0 oy
445 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Aldatmanın affı yok biliyorum ama eğer aldatırsa, söz verirse ve tekrarlar mı bu yoksa sözünde dururmu

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yapan bi daha yapar kanaatindeyim ben
(1,287 puan) tarafından
Aynen bir insan 7 de neyse 70 de odur
(1,850 puan) tarafından
Ay Büşra kurşunu saglam atmış hasta olmadım daha :)))
tarafından
Aynen öyle bi tanıdığım var çok çok yakın zamanında eşi bunu en az 10 kere yakalamıştır hatta o kişi karısı memlekete annesine gidince adam sevgilisini annesinin evine getirmiş hemde sevgilisinin eski eşinden oğlu var onunla beraber yemişler içmişler nerden biliyorsun diye sorarsan ben bilirim herşeyi
Neyse geç en sefer eşi yine karısına seni annene göndereyim 10 gün orda kal dedi eşi gitmiyor yok diyor beraber gidersek giderim yoksa gitmem diyor düşünün haa kadının haberi yok sevgilinin eve geldiğinden yoksa kaynanasını yerdi üstünden yaklaşık 5 6 yıl falan geçti
-Reklam-
0 oy
(65 puan) tarafından
İllaki tekrarı olur.
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Olur diye düşünüyorum ya ama tabi seviye bir kere şeytana uyduysa oda ayrı bir mevzu
0 oy
(1,326 puan) tarafından

Erkek Bi kere tadını aldıgın da yine yapar yine çünkü yasak onlara daha tatlı geliyor aldatan insan ne kadar söz verirse versn yine yapar hep yapar canım erkeklerin huyu bu

Benm babamda hep aynısını yaptı söz söz dedi hep yine aynı adam erkeklere güvenme. 
0 oy
tarafından
Allah hidayet versin eğer Nasuh tövbesi yaptıysa asla yapmaz daha 
0 oy
tarafından
Tekrarlanir canm maalesefki 
0 oy
(487 puan) tarafından
Bunun cevabını vermek çok zor çok kaybetme korkusu yasadiysa veya gerçekten pişman olduysa hadi belki derim ama buradaki asıl soru bir kere bununla kırılan yıkılan kadın bir daha güvenir mi olmalı bu acabalar hiç bitmez bence kendini yer durursun
0 oy
tarafından
Seni uzmek istemiyorum ama biri yapan ikinciyi mutlaka yapar
0 oy
tarafından
Yapsamda affeden var nasılsa der, gene yapar
0 oy
tarafından
Nasi olsa afetti diye gene aldatir kesinlikle kö pek bo ka tövbe etmez
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Zor bir durum canm yani o bidaha yapmam dese bile senin güvenin sarsıldı bikere eskisi gibi olur mu hiç sanmıyorum ben
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yapan birdaha yapar kadında hep şüphe kalır şüphe insani kemirir 
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Hatasının gerçekten farkındaysa yapmayabilir canım bazen gerçekten pişman olup yuvasına daha çok bağlanan da oluyor herkes ikinci bir şansı hak eder eğer tekrar ederse affetmeyecegini hissettir ama zaten affediyor moduna da girmesin
0 oy
tarafından
Biri yapan iki yi de yapar erkek milleti nenem hep şey derdi bı erkeğin karnını doyurursunda gözünü doyuramazsin derdi 
0 oy
tarafından
Allah azze ve celle tovbesinde samimi kullanırı affeder. Rabbimiz böyle merhametliyse bizde merhametli olmalıyız. Ama parantez açıyorum ( SAMİMİ OLMAK )
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Yapan hep yapar akillanmaz ! 
0 oy
tarafından
Yorumları okudum çohu yapar demiş ben aynu fikirde değilim. Erkeğin gözü doymaz evet erkeklere güvende olmaz ama her erkek eynı değildir seni severken gözünün içine bakıyorsa sana en ufak zararda çok üzülüyosa yada göz yaşına dayanamıyorsa o erkek sana yaotığı hatayı tekrarlamaz . Ha diyeceksin ki bunları yapan adam zaten aldatmaz. Evet kolay kolay aldatmaz ama aldattımı seni kaybetme korkusunu yaşadımı o da yganamadığı göz yaşını gördümü kö.ek gibi pişman oldumu bi daha yapmaz  anlarsın ya verdiği sözdeki yüz ifadesini göreyim anlarım ben . Anladımda ...
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Bir daha yapması önemli değil ki biri midesi kaldıranın ikiyi de kaldırır affediyorsa 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Köpek bkk yemekten vazgeçer mi ???

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 872 göst.
0 oy
52 cevap 1,154 göst.
0 oy
53 cevap 1,386 göst.
22 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy