0 oy
524 göst.
Aile kategorisinde (67 puan) tarafından
Biz eşimle çok iyiyiz aslında. Anlaşıyoruz mutluyuz benden ve oğlundan hiç biseyi kısmaz ne istersem alır.ama para konusunda sürekli yalan söylüyor. Ve hep gizli işler yapıyor.habersiz inek aliyo koyun aliyo babasına yolluyo. Mesele şuan ev aldık kredi cekcekmis fazla çekip 10 bin kardeşine verecekmiş. Onuda babasına borcumuz vardı oyuzden  kardeşine ver demişler. Tamam yanlış bisey yok ama gizli yapıyor bende deli oluyorum hatta bazen konuyu boşanmaya kadar götürüyorum. Hiç biseyimi eksik etmiyo nankörlük mu yapıyorum diyorum yoksa haklimiyim sizce

15 Cevaplar

0 oy
(622 puan) tarafından
Senden saklamasi yanlis yani insan esyle paylaşmicakta kiminle paylaşacak
(67 puan) tarafından
Benimde tek kizdigim yalanla yapması bunları.solesin yine yapsın bilgim olsun istiyorum sadece
(622 puan) tarafından
Konus kuzum esinle bnmle paylas de eşinim sonucta de
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gizli yapması hoş değil ama senin ihtiyaçlarını karşılıyorsa çok da karışma bence. Ve konuyu çok da boşanmaya kadar getirme evde huzurun kalmaz canım
(67 puan) tarafından
Aynen kalmiyo bende akıllansın bi daha yalan silemesin diye diyorum ama yine aynı yine
tarafından
Canım huylu huyundan vazgeçmez vazgeçse de ailesi durdurmaz ister mutlaka eşin de sen kızarsın diye gizli yapar. En iyisi evinin huzurunu kaçırma senin ihtiyacını karşılıyosa takma
0 oy
(738 puan) tarafından
Kizacagini falan mı düşünüyor nedir benim eşim de öyledir çok şükür hicbiseyimi eksik etmez Allah'ıma şükürler ediyorum onunla evlenmisim ama benden bişey de gizlemez gizliyorsa ortaya çıkar çok kötü olur çünkü ama bugüne kadar böyle bişey de olmadı ayrıca konuyu boşanmaya götürme sende öyle deme eşine bir süre sonra sıkılır üstüne gitme naz yaparak soyle sen benden gizliyosun de biz hayat arkadasiyiz birbirimizin herşeyini bilmek hakkımız de adamı kafala anlayacağın :)))
(67 puan) tarafından
Guzelliklede konuştum ya söz veriyor senden habersiz bisey yapmicam diye  fazla geçmeden bi yalan daha.ailesi de bole ayak üstü yalan söylüyorlar onlara çekmiş
(738 puan) tarafından
Karakter meselesi tabi yaptığı yanlış ama seninle de iyiyse huzurunu bozma kendi haline bırak bir bakalım düzelecek mi
(67 puan) tarafından
Iki senedir aynı bole gider bu
0 oy
tarafından
Gizli yapması iyi değil cnm ama sonuçta hem senin hem oğlunun herseyini alıyormuş takma kafana 
(67 puan) tarafından
Zoruma gidiyor yalan söylemesi sürekli ben el gibi
tarafından
O zaman durum farklı cnm ben sadece gizli veriyor sandım yalan söyleyip el gibi goruysa konuş eşinle bence cnm
(67 puan) tarafından
Yalan soluyo ya çok yalanci
0 oy
(2,159 puan) tarafından

Onunla otur konuş güzelce bena da anlat de bende bileyim de. Tabikide ailene kardeşine babana yardım edeceksin hepimiz Bi aileyiz tabikide yeri geldiğinde onlar bize Biz onlara sen bana hiç bişey söylemiyorsun de annem bana para gönderse ben sana söylemez iyim hiç diye tatlı tatlı konuş. Boşanmayı felan hiç karıştırma tatlı dilli ol :) Bn böyle yapıyorum 

