0 oy
244 göst.
Diğer kategorisinde (144 puan) tarafından
Hava makinesinin ilaç haznesine giren ucu kaybettim delirmek üzereyim. Çöpe attıysam gitti akşam attım çöpleri. En son kendime hava verdim onunla sonra kaldırdım direk ama bulamıyorum delircem. Görümcemin üstelik benim olsa umursamicam. Kayıp duasını okuyup bulan var mı ya ? Galiba öncesi şükür namazı kılınıyor ama ben adetim şuan.

6 Cevaplar

0 oy
(11,082 puan) tarafından
Çekmeceleri falan iyice kontrol et. Bulamazsan parçalar satılıyo sanırım bi bak trendyolda falan vardır
(144 puan) tarafından
Ne yazıp bulucam onuda ya
(11,082 puan) tarafından
Nebulizatör seti, maske seti yazarsan çıkar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani duanın gücüne inanmalıyız da duayla bulunur mu bilmem bence sen didik didik et evi yoksa da bulunur parçası sıkma canını parçasını alırsın ya ben işte bu yüzden akrabamda olsa almıyorum. 
(144 puan) tarafından
Ay ilk ve son sanırım birdaha almam zaten çok parada değil makine ama bize acil lazımdı hasta olduk kızımla mecbur aldım
tarafından
Neyse iyice bak bulamazsan satın alırsın parçasını.
0 oy
tarafından
Parçaları ayrı satılıyor galiba olmazsa alırsın parçasını 
(144 puan) tarafından
Ay ne yazıp bulabilirim acaba
0 oy
(4,228 puan) tarafından

Canim soyle maskesi o ilac konan haznesi serum hirtumu falan tam takim evzanede satilio en olmadi onlardan alirsin her makinaya uyumlu oluyo onlar. Yada makinanin marka modelini yaz  orjinal aynisini al bulamassanimage

Maske 
(144 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim sağolun öyle yaparım bulamazsam
0 oy
(679 puan) tarafından
Eczanelerde satılıyor o uç kısımları görümcende dersin kaybettim bunu aldım die 

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 133 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Semastz (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 448 göst.
30 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 300 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 977 göst.