0 oy
358 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Mama sandalyesinde ve kucağın da oturuyor sürünüyor kafasının üzerine ayağa kalkmaya çalışıyor ayaklarını yere basıyor ama hala kendi kendine oturmuyor ne yapmam lazım arkadaşlar şimdiden sagolun..

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her bebeğin gelişimi farklı oluyor canım doktora sordun mu 
tarafından
Yok canim sormadım ama oturmasa mama sandalyesinde de oturmaz diyorlar bilmiyorum tedirginim
tarafından
Bence bir doktora danış
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bana daha küçük geldi oturamaması normal bence. Akışına bırak problem olsa kafasında da sürünemez sandalyede de oturamaz zaten. Daha denge kurcak yaşta değil
tarafından
Mina 7 aylık  daha konuşmuyor :)
korkulacak bir şey yoktur İnşalah canım
tarafından
Minanın kocaman pofidik bi poposu olduğu içindir o denge rahatlığı dünya :D:Dahhdjxnxjd
tarafından
Bsnsjhshsh dalga geçme çocuğumla :D senin pırtlatığın bebeyi de görürüz :D
tarafından
Yalansa yalan deee :D neyse dur bakalım 4 ay sonra doğurcam görcez :Ddd
tarafından
Tamam haklısın ☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
instagramda aymen balikci var takip etmeni oneririm.
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Benim oğlumda öyle 7 aylık hatta birkaç gün geçti mama sandalyesinde bile oturamıyor dönmüyor bile 
tarafından
Geç oturdugun için kendi kendine oturamıyor diyorlar bana aynanın karşısında oturuyor benim ki kendi kendine doktora gitmismiydin
tarafından
Evet her ay gidiyoruz normal dedi yanlarına arkasına yumuşak yastık koyun oturttun dedi bende geç oturtmaya başladım ondan
0 oy
tarafından
Benim oglumda 8 aylikkken surunerek gitmeye başladı ama kndi oturunca ardına yastık koyuyordum cunki pat diye geri düştüğü oluyordu 10 aya kadarda böyle oldu sonra oturdu kndi kendine denge kurmayı ogrendi suan 13 aylık yürümek üzere 11 aylikkeb emeklemeye başladı her bebegin gelisimi farkli
tarafından
Cok sagol canim beninm de ayni sadece kendisi oturunca devriliyo ve cok hareketli
tarafından
Dikkatli ol kuzum :)
0 oy
(551 puan) tarafından
Dediklerinin aynısını benim kızım da yapıyor 8. 5 sylik şuan ve yeni yeni oturmaya başladı oda 1 dakika sürmez yani sonra devriliyor bszen daha fazla da oluyor ben şaşırıyorum yanlarına arkasına ve önüne yastık koy günde birkaç kere yap alışsın kuzucuk 
0 oy
tarafından
Ikizlerimin birisi 6 aya girdigi hafta oturdu birkac gun sonra apaladi digeri 8 aya girdi oturdu birkax gun oldu apaliyali her cocuk farkli tabiki ama ben dokotra sormustum bi muayne edip normal demsti bide sn sor canim 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 165 göst.
23 Kasım 2022 Aile kategorisinde hanimeli (560 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 138 göst.
29 Eylül 2021 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 487 göst.
18 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,273 puan) tarafından soruldu

396,396 soru

11,857,292 cevap

35,954 kullanıcı

...