0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
kizim 11 aylik sleepy kullaniyoruz dogdugundan beri ama son zamanlarda numarasi buyudukce cocuk cis yapmasa bile bez pis kokuyor bantlari cocugu sıkıyor buyuk numara kullanmama ragmen  ikinci bi sorum da var kizlar kulot bez nasil sizce

15 Cevaplar

0 oy
(2,226 puan) tarafından
Külot bezden ben çok memnun kaldım baby turconun

11 aylık benimkide 

Bebem naturel kullanıyorum bende 
(350 puan) tarafından
bebem natural kokuyor mu
(2,226 puan) tarafından
Bezin kokusu oluyor her bezin tabi
(350 puan) tarafından
yok canim benim demek istedigim cis kokusu cok fazla geliyor sanki kac saattir degistirmemisim gibi
(14,166 puan) tarafından
Bebem naturel çok güzel bir bez
-Reklam-
0 oy
(16,002 puan) tarafından
Sleepy baby turco Molfix ve bebem natural denedim hepsi de kokuyor Molfix dışında çocuk kaka yaptı sanıyorum o derece ama guzeller sadece kokuları var 
(350 puan) tarafından
hepsi kokuyor mu ya aynen aynen bazaen esim cocuk altina yapmis git degistir diyor buyuk abdestini yani bakiyorum temiz
(16,002 puan) tarafından
Aynen eşim de geçen dedi öyle yok dedim yapmamis bizim idrarda mi sıkıntı var çözemedim
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Slepy Molfix canbebe denedim Molfix de sonradan sürekli çiş çıkarmaya başladı şimdi bebemnatural kullanıyorum çok memnunum fiyat ve kalite olarak çok iyi
(350 puan) tarafından
kokmuyor mu canim bebem natural
(2,273 puan) tarafından
Çok nadir kokuyor ya hatta bazen hiç kokmuyo ben bi köşede tuvaletini yaptığını görmediğim zamanlarda garibim öyle geziyo baya kalıyo işim falan olunca ilgilenemiyorum. Burnumu dayayıp kokluyorum öyle anlıyorum anca. Bazende çok kokuyo ama yediği içtiğiyle alakalı o büyük ihtimalle
0 oy
tarafından
BİM’in. Bezi sleppyden daha iyi bence daha geniş daha emici daha ekonomik külot bez de hiç kullanışlı değil dar kalıp ve kilot bezi takmak için çocugun altını komple soyman gerekıyor hiç pratik değil 
(350 puan) tarafından
ewet ben mesela tam cikarmiyorum altini ama bu son zamanlarda kaciyor bezini cikarirken kulot rahat olur diye dusundum ama bilmiyorum
tarafından
BİM’in bezi kaymıyor çok daha geniş ve emici evde benim slepyy bezler var bitirmeye calışyorum BİM’den alcam
(350 puan) tarafından
walla benimde bir paket sleepy war bitsin marka degistiricem iste
tarafından
Biminkini al pişman olmazsın
(350 puan) tarafından
denicem asko
0 oy
(2,588 puan) tarafından
2 yaşı dolacak sleppy kullanıyorum ilk gğnden beri ara ara memnun olmasam da değişmeyi düşünmedim 
(350 puan) tarafından
kokusu rahatsiz ediyor kuzum ya
(2,588 puan) tarafından
Kızımın kokusu diye heralde rahatsız olmuyorum ben çok
(350 puan) tarafından
yok kiz idrar kokusu cok baskin bide batlari sıkıyor numarasinida buyuk aliyorum halbuki
0 oy
(1,734 puan) tarafından

Sleepy külot bezden aşırı memnunum cırt cırtlı olanlarda taşma olurdu... kulotta taşma olmuyor. 

Büyük rahatlik
0 oy
(4,227 puan) tarafından
Bence en iyisi önlem sonra bimin ikisinden çok memnun kaldım
(350 puan) tarafından
bimin bezini denicem galiba ya
0 oy
(805 puan) tarafından
Goon tek geçerim o kadar iyi bir bez 
(350 puan) tarafından
o nerede satiliyor canim
(805 puan) tarafından
E bebek ve internet sitelerinde ben 100 adet 4 numara bezi 165 TL'ye almıştım. Geçen de 100 adet 180 TL'ye aldım.
(350 puan) tarafından
tamam kuzum sagol
0 oy
tarafından
Kilot bez kullanmıyorum ama doğduğundan beri baby turco kullanıyorum çok memnunum
0 oy
(13,870 puan) tarafından
Yemek yedikleri için artık süt kokusu gidiyor bence bu yüzden çiş kokusu olabilir 

Kuzum bezi bırakana kadar sleepy kullandım oğlum 1 yaşında ona da sleepy kullanıyorum 
(350 puan) tarafından
belkide canim olabilir
0 oy
(4,275 puan) tarafından
2 ayllikken devistirdik acayip kötü komu oldu çiş yapmasa bile değişik kötü kokuydu Molfix kullanıyoruz ondan memnunuz 
0 oy
tarafından
Sürekli tüm altı çıkarmak zorundasın ben sevmiyorum külot bezi. Onun dışında molfix öneririm ben çok memnunum 
0 oy
(3,524 puan) tarafından
Ben ilk oglumda sleepynin kulot bezini kullanmistim cok memnundum, koku vs bi sikayetimde olmadi benim.
0 oy
(440 puan) tarafından
Prima premium care kullanıyoruz çok iyi hiç sızdırma yapmıyor.
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Baby Turco, Jenny Willy, bir de Agu Baby.. Bunun üçünden de kullanıyorum, hangisini bulursam.. Üçünden de memnunum

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 351 göst.
0 oy
15 cevap 436 göst.
29 Mart 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bernur (58 puan) tarafından soruldu

397,726 soru

11,895,183 cevap

36,018 kullanıcı

...