+6 oy
636 göst.
Diğer kategorisinde (5,378 puan) tarafından

31 aylık kziim daha tam konuşamıyor elimden geldikçe bu etkinlikleri yapıyorum oyun hamuru içine kürdan koydum bu yuvalak makrna içine koyuyro 

image

imagettoplar renkelerine göre halka yaptım ama kartonları hep yırtı ama belki cocukalriiziniz sever

imagebbyle sekiler çizdim üzerlerine koyuyir

imagemmagnet alamadım gelecek ay Alaçam insllah çizdim öğrendi baya akşamları hyvn takltileri yapyoruz

imagebbide aktrma oyunu mercimek nohut ne varsa kaşıkla aktyor bska kaba bu oyunu çok sevyro kızlar fikir olsun dedim<3

17 Cevaplar

+3 oy
(1,893 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yaa sen ne minnoş bir annesin yerim seni neler yapmışsın öylee ☺️❤️❤️
(5,378 puan) tarafından
❤️ çok çok teşekkür ederim vala parmağımı bile kestim karton karı yaparken olsun yeterki öğrensin vala mecbur
(1,893 puan) tarafından
Ellerine sağlık ellerine dert görmesin o eller ☺️
(5,378 puan) tarafından
Allah razı olsun:)
(1,893 puan) tarafından
Böyle çocukları için imkan yaratan bir şeylerden bir sonuç elde etmeye çalışan anneleri görünce bayılıyorum harikasın ❤️
(5,378 puan) tarafından
Bende çok özeniyorum elimden geldikçe en güzeli yapmaya calsiyroim biz ilgi gostermesek ilgisiz kalıyor geride kalıyor elimden geldikçe ypyorum vala
-Reklam-
+1 oy
(1,760 puan) tarafından
Çok güzel etkinlikler ❤❤❤
(5,378 puan) tarafından
Evet vala telefon TV izleyeceğine bunlarla oynasın dyorum tek çocuk çok sklyor elimden geldikce herşeyi yapyorum inanakti o karton halkaari yaptım parmağımı kestim fakat kızım oynamadı kartonu yirti:( ama napim yine mecbur öğrensin dye
+1 oy
(1,125 puan) tarafından

Çok güzel bir annesin  <3 bana da fikir oldu teşekkür ederim.

(5,378 puan) tarafından
Teşekkür ederim bende araştırdigim kadarıyla elimden geleni yaptım vala
+1 oy
tarafından

Helal olsun canım bak neler yapmıssın, hıc gec kaldım dıye dusunme emegının karsılıgını hemen alıcaksın bır kere acıldılar mı bır daha tutamazsın zaten :)

