0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde (3,983 puan) tarafından
Eşimin annesı tek yasıyor, 2.gun iftara cagırdık. Cumartesi gunu dde kızımın doğum gunu eşime dedim istersen annemlerı falan iftara cagırıo kutlayalm onun annesı de gelirdi tabı. Direkt yok olmaz hamılesın dedi 8 bucuk aylık hamıleym inanın ayagımın üstüne basamıyorum ama annem ben yaparım demişti. Hiç ikilemedim çünkü gönülsüzdü yüzüme bile bakmadı ısrar etmeyim dkye. Bugun de kalkmıs bana dıyor annem bizde kalmasın mı yalnız iftar yapmasın. Ben de nıye kalıyor dedim rahat edemıyorum ben. Kendisi bir akşam cekemıyor hizmeti edecek kendısı gibi. Ben ramazanı onun annesiyle gecircem. 

5 Cevaplar

0 oy
(8,934 puan) tarafından
Senin ailen gelecek diye resmen nispet yapmış eğer kalırsa annesi yerinden kıpırdama esin hizmet etsin:))))
(3,983 puan) tarafından
Yok canım benim ailem de gelmicek kabul etmedim. Yanı hiç bana hayır gelmesınler dediğini düşünmeden nasıl teklif ediyor aklım almıyo
-Reklam-
0 oy
(6,523 puan) tarafından
Ya işte konu kendi annesi olunc çevir gaxi yanmasın hadi bakalım kabul etme kız 
(3,983 puan) tarafından
Etmedım kız ne etcem :D şurda 15 20 gune 2 cocuklu olcam rahat rahat yatıyım.
(6,523 puan) tarafından
Ahhha vallahi rahatın tadını çıkart 2 çocuk zormuş kız
0 oy
(985 puan) tarafından
Kaynanan iyiyse sana faydasi olcaksa olabilir ama yuz bulur torun diguncada ayrilmak istemez diyosan hic girme bu ise bi sekilde vazgecir esini
(3,983 puan) tarafından
Kabul etmedım canım zaten ısrar da edemez de teklifi edwbılmesı ble sinirimi bozdu. Faydası yok sabah yatar akşam kalkar. Faydası da lazım değil de cok sıkılıyorum o varken.
(985 puan) tarafından
Bosver o zaman bende sıkılıyorum ya yaslida degil benden hic hizmet beklemez aksine cayima kadar doldurur ama bunaliyorum boyle afakanlar basiyo.ne kadar iyi olursa olsun kaynana sonucta :)
(3,983 puan) tarafından
Evet konussan anlamıyor falan. O yokken en azından kızımla vakit geciriyorum rahat rahat :)
0 oy
(11,113 puan) tarafından
Sadece bu durum için yazıyorum evet ben de kabul etmezdim. 
(3,983 puan) tarafından
Teşekkürlwr. :)
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Vay be kendi annesi olunca nasil da düşünceliymis pess dogrusu. Sen zaten demen gerekeni soylemissin. Ama mutlaka dogru zamanda o gun ailen gelecegi zaman yok olmaz vs dedigini hatirlat. Kirildigini yanlis olduğunu tatsizlik çıkmasın diye sustugunu söyle. Cunku söylemeyince erkekler anlamiyor
(3,983 puan) tarafından
Anlar mı.asla :) yıllık izne ayrıldı şimdi.namazlarını kılıyor kuran.falan okuyor ne dese he diyorum o yüzden. Şimdi bişi desem onlardan da elinş ayagını çeker, sen moralimi bozuyosun soğutuyosun der. İznini de burnundan getirmiş olurum. Şimdilik ellemiuorum :)

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 280 göst.
19 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 637 göst.
10 Kasım 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 186 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,095 puan) tarafından soruldu

383,112 soru

11,466,900 cevap