0 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde (3,154 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kapıya biraktirdim bi baktım başka isim yazıyor seslenene kadar adam gitmişti nasıl yapacağım telefon numarası da yok sahibinin. Aras kargoyu mu arasam? Alan kişi herhalde yanlış adres yazdı baktım benim adresim yazıyor. 

güncelleme :Birkaç dk sonra böyle bir mesaj geldi süpheli buldum dolandirici gibi bir numara sanki. Basmadım linke. Ayrıca aras kargoyu aradım cevap vermiyorlar. En iyisi şubeye gidip geri götüreyim bunu 

image

7 Cevaplar

+1 oy
(2,405 puan) tarafından
Adres senin evinse belki hediye gelmiştir 
(3,154 puan) tarafından
Ama bu isimde birini tanimiyorum ki böyle bir şey olsaydı hediyesi alan benim ismimi yazardi
(7,981 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm aynısını yazcakdim
-Reklam-
0 oy
(1,968 puan) tarafından
Adres doğruysa aç bak 
(3,154 puan) tarafından
Bi baksana resim ekledim sencede supheli degilmi
0 oy
(1,919 puan) tarafından
Adres nasıl karışsın canım no veya kat farklı olsa yine tamam da mahalle sokak bina nasıl karışacak belki hediyedir
(3,154 puan) tarafından
Belki sadece no yanlış girilmiştir çünkü istanbuldayim bizim sokakta 30 bina var
(3,154 puan) tarafından
Ay şimdide bi mesaj geldi numarama dolandirici olabilir mi
0 oy
(11,646 puan) tarafından
Kargoyu arayıp sor onlar arar kime geldiyse
(3,154 puan) tarafından
Aynen öyle yapayim
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Göndereni arasana ilk
(3,154 puan) tarafından
Ya numara yok ama şimdi telime msj geldi değişik bi numara dolandirici mi bu kargo ne anlamadim
(7,768 puan) tarafından
Canım sen kargoyu aç bak ne gelmiş içindeki isim nedir snra kargoyu ararsn adına dikkat etmedim açtım ama bu bnm değil de
(3,154 puan) tarafından
Faturada bardak yazıyor ama açmadım  bugün kargolar kapalı yarın gidip götürmeyi düşünüyorum aras kargoya.
(7,768 puan) tarafından
Ay çok ilginç canım alıcı adresi nasıl yanlış olur
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Bulunduğun bölgedeki aras şubesini aramalısın..
(3,154 puan) tarafından
Aynen öyle yapacağım
(3,154 puan) tarafından
Msj geldi telefonuma değişik bi numara acaba dolandirici olabilir mi
(1,279 puan) tarafından
Kargo paketinin üzerinde hangi isim yazıyor alıcı olarak, instagramda falan belki bulursunuz. Netten örnek veriyorum aras kargo pendik diye arattığınızda çıkan numarayı arayabilirsiniz.
(1,279 puan) tarafından
İnsan da çekiniyor. Arayan numarayı da netten sorgulayın. Yorumlara bakarsınız. Sizin bir kargonuz yoksa sizi trendyoldan veya herhangi bir kargo şirketinden aramazlar diye düşünüyorum.  
Ben şubeyi arardım cumartesi çalışma saatleri erken sonlanabilir..
Eğer ben kargo paketini açacak olsam maske ve eldivenle balkonda açardım :D  çok ta sabırlı olamazdım herhalde binadakilerden birinin değildir değil mi?
(3,154 puan) tarafından
Yok binada 3 daire ustte ev sahibi orta katta biz alt katta genç bayan ama ismi farklı
0 oy
(1,591 puan) tarafından
Aç bak banada bazen yanlış isimle getiriyolar ama adres benim adresim açıyorum ki benim verdiğim sipariş arada öyle karışıklıklar oluyo
(3,154 puan) tarafından
Yok kesin benim değil çünkü şuan hiçbir şey sipariş vermedim trendyoldan
(1,591 puan) tarafından
Hmm o zamn biri göndermiştir  belki
(3,154 puan) tarafından
Zannetmiyorum ya çünkü alici ismi hatice yazıyor o isimde ne dostum ne akrabam var kesin yanlış geldi ben kargoyu aramam lazım
(1,591 puan) tarafından
O zamn internetten bak sizin ordaki kargo şubesine numarasını al ara sor canım tada kurye seni aramadımı hiç geri ara
(3,154 puan) tarafından
Bi mesaj geldi bana dolandirici gibi geldi bana

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 183 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,141 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 2,823 göst.
1 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 54 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sevmm (1,992 puan) tarafından soruldu