0 oy
870 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar benim kaynım 1 aylık evli şimdi yuzuk takilana  kadar 3 kız ile aynı anda konusyordu sonra birinden ayrıldı kaldı iki kişi biri teyzesinin kızıydı biri ise suanki evli olan eşi yüzük takmaya 2 ay kala teyze kızından ayrılıp bu kızla evlendi ..neyse konuya gelelim şimdi bn dün hastenye gittim sabah sonra teyzesi aradı dedi ki bize de gelin yol üstü onların evinde hastneye çok yakın neyse gittik teyzesini de çok severim kızı da ordaydi kaynimin konuştuğu kızı oda iyi kızdır  hala da kaynimi çok seviyor neyse işte kız bana dedi kaynın bana yazmış buluşalım diye bnde kabul etmişim Perşembe akşamı buluşacaz sonn kez ....... bnde Perşembe günü eltime yazdım bize gelin diye oda kocam evde değil dedi  yani anladım buluştuğunu eşimin teyze kızı ise dün onlara gittigimizde buluşmuş beni öpmüş elimden tutmuş falan dedi bn şok oldum hatta eşim de düğüne 3 kala kaynima dedi ki bak teyze kızımıza artık bı baglantin kalmadı sakın kuzen bile olsan buluşma konuşma dedi kaynim da  yaw bn çocuk muyum  falan dedj ....eltime demedim belli etmedim hiç ama aşırı **** oldum  kaynima hiç bı kadın hak etmez hele ki birinci haftada  