(5,378 puan) tarafından
Çok haklısın sabah kahvaltı veryorum hava sıcaksa iki üç saat dolastyroum parkta falan snra eve gelince yemek falan bu etkinlik yaptryrium aynen hicbisey için geç değil
tarafından
Keske yakın olsa da Duruyla da oynasalar ne guzel olurdu ♥️
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Hayvanlaroı cok g9zek çizmişsin kız :) ilkini ben de yapim. 
(5,378 puan) tarafından
İnternetten baktım mesela kedi kuş çizimi çizdim sulu boya ile boyadım normalde yetenekli değilim ama baya güzel oldu baya sasrdim bende:)
0 oy
(2,276 puan) tarafından
Çok güzel canim ya 
(5,378 puan) tarafından
Dimi herkes faydalanır inşallah güzel etkinlik
0 oy
(3,538 puan) tarafından
Hepsi de cok guzel kaydediyorum canim eline saglik
(5,378 puan) tarafından
Kaydet cnm saol bide çorap çiftini bulmada yapablrsin bide kaşıkları düzeltme yerlestrme
(3,538 puan) tarafından
İyi fikir canm sagol
(5,378 puan) tarafından
Rica ederim cnm
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Bende tam böyle etkinlikler araştırıyordum netten yarın hemen denerim saol kuzucum minik elleri öp ☺️
(5,378 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cnm güzel şeyler vala enerji sini iyi atyor
0 oy
(7,747 puan) tarafından
Maşallah benim oğlum alır kafasına döker (⁠ ⁠◜⁠‿⁠◝⁠ ⁠)⁠♡
(5,378 puan) tarafından
Kaç aylık bnm kız yerlere hep dokuyro snra mecbur topluyom vala
(7,747 puan) tarafından
18 aylık
(5,378 puan) tarafından
Küçük kız daha :) top oynayın çorap çiftini bulma kaşıklari düzeltme hyvnalari öğrenme bunalr olur ama senin dedgin gbi mercimekleri kafasına diker:)
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Çok güzel düşünmüşsün 
(5,378 puan) tarafından
Çok saol cnm hergun biseyi deniyoruz
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Yaa cok ozeniyorum bole ugrasanlara yorgunluktan hic yapamadim bole seyler iki kizimda cok huysuz surekli agliyolardi ne guzel yapmisin ellerine saglik
(5,378 puan) tarafından
Bnm tek çocuk hava sıcak olunca dışarı çıkaryorum iki üç saat gezdryorum sosyallessin dye bende çok yoruluyorum gerçektwn ayaklarım kopuyor :( ama napim bide o uyurken hazırladım uyanınca beraber öğretim oyle
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Yani benimki oyuncaklarıyla oynuyor bide bu tarz oyuncaklar almıştım puzzle kadar yapıyor ama devamlılığı yok hemen onu öğreniyorsa sıkılıyor makarna mercimek de vermem oyun haline çevirir beni deli eder
(5,378 puan) tarafından
Evet haklısın bnm kızda baya sklyor aktrama oyunu çok sever bir iki saat oynuyor oyubcakalri da var LEGO küp halka ama hep dagtyro bir iki oynar birakiyro bende magnet alcam
0 oy
(790 puan) tarafından
Geçen post açmıştın hayvanları renkleri bilmiyo diye öğrendi mi ellerine sağlık emeğine sağlık 
(5,378 puan) tarafından
Renk olarak mavi dyor ama tam gösteremiyor hyvn baya öğrendi köpek hav hav kedi miyav kuş cik cik mee at mö yilan sesi çıkaryor sss dye eşek ai gidgidak sürekli disardayim gösteruorim taklti yapyoruz
0 oy
(2,835 puan) tarafından
MaşaAllah sana kuzum çok iyi ve ilgili bir annesin valla bak bunlar benim aklıma gelmezdi babada fikir oldu  kızım oyuncak hiç sevmez 19 aylık kalemle kağıt çizmeyi sever birde oyun hamuru o da ben oynarsam yoksa yüzüne bile bakmıyor 
(5,378 puan) tarafından
Bnm kızda çizmeyi sever ama hep kapı duvar boyiyor oyuzden korkuuorum eline bir kaç kere Verdm biz yeni tasindik bide ev yeni dyer evi maf etmişti oyun hamauruda eşim aldı kaldr dedi yiyer falan dye eşim işteyken çok agladinda eline veryroum kürdan koyiyirim makarna gecryor içine
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Cok guzel ya anneler hersey yapar  ;* canm bide bebeği varsa beraber uyutun şarkı soyleyin yemek verin konuşması icin
(5,378 puan) tarafından
Evet bebeği var küçük bitanede var büyük olanda karnına basınca anne acıktım falan ses çıkaryor öyle yapacam bebeği suya koysun banyo yaptırsın küçük olanı haklısın vala arkadaşım da öyle dedi
(2,297 puan) tarafından
Kızıminda bebegi konusuyordu pili biti.kizim hep konuşuyor bebi yemek ye bebi uyu falan konuşmayı oyle boyle çözdü aslında abisidr var bunun etkisi cok oldu?? Abisi ne derse oda diyor
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Eline sağlık canm çok iyi düşünmüşsün 
(5,378 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(546 puan) tarafından
Cok güzel hepsi de:))

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 280 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,378 puan) tarafından soruldu