0 oy
424 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (343 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Merhaba kızlar çok zayıfım, öyle ki bu zayıflık çirkinlik boyutuna geldi artık. Çok üzülüyorum bebişle uğraşırken daha da kilo verdim. İnternette böyle gıda takviyesi, macun gibi şeylerden görüyorum deneyen bu şekilde kilo alan var mı? Yada başka ne şekilde alabilirim? (Genetik olarak da zayıfız) resim ekledim bu tarz bir ürün kullanan oldu mu? 

19 Cevaplar

0 oy
(3,181 puan) tarafından
Kaç kilosun ki canım
(343 puan) tarafından
48 - 49 civarı, boyum 169cm
(3,181 puan) tarafından
Bende 47 kilo boyum 161 csnım
-Reklam-
0 oy
(8,879 puan) tarafından
Keşşşşşşşkee benim kilolarımın birazını alsan
(343 puan) tarafından
Ahh Keşkkee bi 10 kilonuza talibimmm :)
(8,879 puan) tarafından
Ayy benim de hedefim on kilo vermek sjsjjssj
0 oy
(360 puan) tarafından
Benim oğlan yanında olsa 70 in altinda olman mümkün değil sabah öğle akşam hamur işi yiyoruz 
(343 puan) tarafından
:))))))
0 oy
(7,925 puan) tarafından
Öyle bişey varsa banada söyle lütfen :D
(343 puan) tarafından
Kelin ilacı olsa diyorsun :)) tamam söylerim
(7,925 puan) tarafından
Dün bir kizla konuştum oda 39 kılo olduğunu söyledi bu zayıflıktan bıktım fln dedi. Dekort diye bir ilaç varmış onu kullanmaya baslicakmis. Kortizon ilacıymis kilo aldırıyormus. Sende çok iyi araştır kullan ona göre bak. Bide sipraktin şurup çok iştah açıyormus onuda dene.
(343 puan) tarafından
Bu dediklerini emziren ler içebiliyor mu? Sağol bu arada
(7,925 puan) tarafından
Dekort icemezsin ama sipraktin icebiirsin küçük cocuklara bile veriyorlar
0 oy
(12,598 puan) tarafından
Ben bebeden önce hamburger pizzaya dadanıp slmiştım 3.4 kilo
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Lütfen öyle şeyler kullanma canım diyetisyen desteği alabilirsin 
0 oy
(433 puan) tarafından
Diyetisyene gidip liste ile kilo alabilirsiniz
(343 puan) tarafından
Aa öyle mi ne güzel kimle çalıştınız Acaba ben de ulaşalım
(433 puan) tarafından
Kübra Şanaldı
(343 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(7,925 puan) tarafından
Online nasıl oluyo nerden ulaşmak gerekir
(433 puan) tarafından
İnstagramdan ulaşabilirsiniz
0 oy
(3,578 puan) tarafından
İştahın yoksa eğer zaten istesen de kilo alamazsın ama yiyip kilo alamıyorum diyorsan doktora görünmek de fayda var
(343 puan) tarafından
İştahım yok. Azıcık yiyip hemen doyuyorum. Bide evde iş yaptım mı hemen kilo veriyorum
0 oy
(683 puan) tarafından
Post çıksın canım keşke benim kiloldan 10 kilo verebilsek 
(343 puan) tarafından
Ahh keşke 15 bile olabilir
0 oy
tarafından
Bence dahiliye ye git diyetisyene git böyle şeyler zararlı geliyo bana doktorlar en doğru ilaçları verir kesinlikle 
0 oy
(899 puan) tarafından
Bizim gibiler kolay kilo alamıyor maalesef ikinci doğuma ancak alabildim kiloyu 
(343 puan) tarafından
Malesefff:(
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Ben verebilirim sana benden sana 20 kilo iki peş peşe hamileliğimin hediyesi bana :)
(343 puan) tarafından
Ben hamileyken 13  kg aldım ama doğurunca hepsi gitti malesef
(7,447 puan) tarafından
Bir buçuk sene ara ile hamile kaldım öyle on kilo on kilo aldım iki hamileliğimde toplamda 20 kilo şimdi gitmeye başladı kilolar
0 oy
(1,770 puan) tarafından
