0 oy
1,378 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar kocanız sizi aldatırsa ne yaparsınız 

53 Cevaplar

+7 oy
tarafından

En İyi Cevap
Herkes boşardim net süründürür düm babamın evine giderdim demiş ama hiç birinii yapamazdiniz . Daha doğrusu yapmazdiniz. Eşimi seviyorum diyip gecerdiniz eminim 
(3,750 puan) tarafından
Allah'ım hiç bir kadına göstermesin aldatılmayı
(306 puan) tarafından
Kendi adına konuş canım.. Beni aldatığ gözden çıkartan biri için zaten değerli değlmdir aynı yatakta başkasına dokunmuş bir adamla aynı evi paylaşmak istemem.. Zaten ben affettkçede o yaptğı birkez olarak kalmicak. Aynı şeklde ben aldatmaydım ben karımı seviyorum bir kerelk birşeydi deyip bağrınada basmaz.. Neden kadınlar erkeklere gelnce affediyorda erkekler ahh canım karım deyip bağrına basmıyor.. Aldatmanın cinsiyeti yok
(3,750 puan) tarafından
10 defa diye bişey yok aldatılmaktan kastım konuşmuş gibisinden Di konuşuyor ise 1 kere olarak tabiki göz yummam ama affetmem de ama bu tekrarlanır devamı gelir ise zaten vur gitsin tekmeyi
(5,949 puan) tarafından
Allahım  böyle  birşeyi  göstermesin hiç bir kadına
(3,750 puan) tarafından
Amin inşallah canm
-Reklam-
+13 oy
(3,729 puan) tarafından
Bekara karı boşamak kolaydır. Başa gelmeden bilinmez o anki psikolojiyle ne yaparım bilemiyorum

İnsan mantıklı düşünemez ki o psikoloji ile. Şuan sorarsan kesin bosanirim aldatmanın affı olmaz. Ama dedigim gibi o psikoloji çok farklıdır 
(3,213 puan) tarafından
Ben de aynısını yazacaktım hazır yazılmışı varmış...
+2 oy
(306 puan) tarafından
Boşanırım.. 
+1 oy
tarafından
düzenlendi
Dile gellen basa gelir
tarafından
Başıma geldi ondan soruyorum
tarafından
Ya cok uzuldum:( alallede bir soru sordun sandim . Allah onu kahretsin  helali varken ne diye harama elini gozunu dikti pislik!!!
tarafından
Bende bilsem burdakiler hepsi boşardim diyo ben ise onunla ayni evde yaşıyoruz bebegim var günahım geliyor
tarafından
Tam olarak anlayan belki daha cok  kendi capinda fikir veren yol gosteren olurdu ... ne oldu tam olarak ne kadarlik evlisin  ?
+1 oy
(4,237 puan) tarafından
Allah korusunda yapsa zaten sevgi bitmistir ben beni aldatan adama me olursa olsun boyun egmem bidaha benim içim almaz gidecek yerin varmi de yok ama yinede mecburiyetten kalmam bu evde onu bi.guzel.rezil ederim herkese evden de kovarim o saatten sonra dunyalarida serse onume kabul.etmem herseyi ederim ama aldatilmayi asla kabullenemem ben
0 oy
(15,785 puan) tarafından
Evden kovarim. 
0 oy
(790 puan) tarafından
Allah korusun  ama ne yaparm bi düşündümde  ayrılırım herhalde beni sevmiyorsa mutsuzsak  geçim yoksa ztn bitmiştir benm için istedini yapablr 
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Boşar sonuna kadar alirim
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Evden kovarım o an sonra da toparlanir evi terk ederim çocuğuma beraber 
0 oy
tarafından
Ne yaparim bilmiyorum o an ki şartlar ne olur ama büyük konuşmamak.lazim 

Ne kadınlar var bırakırım diyip çocukları için kalan gidecek yeri olmadığı için kalan
0 oy
(10,736 puan) tarafından
Vururum herhalde. Bilemem tabi o anki durumu ama ben bir anda parlayan biriyim
(290 puan) tarafından
Bir erkek lafın gelişi vururum diyince kadin katili oluyor ama biz diyince normal tabi ikiside aynı şey düşüncesi bile kotu
(10,736 puan) tarafından
Niye kız söyle tavayla gerinip bir vurcan mis. Tefal yazısı cıkacak anlında
(290 puan) tarafından
Ahahahzkx:))
(10,736 puan) tarafından
Vurup bir de ceza mi alayım Allah askına aldatan adama Deger mi. Ama bir doverim yanı oyle de eli bos göndermem =D
0 oy
tarafından

Hicbisey yapmam sessizce giderim :ermm:

0 oy
(582 puan) tarafından
1.5 yaşında oğlum var ayrılır çeker giderim desem gidemem suan öyle bir imkanım yok ama heralde derim ki ona seninle aramızdaki her şey bitti git ne yapıyorsan yap beni ve çocuğunu mağdur etme derdim bize bakmak zorunda benim hayatımı bir anda alt üst edemez. Ama aramızdaki her şey biter yani net. 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Galiba bosarim 
0 oy
(27,306 puan) tarafından

Rabbim gostermesin...

Düşünemiyorum bile.

0 oy
tarafından
Boşamam, nikahımi verim de başkasına mı kıysın. Allah korusun düşüncesi bile çok kötü, evden kovarim ama ben gitmem yani kendi gitsin kızımla kalırım ben
0 oy
(15,531 puan) tarafından
Büyük konuşmamak lazım ama.o an ne olur bilmiyorum hele ki çocuk varsa Rabbim yaşatmasın ama sineye de çekmem burnundan getiririm illa ki 
0 oy
tarafından
Boşarım açık ve net aman çocuk için duruyum aman şu asla 
(121 puan) tarafından
Benim icimden geceni yazmissin cocuk icin kalanlarada sasiriyorum mutsuz bi ewde cocuk mutlumu olcak
0 oy
(954 puan) tarafından
On an her şeyi bitiririm hemen çekip gidemesem de geleceğe yönelik çalışmak için planlar yaparım sessiz bi şekilde bosanirim cezası da beni kaybetmek olur zaten babası olarak çocuğu görmesine bakmasına izin veririm 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Evden kovarim Aldattığını ispatlar elime delil koyarım eve almam önce süründürür sonra bosarim Allah başlara vermesin daha neler düşünürüm o psikoloji ile bilemiyorum ağzından burnundan getiririm

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 2,216 göst.
0 oy
52 cevap 1,150 göst.
0 oy
30 cevap 778 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde Ben anneyim (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 868 göst.

377,295 soru

11,290,985 cevap