(67 puan) tarafından
Onuda çok yaptım hep söz veriyo senin haberin olacak herseyde diye yine ayni
(2,159 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun :(
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Eşinden gizlisi saklısı olan insanları anlamıyorum Özellkle para mevzusunda
(67 puan) tarafından
Bende anlamıyorum bu yaptığıda çok zoruma gidiyor
(1,374 puan) tarafından
Eninde sonunda senşn önüne çıkıyor canım.Konuşup sormaktan başka yspacağın bişey yok.Çok mu tepki veriyorsun böyle şeyler yapınca ondan mı çekiniyor söylemiyor ki?
(67 puan) tarafından
Veriyorum çünkü artık abartıyor. Ailesin ağzına bakıp saçma sapan iş yapıyor. Onlarda bunu saf bulmuşlar habire yeme derdindeler. Mesele ineklerine ilaç alacak para bulamayıp arabalarına tamir parası hemen benimkini arayıp acindirio istiyolar .aynı ay içinde 25 tavuk alıyorlar iki koyun.yalanla yiyolar bizimkini
(1,374 puan) tarafından
O zmn hesap kitap işi sende olacak canım eşin buna müsaade ederse tabi
(67 puan) tarafından
Napsam veriyo ya .olmuyo yani
0 oy
(468 puan) tarafından
haklısın 10 bin lira kardeşine verecekse eşimi evlat değil mi olur mu öyle şey
(67 puan) tarafından
Benimde zoruma gidiyor bu konu
0 oy
tarafından

Sende saklamasi com saçma , ama senin eşin resmen kendi kazancına , bileğinin hakkı ile kazandığı kazanca ihanet ediyor 

(67 puan) tarafından
Aynen.bide ihtiyaçları yok hiç. Gayet durumları iyi
0 oy
tarafından
Soylediginde kizmissan yada ters tepki vermissen artik soylemek istemiyor olabilir. Ama kari kari arasinda gizli sakli olmamali ama ailesine almasini da (sizin ihtiyaclarinizi karsilasigi surece) sorun etmemelisin. Sizin rizkinizdan kesip verse ayri ama oyle bi durum yokmus 
(67 puan) tarafından
Ihtiyacı yok ama ailesinin kaç tane evleri var .eşim bakarken ne kazandıysa göndermiş hala onu bekliyorlar
0 oy
(6,383 puan) tarafından
Herşeyin dört dörtlükse karışma bence kardeşi babası hoş karşıla. Gizli yapması hoş degil hoş dille anlat bence gizleme de. Ama bişeyin eksikse yolluyosa haklısın canm 
(67 puan) tarafından
Eksik değil ama onlarında ihtiyacı yok kaç tane evleri var üç tane maaş giriyo eve.yeme derdinledeler
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Belki senin kizicandan korkuyosa bence otur konus
0 oy
(349 puan) tarafından
Benım esımde aynısı aılesınden duyuyorum bılıyormus gıbı yapıorum cok gucume gıdıyor anlamıs degılım neden saklar bnımle paylasmaz 
0 oy
(114 puan) tarafından
Sen ceme demiyorsun ki nankörlük olsun canım hiç yüz verme senden gizlemeye devam etmesin sonra başını alamazsın bence Gayet haklısın sen eşisin sana söylemesi gerek o rızık ikinizin tamam bazen 100 lira 50 lira kenara atıyoruz hepimiz ama bu koyun inek 10bin lira büyük paralar bence eşin hatalı 
0 oy
(69 puan) tarafından
Bence çok haklısın hatta benim en çok gıcık kaptığım şey şu. Babaların çocuklara eşit davranmaması. 10 bin borcunuz mu var 5 bin sana 5 bin ona. Niye böyle yapıyorlar anlamıyorum. 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 596 göst.
23 Temmuz 2024 Aile kategorisinde bebek2020 (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 182 göst.
0 oy
26 cevap 994 göst.
11 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 127 göst.
5 Eylül 2021 Aile kategorisinde sevgil (852 puan) tarafından soruldu