0 oy
297 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çiş öğretecem bezinden vazgrcmiyo  bende kaldırdım hepsini çöpe attım 

Tabi geri alcam kenara koydum ona çöpe atıyorum dedim çok ağladı bez istiyorum diyo 

29 aylık yani artık zahmet olacak öğrensin herşeyi biliyor 

Benle büyük adam gibi muabbbet ediyo herşeyi soruyo atışını götürüp çiş yaptiriyor kendi yapmıyor  şimdi saatlerce uğraşma sonunda lazimliga yaptı birdaha bana şöyle tammi diyorum .tamam diyo bakalım napmam lazım bilmiyorum 

Abisi ilkgunde öğrenmiş ti 

6 Cevaplar

0 oy
(7,948 puan) tarafından
Bencede şuan öğrenmesi gerekiyo
tarafından
Bencede geç bile kaldık yoruldum omuzlarım ağrıdı inanki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Her bebek aynı olacak değil ya inatlaşırsanız daha çok beze yönelir bez takın ama ilk başta deyinki ben bezi takıyorum ama çişini söyle sonra yavaştan çıkartın hem inatlaşmamış olur hem altıına yaparsa rahatsız olur söyler gider normal bir çocuk 3 yaşında  alışıyor zaten çokta kasmayın 
tarafından
Ya kaç aydır bunu diyorum biliyor inatlasiyot bende senden inadım dedim attim
tarafından
Şöyle yapsanız mesela konu dan alakasız ama ben de biberon bağımlısıymışım annem bana biber onu ihtiyacı olan bir kedi götürdü demiş bir kaç gün sormuşum yavru kediler doymamış diye diye vazgeçmişim gitmiş sizde ortaya sadece onun görebileceği 2 3bez koysanız her gün bir yavru kedinin ihityacı olduğunu annesinin aldığını sonra onun gördüğü bezler bitince sizde almayı unutmuşum ya da kalmadı deyip oyunla birlikte bırsktırabilirsiniz yine birkaç kez altına yapar geçer ona da sabır göstermek lazım
tarafından
İnşallah bide ooyle denerim
0 oy
(6,441 puan) tarafından
İlla buda ilk günde öğrenecek değil sabır et herşeyi konuşuyorsa ılımlı yaklaş benim kızım çiş bile demezken öğrettim 3.günde yaptı herşeyi kakasından da korkmadı hiç 
tarafından
Omuzlarım ağrıdı oturmaktan başında beklemekten
(6,441 puan) tarafından
Öyle oluyor canım sabret alışır konuşuyormuş baksana bende bezleri kaldırdım ortadan bezini sordukça yok ki kediler götürdü dedim oyle öyle vazgeçti
tarafından
Konuşuyor şükür herşeyi söyler ama bunu zorlayacam
0 oy
(2,612 puan) tarafından
Benim kızımda 24 aylık bende istiyorum ama çiş yapmaya gidelim dedim mi aglayip odaya kaçıyor.
tarafından
Benimkinin zamanı geldi o daha küçük
(2,612 puan) tarafından
İnsllah alirisir
tarafından
İnşallah
0 oy
(48,671 puan) tarafından
gazan mubarek ola meltosum☺️
tarafından
Valla ya:)
0 oy
(4,653 puan) tarafından
Gecen hafta bi tekrardan deneyelim dedim masal ertesi gun zorundan hastalandi :)
tarafından
Allah yardımcın olsun bugün yaptinbakalim iki kez

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 242 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Prenseees Annesi (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 446 göst.
30 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 116 göst.
25 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Simaygule (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 461 göst.
21 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu

379,877 soru

11,371,785 cevap

34,854 kullanıcı

...