0 oy
277 göst.
Diğer kategorisinde (7,466 puan) tarafından

İYİ AKŞAMLAR GÜZELLERİMM❤️❤️ 

Oğlan 3 yaşında babası ise kaçarak gidiyor ;) ağlıyor yerlere atıyor kendini baba gitmesin ise diye Mamak alçak meyve suyu alçak baban para kazanıp sana diyorum bananeee almasın diyor gitmesin işe diye ağlıyor nereye kadar böyle devam edicek adamda yoruldu artık pencerelerden kaçmaktan bende yoruldum laf anlatmaktan bı ara ne güzel gonderiyordu ise dikatli git baba yavaş sür diye ne oldu anlamadım aşırı bağımlı babaya WC nin kapısında bekliyor her 5 dk ya bir baba diye seslenip babasının orda olduğuna emin oluyor çocuğa şakadan baban gidiyir denildiği zaman bile kıyamet kopuyor normalmi acaba bu kadarı varmı çocuğu benimki gibi olan çözümü ney yada ne yapmam lazım 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
İlgi görüyor demekki çocuk bıraksana kız sana yapışmasın da
(7,466 puan) tarafından
Kuzum çok fazla hepsini yaşam çok uzun olcak :D

Babayı bir saniye görmese katıla katıla ağlıyor
tarafından
Kıyamam kız bırak çocuğu zamanla alışır napacan. Üzerine gittikçe değere biner kendi haline bırak kuzum
(7,466 puan) tarafından
Öyle yapacak malesef adama acıyorum ben :D ölüp gidecek birgün kaçarken
-Reklam-
0 oy
(2,302 puan) tarafından
Keşke benim kız da birqz babasına bağımlı olsa :( 
(7,466 puan) tarafından
Ay adama acıyorum kız çok fazla bizimki
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Ver babasına ise götürsün ağaç yaş iken eğilir şimdiden meslek öğrensin çocuk:)))))
(7,466 puan) tarafından
Hahah eşimde öyle diyor bir ikiseneye merak etme goturcem diye :D
(8,934 puan) tarafından
1 2 sene çok geç şimdiden öğrensin hayatı öğrensin ki ilerde yaşayacağı hayatı görsün:)))))
(7,466 puan) tarafından
Tabi canimmm çocuğum pompacı olsun demi :D hahah
(8,934 puan) tarafından
Ne var oda Bi meslek sonuçta küçüğü inşaat mühendisi büyüğü pompaci:)))) belki tam tersi olur hatta tamirhane açıp pompaci olur :))))
(7,466 puan) tarafından
Hahahahah :D
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Benim kızım da 3 buçuk yaşında önceden eşim evden kaçarak giderdi şimdi anlata anlata düzeldi baba işe gidicek akşam gelicek diyorum alıştı babasını yolcu eder
(7,466 puan) tarafından
Ay darısı bize bizimde bı zamanlar öyleydi nolduysa kıyamet kopuyor
0 oy
(3,485 puan) tarafından
4 yaşında ve hâlâ aynı işe gidiyor hemen ara diyor gelsin yiyecek almasın istemiyorum gitmesin diyor gün içinde aradığı Zaman eşim açmaz ise telefonu geri arayana kadar ağlıyor 
(7,466 puan) tarafından
Bnmkide onunla konuşurken yakalarsa hemen çığlık atmaya başlıyor gel gitme ise diye
(3,485 puan) tarafından
Eşim birden çift iş yapıyor fırından geliyor yemek yiyip apartmana çöpe çıkıyor ne olur sen gitme sen ben bebek evde kalsın anne işe gitsin diyor
0 oy
tarafından
Oğlum 23 aylık her sabah babasının arkasından ağlıyor hatta o gidince baba gitti diyip evi geziyor:)
(7,466 puan) tarafından
Ayyy nezaman bitecek bu ya
tarafından
Niye bitsin ki ne güzel babasına bağlı
(7,466 puan) tarafından
Bizimki çok abartı canım öyle böyle deyil kendine zarar veriyor artık
0 oy
(14,051 puan) tarafından
Oğlumu anlatmışsın resmen eşime 5 dk rahat vermiyor sabah gözünü açınca babam nerde babamı ara gelsin diye ağlıyor akşama kadar akşam eşim gelince bir sigara içmeye çıkamıyor katıla katıla ağlıyor ne zamana kadar böyle olacak merak ediyorum 
(7,466 puan) tarafından
Ah ah inşallah duzelirler artık çok fazla olmaya başladı ya

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 296 göst.
1 Şubat 2022 Aile kategorisinde Miniktirtil (1,342 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 478 göst.
0 oy
3 cevap 137 göst.
7 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Selin mom (785 puan) tarafından soruldu
0 oy