27 Cevaplar

+4 oy
(133 puan) tarafından
Sizin gibiler yüzünden zelzele oluyor felaket oluyor. Ayetlerde diyor ki sen bir Müslüman olarak birisi eğer birine haksızlık ettıgıni gorurde aman banane ya dersen aman beni be ilgilendirir dersen sen yapan kadar gunahkarsın. Bu kadar cok seye tanıklık etmıssınız. Eltıyı arayıp teyit etmussn kocası evde yok vs işin peşine düşmüş emin olmuşsun. Eline ne gectı. Bir musluman olarak görevın nedir bu noktada. Sende eltinin gunahına gırdın. En az kocası kadar. Dıycek cok sey var  size ne dycm bilmiyorum. Aynısını yasatır Allah size..... Uyarın kaynınızı    eltıme soyluycem bir daha duyarsam diyin zira o kadının gunahına giriyosun
(1,763 puan) tarafından
Sana kadın gelmiş öptü beni demiş sen insan olsan kıyameti kopartirdin ay bir de buraya yazmışsın ne yapalım iyi vicdanlı mısın diyelim Allah var Allah
(183 puan) tarafından
Cereninl  buradaki kötü kalpli, kibirli, herseyi dinle bagdastirip insanların kalbini kırmaya çalışanlara hiç laf yetiştirmeye çalışıp kendini üzme. Olay senle alakalı değil zamana bırak. En doğru kararı esinle beraber verirsiniz.
(133 puan) tarafından
Hayırdır ya senın dinle derdin ne kızım. Herseyı dınle bagdastırcaz tabı. Ya napcaz neyle bagdastırcaz.   Hele mı boyle bır konuda neyle bagdastırılır sen soyle de bılelım....  Ben adıyorum işte post sahıbı   dedıkodu postu dıye acmıs  ooo komsular gelin ben ne gordum dıyor.  Yanı bu postu acabılırsın sohbet olsun dıye amenna fakat sen napdın hıcbsıy o zaman senın tek işin laf aramak.
(183 puan) tarafından
Bu ne biçim üslup ya? Cevap dahi haketmiyorsun.
(133 puan) tarafından
Sen gıt bıraz din dersı al.
-Reklam-
0 oy
(8,895 puan) tarafından
Esinle konuş o halletsin hiçbir kadın ihaneti haketmez fakat kaynin kadar teyze kızında hatalı evli barklı adamın peşinden ne demeye gidiyor 
tarafından
Eşime de dün söyledim oda ban kapat konuyi dedi bı daha yaprsa bn konusurm dedi
(8,895 puan) tarafından
Ister ilk hafta ister son yıllarında hiçbir kadın haketmez ihaneti o kayninada teyze kızında yazıklar olsun eltinle Bi şekilde iletişime geç bari hamile kalmasin çocuğa yazık olcak yoksa
0 oy
(2,160 puan) tarafından
E demedin mi teyze kızına utanmadan evli adamla buluşmaya kabul etmeseymis ne mide var bu kizda
tarafından
Söyledim kız şey dedi bn seviyorum hala bnde dedim sana dönüp gelmez bu saatten sonra
(2,160 puan) tarafından
Bence farklı bir telefondan yaz kocan seni aldatıyor diye nerden bilcek kaynın senin olduğunu bir şekilde eltinin uyanmasını sağla
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Postu okumadan başlığa yorum yapacam ne hissedersiniz değil ne yaparsınız olur benim için onun da cevabı boşama olur net.. yani bir şekilde öğrenmesini saglardim şimdi okudum postu yazık bari böyle adamdan hamile kalmasın yazık günah 
tarafından
Bn söyleyemem çünkü kaynım kendini temize çıkarır sen aramızı bozuyorsun der
tarafından
Başlık olmuyordu benzer sorular olduğu için
