0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (2,628 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızım sevindiginde heyecanlandiginda ve sinirlendiğinde vuruyor yüzümüze genellikle babasına ve bı kacgundur istediği olmadı mı. Bağırıyor yani bağırma var bağırma var alt üst yan komşular duyacak gibi. 2 yaş anneleri aydınlatın beni:ermm: üstüne de gitmek istemiyorum bağırma gibi tepkiler de vermek istemiyorum asi olur sürekli bağırır diye bilmiyorum ne yapacağız 

5 Cevaplar

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Söyle canım sinir krizleri durup dururken ağlama krizleri inat uykuya direnme yemek yemek istememe hep kendi dediği olsun isteme kendi istediğini yaptırana kadar ağlama kendini yere atma ufacık birşeyde sinrilenme bağırma kızma hoşgeldin aramıza 
(2,628 puan) tarafından
Hoş buldum canim
-Reklam-
0 oy
(3,590 puan) tarafından
Her seye agliyor ofke patlamalari yasiuo inatci
(2,628 puan) tarafından
Benim kızda burcu ne sizin çocuğun benim kızım koç
(3,590 puan) tarafından
Koc canim
(2,628 puan) tarafından
Ondandır canim
0 oy
(214 puan) tarafından
Bende geçirdim o dönemi şuan 3 yaş Sendromu Yaşıyoruz 

2 yaşında Gereksiz Ağlamalar istediğini Yaptırana Kadar Bağırmalar Eşya Fırlatma Elindeki Birşeyi Yere Atma Yapma Denileni oyuna Çevirip Israrla Yapma Anneye Babaya Karşı Gelme bunlarin Hemen Hemen Hepsi oluyor tabi çocuğun Hırçınlığına Ve gelişimine Bağlı Kimi çocuk daha Sakin Oluyor Yaş Ataklarinda 6 yaşına kadar Devam edebiliyor Bu ataklar Allah kolaylık versin hepimize 
(2,628 puan) tarafından
Amin canım elindeki su meyve suyu olsun içtikten snra yere döküyor bugünde eşimin boynundan asagi suyu döktü güleyim kizayim mi bilemedim☺️
0 oy
tarafından
Bu ayın 15 de 2 yaşına girecek ama 2 yaş sendromun en dibini yaşıyoruz malesef benim de bana da babasına da vuruyor olmadık şeyler yüzünden elinde ne varsa fırlatıyor bu akşam oyuncak telefonunu fırlattı kafama geldi bir ağladım başımın ağrısı hala geçmedi eşimle oturup konuşmama bile izin vermiyor kıyametler koparıyor hele durduk yere saatlerce kendini yerden yere vurması var yaa şaşırıyorum o sessiz sakin yavrum gitti başkası geldi yerine iştahı da sıfır asla bir şey yemiyor 
(2,628 puan) tarafından
Bugünde eşim diyor herkese anlattım benim kızım sakin falan diyom kimseye anlatma dedim ben sana eski Miray gtti yeni Miray geldi
0 oy
(405 puan) tarafından
Benim kızımda 2.5 yaşında son bir aydır aşırı aşırı huysuz oldu istediği olmayınca kendini yerlere atıyor bağırıyor vuruyor bir aydır yemek arası yok denecek kadar az uyku desen Allah seni inandirsin gün içinde gece de dahil toplasan 4 saat uyumaz kendi kendine oynamaz sürekli peşimde yapışık ikiz gibi geziyoruz bide son zamanlar da sürekli beni bırakıp gidecek misin diyip duruyor anlamadım yani bunun nedenini aklıma gelen bunlar bakalım daha neler çıkacak 
(2,628 puan) tarafından
Eşimle konuşuyoruz ağladığında istediği şeyi yapmayalım snra alışır sürekli istediği şeyleri ağlayarak yaptırır bu sefer de kafamız dayanmıyor ☺️
(405 puan) tarafından
Bana kalsa ben zaten yapmıyorum istediği kadar ağlasın ama eşim yapıyor maalesef işte

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 129 göst.
0 oy
11 cevap 163 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 206 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Yavrunun annesi (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 384 göst.
14 Mart 2021 Diğer kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu