) tarafından
Tmm cnm duş al sonra gıt hastaneye
tarafından
Tamam teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(236 puan) tarafından
Bence  doktora git   allah yardimcin  olsun insaAla
tarafından
Gidicemde saat tutayım dedim gidince parmakla baka baka bir hal oluyor insan hastane ortamı geriyor strese sokuyor beni
0 oy
tarafından
40 +2 ise git canim başliyo olabilir. Hayırlısı olsun rabbim bi avazda kurtarsin inşallah 
tarafından
Sanci sıklaşınca git ben öyle yapmayı düşünüyorum yoksa orda beklemek daha kötü olur. Ilk benim ama öyle düşünüyorum hayırlısı
tarafından
Aynen öyle yapacağım yoksa hastane ortamı çok stresli oluyor ya
tarafından
Hastanede onlem alinmis mi kontrollerin olduğu yere mi gidiyosun ben ankaradayim cebeci tipa gidiyorum ama doguma şehir Hastanesine gitmek istiyorum sehir hastanelerinde virus icin tek kışilik yerler yapiliyo diyorlar.
tarafından
Benim gittiğim yer özel hastane ve virüs almyolarmis burdaki devletin hepsi virüs bakıyor malesef
tarafından
Aynen canim özel iyi tabi
0 oy
tarafından
sancilarinin dk sini tut canim hurma.varsa hurma ye oturma.kalkma hareketi yap duşunu al insallah kolay bi dogumun olur rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip eder evin icinde dolaş yuru evin icinde 
tarafından
Aynen oturuyorum kalkayim bari : )
10 dk 15  dk bir geliyo düzensiz oluyor
0 oy
(119,346 puan) tarafından
Once bi duş al snr cantana bak son bi kontrol et allah emanet ol rabbim bi avazda kurtarsin ins dogurunca haber et bizede rabbim yardimcin olsun
tarafından
İnşallah dogururum ya :)
Çanta hazır tek gelmeyen bebek tabi oda gelirse tamsmiz
0 oy
(151 puan) tarafından
Cnm allah yardımcın olsun çomelme kalkma hareketi yap inşallah kolay olur 
tarafından
İnşallah amin
0 oy
tarafından

Merdiven in çık çömelme hareketleri yap sıcak duşa gir çantanı kontrol et eksik birşeyle gitme ve sakin olmaya çalış inşallah kolay güzel doğumun olur 

Allah bir avazda kurtarsın inşallahhh☺️
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Bende düzensiz sancılardan 2 gün sonra doğurdum

Sıcak suya otur, squat yap, yürü, merdiven in cok, plates yap vs bunlar doğumu kolaylaştırır

Hayırlı kolay doğumlar olsun insallah canım 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 181 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde Leyla__yalan (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
3 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 262 göst.
20 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Nesli-birand (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 163 göst.
8 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...