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Ne yazacağımı bilemedim gerçekten çok zor eltinize çok üzüldüm. Bunun son olacağını da sanmıyorum daha çok aldatır kaynınız. Evliliğin en güzel günlerinde bunu yapıyorsa Rabbim yardımcısı olsun eltinizin.
tarafından
Umarım son çünkü eltim i severim uzusum istemem ama bn de söyleyemem çünkü kaynım beni yalancı çıkarır sen aramizi bozdun der
0 oy
tarafından
Adamda zaten utanma yoksa teyze kızında hiç yokmus
0 oy
(2,833 puan) tarafından
Teyzesinin Kızı iyi kız mı pardon iyi namuslu olsaydı evli adi aşağılık kuzeninin teklifini reddeder yüzün tükürür bu nasıl bir şey arkadaş bizde kuzen kardeş gibidir nasıl iğrenç insanlar valla ben olsam asla affetmem ektirme söylerim böyle namus yoksunu bir adamla hayatını çürütmesin reziller ya 
tarafından
Kızin bana zararı yok ondan dolayı iyi kızdır yazdım eltime söyleyemem çünkü kaynım kendini temize çıkar ve aramızı bozuyor der kız kandirilmaya çok müsait biri kaynım buluşalım diyince oda gitmiş sevdiği için  bn soyleidm zaten yuva yıkmaya sebep olursin diye oda zaten son kez bukustuk dedi ama bn kaynima güvenmiyorum
0 oy
(75 puan) tarafından
Kaynındaki miğdesizliğe şaşırdım onunla buluşup öptürenede bence ilk eşine sonra kayınvalidene anlat derim çözsünler bu hikayede yanan kız olmasın yazık ya 
tarafından
Kayınvalidem yok ...eşime dün soyleidm hemen ama eşim kardeşim nasıl böyle bişey yapar der sustu bişey yapmadi
(75 puan) tarafından
Eşinle konuş kaynını alsın karşısına konuşsun sende yanında dur kızlada sen knuş yani çok saçma eltinle konuş gerekirse de anlat yani zaten bi yerden sonra anlar oda
tarafından
Bn de içim Rıhat değil  demek istedim ama kaynım inkâr eder
0 oy
(10,313 puan) tarafından
Kusasım geldi ilişkiye bak. Teyze kızının da tanımı net benim lugatimde ama terbiyem elvermez söyleyeyim. 
0 oy
(181 puan) tarafından
Ben olsam eltimin bir şekilde öğrenmesini sağlardım. Yazık kadına bide bunların çocuğu da olsa çocuktan sonra ayrilsalar daha mı iyi. Çocuk yokken ayrılık hep daha iyidir 
tarafından
Bunu da düşündüm hatta ama nasıl yapacağımı bilmiyordum Zeren eltim diyir bn kocama güvenmiyorum diye
(181 puan) tarafından
İçine kuşku düşür eltimin. Yada görüşeceklerini bildiğin bir zaman eltine sor eşin nerde de takip et erkekler çok yalan söyler de
0 oy
(1,744 puan) tarafından
Böyle bir insan evlenmeyi hak etmiyor çocuğu hele hiç hak etmiyor.. madem ayran gönüllü evlenip bir kişiye bağlı kalamıyor niye kızın günahına giriyor.. hele o teyze kızı dediğne ozamn sen niye demedin saçmalama evli barklı ne buluşması die.. midesiz insanlarıda hiç anlamıyorum.. 
tarafından
Kız takıntılı aşık şekilde bişey  ...annesi de kaç defa kızı uyardı kız aynı şekil devam
0 oy
(5,598 puan) tarafından
Mesele burda ilk hafta son hafta gibi bir zaman dilimi değil. Yaptığı son derece iğrenç mide bulandırıcı alçak bir şey hele teyze kızına ne demeli hadi adam şerefsizlik yapıp gidiyor o nasıl kendine yakıştırıyor yeni evli bir adamla buluşmaya akraba birde duyulsa nasıl bakacak insan yüzüne en önemlisi aynada kendi suratına nasıl bakacak sıfatlarına tükürdüğüm.......

