0 oy
869 göst.
Diğer kategorisinde (984 puan) tarafından

Kızlarrr kayınvalidemler annemlerin iftara davet etmişler. Evleri karşılıklı zaten aynı köydeler. Annem de bana siz de gelin dedi kaynanamı aradım hiç de davet etmedi yani :D sonra eşime dedim annem böyle böyle diyor diye o da gidelim sanki yabancılar dedi. Haber vermedik sürpriz olsun dedi. Ben de Bi kaç şey görütücem ama ayıp olur mu yaa? Ne bileyim garip hissettim bir an 

34 Cevaplar

0 oy
(5,669 puan) tarafından
Ben rahatsız olurum şahsen yabancılık ile alakası yok gerek duysa çağırırdı zaten demek ki çağırmak istememiş neyin ısrarı bu 
(984 puan) tarafından
Keyfim öyle istedi ısrar etmedim
(5,669 puan) tarafından
Tamam da davet edilmemiş sin sonuçta keyfine göre davranmak ne kadar doğru bilemedim ben davetsiz gidemem asla istediğim kadar samimi olsam da
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Habersiz gidilmez kendilerine yetecek kdr varsa mahcup olurlar
0 oy
(2,358 puan) tarafından
Cagirilmadan tabi ki gitmem.
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Davet edilmedigim yere gitmem kendi annem de olsa gitmezdim. Belki konusacaklari bir seyler var belki kendileri vakit gecirmek istiyorlar cagirmadiysa bir sebebi vardir yani emrivaki gibi gitmek hos bir sey degil 
0 oy
(128 puan) tarafından
Bence git seni davet etmediğinden degil de evin bi uyesi olarak gördüğü icin ozel olarak cagirmamistir kesin gelirler gözüyle bakıyordur sende bi tatli al çık git yanlarına eminim mutlu olurlar
0 oy
(583 puan) tarafından
Canım sizin ne işiniz var dünürler yemek Yicekler hep bir sizi cağırmamışlar oturun bence eviniz de 
0 oy
(3,547 puan) tarafından
Annenin yaptığı başlı başına yanlış kayınvaliden sizi ayrı onları ayrı alacak ki almasa dahi çağırmadığına göre seni sizi kararınca yapacak zaten ağzı kapalı derdi gelin sizde diye ben gitmeni doğru bulmuyorum canım 
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Gittin  mi canım merak etti 
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Sonuçta eve biri davetli hazırlığı vardir bikac tabak ta evladına koyar bilemedim
0 oy
(119,343 puan) tarafından

bence hem ayip hemde garip olur :silly: 

0 oy
(2,301 puan) tarafından
Umarım gitmemişsinizdir. Ben istemezdim şahsen habersiz bir yere gitmeyi de geleni de istemem 
0 oy
(27,352 puan) tarafından
Sana gelinse ne düşünürsun ona göre git doğru değil bnce
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ben olsam gitmezdim istese zaten çağırdı davetsiz misafir hiç hoş olmaz
0 oy
(2,085 puan) tarafından
Isteseydi sizi de çağırırdı sadece annemlerle oturmak istiyordur belki biri size öylece gelse hoşunuza gider miydi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 223 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 433 göst.
28 Mart 2023 Aile kategorisinde 12345678910 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 708 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 522 göst.