İntegramdan iyi bir diyetisyen bulup online randevu alabilirsin.. benim görümcem öyle yaptı.. 
(343 puan) tarafından
Teşekkür ederim. Kilo aldı mı peki kendisi
0 oy
(237 puan) tarafından
Vallahi bende Herbalife için başlık açmaya girdim acaba kullanan var mı fiye bende çok zayıfım boyum 161 kilom 51 
(237 puan) tarafından
Sizin boyunuz benden uzun kilonuzds olsa manken gibi olursunuz muhtemelen zayıflık kötü bende aşırı değilim ama çevremde kiler görümcem hariç hep dolgunlar giydikleri falanda yakışıyor yüzleri çökük değil yuzleride toplu haliyle benim gorumcemde bizim gibi benden 2 cm falan kısa aynı kiloda benle onunda hiç göğüs yok popo yok bazen arkadan bakınca benzetio karıştiranlar oluyor ikimizi
(7,925 puan) tarafından
Benim görümcemgil maşallahlari var genetik olarak popolari var, göğüs yok pek ama popolari var yani kaynanminda var küçük.gorumcem 52 kilo fln ama çok toplu görünüyor msslh kilosuna göre zayıf degl hiç
(237 puan) tarafından
Benimde diğer 2 görümcem toplu kendi gorjmcem kaynanam zayıf eşimde zayıf kayınpeder iki evli diğeride genetik olarak kilo almaya çok musiatler sülale olarks kilolular onlarda anenlerine çekmiş gogusde popoda var
(7,925 puan) tarafından
Yani insan özeniyor tabi hani biraz böyle şeylere. Benim eşim fln da dalga geçiyorum bazen :D erkek olduğu halde var
Benim yok malesef ama ne yapalım yapicak bişey yok görünüyor şuan :D eldekiyle idare edicez
(343 puan) tarafından
Ben de hissediyorum bu yazdıklarınızı sizi çok iyi anlıyorum
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Bende 53 kiloyum almak istiyorum ama güvenme m boyle seylere
(343 puan) tarafından
Çok garantili konuşuyorlar kilo alımı olmazsa paramızı geri iade ediceklermiş sözde.
0 oy
(237 puan) tarafından
Ama bı onerim olabilir babam bana okul zamanında kilo almam için bombax diye birşey almıştı aktar İran trendyolda falanda var onunla birkaç kilo almıştım su an yine o aklidma ama daha böyle iyi bir şey arayışında yok bende 
(343 puan) tarafından
Araştırayım onu teşekkür ederim
0 oy
(1,135 puan) tarafından
10 15 cicibebe bir çorba kaşığı tahin bir yemek kaşığı labne bir tatlı kaşığı keçiboynuzu özü biraz süt yumuşat ez yatmadan ye nasıl kilo alıyorsun o zaman gör. Tahin susamın yağı labne çok yağlı bir peynir cicibebe desen başlı başına kalori keçiboynuzu özü hem iştah açıyor hem kilo yapıyor 
(343 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim deniyeceğimmm.
0 oy
(3,359 puan) tarafından
Ben bebek biskuvusine  süt bal  muz katip yiyordum  cnm 4 kilo aldim
(343 puan) tarafından
Ne kadar sürede aldınız?
(3,359 puan) tarafından
2 ay cnm
0 oy
(14,029 puan) tarafından
Bizimde genetik hamileyken aldım doğum yapınca bir kaç ay içinde aldığım bütün kilolar gitti 49 kiloya tekrar düştüm şimdi ne oldu bilmiyorum 5 kilo almışım :D bence diyetisyen le görüş böyle macun falan doğru gelmiyor bana zarar verir gibi geliyor. Diyetisyene gidemem dersen telefonuna armut uygulaması indir ordan online olarak görüşebilirsin.
(343 puan) tarafından
Tamam çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 127 göst.
18 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merve Btr (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 187 göst.
0 oy
3 cevap 138 göst.
0 oy
9 cevap 229 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,422 soru

11,357,355 cevap

34,835 kullanıcı

...