Bence eşin uyarsın kardeşini sert bir şekilde. 

Konuyu kapat falan diiyp normal karşılarsa ben öyle bir adamın dürüstlüğünden ve karakterinden de şüphe ederim 
0 oy
tarafından
Teyze kızı yani olacak şey değil eşine söyle ailecek otursunlar daha evlenmeden böyle yapan evliliği sıkıntılı olur sağlıklı bı evlilik olmaz kızın başını yakmayın yazık günah nişanı attırsınlar eltinede sakın sen birşey belli etme suçlu olursun sen herkes iyi olur
tarafından
Yanlış okumuşum evlenmişler bile vallaha kız aynı evin içinde gözünü acmiyorsa sen napcan kötü olursun vallaha kocanın evire çevire dövmesi gerek ailesinin de büyük tepki elalemde değil teyze kızı kardeş çocukları ya
tarafından
Şuan evliler 1 aylık ......bn beli etmedim ama içim Rıhat değil herkes gidip şöyle demiş ama bn soylemem çünkü kaynım inkar eder
tarafından
Aynen bide kocanla ailesiyle aranda bozulur kendi evinin huzuru kalmaz bı kadın aynı evin içinde fark edemiyorsa sen ne diyebilirsin ki herkes yaşayarak öğrenmek zorunda bazen
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Mübarek gün.oruclu ağzımla.gunaha gircem ama gireyim. Kaynin ne çeşit ******** ya. Onla.buluşan kuzeni hele. Ya siz nası ortamlarda.yasiyorsunuz. normal.normal anlatıyorsun 
tarafından
Bn normal anlatmıyorum ve yaşadığım bı ortam değil herkes kendi evinde adam bunu yapıyorsa benim suçum değil beni ilgilendirmez eltime demek isterdim ama kaynım inkâr eder bn karışmak istemem açıkçası teyze kızın a gelince de annesi kızıni dövmüş ama kız aynı
(4,651 puan) tarafından
Eltinin yerine kendini koy. 10 sene sonra bile öğrensen nasıl tavır alırdın eltine.  
Kız dayaktan da anlamıyorsa demekki yarın birgun duyilmasindan da korkmuyor. Yazık eltin hamile kalmadan bitsin bu iş. Söylemek istiyorsan neden korkuyorsun ki kaynindan asıl onun senden korkması lazım. Olan bir şeyi her türlü ispatlarsin.
tarafından
Ya siz insanları bilmiyorsunuz bn kalkıp söylesen kanitla der nerde kanıt ne diyecem belki çocuk kızı arıcak kız da inkar edecek bu sefer olann bana olcak bn eşime dedim karismadi küçük kaynima dedim oda yenge karışma dedi bn niye diyim eltime üzülüyorum ama bu sefer belki dedim diye o dayağı bn yiyecem eşim ile aram bozulacak
(4,651 puan) tarafından
Kardesleri bilip de susuyorsa bosver o zaman. Keyfini kaçırma hiç
0 oy
(3,239 puan) tarafından
Canım konuşman, uyarman gereken kişi eşinin teyzesi. Kızınla uygun bi dilde konuşun diye bilirsin.
tarafından
Kadın defalarca konuşmuş kızıyla dövmüş ama kız takinti yapmış
0 oy
(121 puan) tarafından
Bence empati kurarak karar verebilirsin eltinin yerine koy kendini esin sana boyle bi ihanet edecek ve eltin bilecek bunu ama saklayacak senden goz göre göre ihanete ugradigina goz yumacak eltin. Sen olsan ne yapardin ...eltinin sana soylemesini istemezmiydin saklamasini istermiydin hemde bir ay olmus yeni Allah bilir bir yıla kadar neler olur
tarafından
Bn tabi ki istiwrim söylemeyi denemeye çalıştım hatta kaynım inkar eder
(121 puan) tarafından
O zmn gizliden söyle eşi dikkat etsin hemen açığa vurmasin olayi tlfuna baksin takip etsin akilli kadinsa kendisi ortaya cikarmaya calissin seninde başın yanmaz o zmn
0 oy
(2,999 puan) tarafından
Ben sadece eltine üzüldüm madem böyle bişey vardı niye engel olmadınız o kıza günah değil mi ya
tarafından
Okuduysaniz yazdım eltimi aradım kocam evde diye oda yok dedi eğer evet deseydi hadi bize gelin diyecektim şuan düşünmedim değil söylemeyi ama bn kötü olurum sonra kaynım inkar eder
0 oy
tarafından
adam zaten adiymis ama kuzende ondan aşağı değil. Son kezmis son kez bulusmus öpmüş eee son defa öpünce ne elde etmiş zavallı gerçekten. Kıza ailene söylerim evli biriyle ne işin var diye göz korkusu verseydin aynı şekilde kaynina hatta eşin konuşmalı senden çok. Yani kardeşini karşısına alıp konuşacak o eve gelin gelen kadının gururu yok mu çocuk oyuncağı mi bu. Madem seviyodu kuzeniyle evlenseydi gelen kadının ne günahı var
tarafından
Kıza soyleidm anneside öğrenmiş zaten dövmüş kizi eşime de dün gece söyledim eşim kızdı bağırdı çağırdı ama kaynima bişey demedi
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Allah o adamı da kadını da kahretsin su mübarek günde, ben olsam o kıza haddini bildirir rezil ederim ya sende ortak olma bu günaha aile büyükleri kim varsa açıklayın 
tarafından
Kızın anneis öğrenmiş sanırım kızı dövmüş .... eşime söyledim kaynana kayınpeder yok
(4,961 puan) tarafından
O kızdan da adamdan da hayır gelmez ah olan karısına oldu
0 oy
tarafından
Sonuçta bir kadın aldatiliyor ve sen bunu biliyorsun bu kız sana anlatıyor öptü falan niye tepki göstermedin ben olsam onu ne yapardım yarın öbür gün başına gelmeyecegi ne malum aşırı sinir oldum ya yaziik degilmi o kıza ilk ayda aldatıldı 
tarafından
Bn uzun oldu diye yazmadım kız a söyledim zaten hatta kızın annesi ogrenmks kızını dövmüş bn de eltime üzüldüm ama söylememem çünkü kaynım kendini temize çıkarir

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 1,151 göst.
0 oy
53 cevap 1,384 göst.
22 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 443 göst.
10 Haziran 2021 Diğer kategorisinde !!! Unutulmaz!! (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 998 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Ozlemozlemo (0 puan) tarafından soruldu

379,068 soru

11,346,640 cevap

34,812 kullanıcı

...