0 oy
602 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar geçenlerde yazmıştım oğlumu acilde 3 gün boyunca boğaz agrısıd diye oyaladiklarını ve diger hastaneye götürdüğümde apandist olduğunu neyse cimere acildeki doktorları şikayet ettim ve doktorun dedikleri bu yönde neymiş bana polikliniğe götür demiş boğaz ağrısı tanısı koymamış apandsti ona muyane olduktan 1 gün sonra ortaya çıkmış ve apandisti patlamamış oyle demiş ama çocuğumun apandisti patladı ve ameliyatta oldu elimde boğaz ağrısı tanısı koyduğu yazdığı ilaçlar apandistin patlayıp ameliyat olduğu belgeler hep mevcut dava acmak istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim insan canı bu kadar ucuz olmamalı ya

image

14 Cevaplar

+2 oy
(5,108 puan) tarafından
Kimi kime şikayet ediyorsun ki :) hastanede kapılarda hep doktora şiddet ve doktor haklarından bahsederler oysa en çok hastalar mağdur. Özellikle devlet hastanelerin kadın doğum bölümü çok kötü randevu bulmak dert bulsan bile 6-7 kişi aynı anda muayene oluyor rezillik resmen
tarafından
Allaha havale edip oylece ustunu ortmekte istemiyorum iste ne bileyim ya evet hep hastalar madur aslinda
(5,108 puan) tarafından
Allah ıslah etsin ne denir ki başka
-Reklam-
+1 oy
(2,692 puan) tarafından
Yanlışlıkla haziran yazmışlar, ne diyo diyorum :) 

Sizbu adama ayın 23ünde gitmişsiniz. Ayın 24inde usg de normal çıkmış diyo canım. Belgelerde var diyo. Öyleyse adamın suçu yok gerçekten. 
tarafından
24 unde normal çıkmadı kuzum direk yatırdılar zaten aynen bide haziran yazmis
(7,779 puan) tarafından
Ölçümleriyle filan her şeyiyle yazmış. Bana da gayet normal geldi
(10,433 puan) tarafından
Yavrum normal çıkmış işte adam belge sunmuş.
0 oy
(360 puan) tarafından
Sağlık bakanlığıni arayarak önce bildir sonra ne yapmam gerek diye danış yardımcı olurlar
tarafından
Arıyayım canım
0 oy
(299 puan) tarafından
Benzeri başıma geldi oğlum 1.5 aylıkken ciğeri koparcasına öksürüyordu hastaneye gittim bişeyi yok grip olmuş küçük ilaç veremem dedi ciğer rontgeni çekip yolladı 2 gün sonra başka hastaneye aynı rontgenle gittim çocuk zatüre olmuş o rontgenle anladı yatış yaptı cimere şikayet ettim karşılık olarak bu hastalık 2 saat içinde bile zatüre ye çevirebilir yazısı yazmış allah bildiği gibi yapsın yemin ederim
tarafından
Ay konu kendi canları degil tabi nasil savunacaklarini sasiriyorlar
(299 puan) tarafından
Ülkede insaflı devlet memuru çok az allah yardımcımız olsun
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Hic bisey yapmiyolar. Cimer o birimin hastane bas hekimligine yonlendiriyo onlarda kendi elemanini koruyo. Bende detayli ultrasonda sknti yasamistim doktorla doktor kizim icin zeka  ozurlu olacagini kabul ediyorum dogacak sonuclardan ben sorumluyum diye bi kagit imzalatti o an elim titreyerek imzaladim iki sayfa imzalatti. Ben bunu onur kirici buldum bi anneye bu denmez kizim sapasaglam dogdu cok sukur. 

Sikayet ettim neymis efendim doktor olacaklari soylemis. Yahu soylesin zaten ama kirici bi dille degil o an basimdan asagi kaynar sular dokuldu. Bide ustune bu gaddarlik cok canimi yakti hakkimi helal etmiyorum o doktora 
tarafından
Tuhaflar ya ama ben bu isin sonunu birakmiycam
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Sonuna kadar git ya senin evladın iyi çok şukur ama o kadar da şanslı olmayan çok insan var 

Bu ne ya doktorlara güvenemiyoruz ne yapalım 
tarafından
Yazdigi seyin coguda yanlis tarihi bile yanlis yazmis adam yani daha ne diyeyimki cimerden bi fayda cikmiycak ama elimdeki delillerle nerden mahkeme acabilirim bilmiyorum
(5,132 puan) tarafından
Benim de bilgim yok ya
0 oy
(4,353 puan) tarafından
Aman bisey yapmiyorlar bosa ugrasma derim bende şikayet ettim hep ayni cevaplar 
tarafından
İnsan canı boyle ucuz olmamalı cidden
0 oy
(6 puan) tarafından
Bana 1yil iki yıl önce  sadece baş dönmesinden MS tesihi konuldu tek doktor tarafından nereye gidersem direk MS diyorlardı sisteme ms girmiş diye o günler içinde 70 kilodadan 46 kiloya düştüm sigaraya başladım maddi manevi olarak çok bittim çocuğuma kim bakacak diye  geçen ay MS olmadigimi  başka doktor tarafından doktorumun bu işi Birakma üstüne duş demesine rağmen hiç bir şey olmamasına onlara gerçekten çok çok kötü 
(6 puan) tarafından
1 yıl 2 ay önce olacak orasi okurken fark ettim
tarafından
Yanlış teşhisler iste insan canı bu kadar ucuz olmamalı ama ustune dussende bisey olmuyor cok gecmis olsun
0 oy
(664 puan) tarafından
Çocuğum çok ateşleniyordu gözleri şişmişti ben gece 12 de hastaneye götürdüm kanları baya düşüktü anormal derecede enflasyon var diyip antibiyotik yazdı sabah 9 da taburcu olduk çocuk günden güne daha kötü oldu başka hastaneye götürdüm yatış verdiler 3 gün kaldık hastanede lösemi teşhisi konuldu 1 haftamız boşuna gitti bi anormallik olduğu belliydi yatırıp araştırma yapabilirlerdi eşime dedim cimere yaz diye üstüne düşmedi pişman oldum yazmadığıma 9 ay geçti aradan 
tarafından
Çok çok geçmis olsun kuzum ama acı gercekler yazsansa hicbisey olmuyor
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Kendini yorduğunla kalırsın kimseye bişi olmaz
tarafından
Aynen öyle olacak galiba ya
(8,969 puan) tarafından
Hele sağlıkçılarin dokunulmazlığı var son birkaç senedir
0 oy
(4,661 puan) tarafından
26.06.2023 siz o tarihi yaşadınız mı biz mi geride kaldık anlamadım doktorlar bir yolunu buluyor malesef sen git gidebildigin kadar 
0 oy
(544 puan) tarafından
Yani adamının bir yanlışı yok gibi USG çekmiş ve sonuçlar normal çıkmış Belliki çocuğun sonradan apandisit i patlamış bunuda bilemez
0 oy
(10,433 puan) tarafından
Yalnız apandisit olayı ile muayene arasında 3 gün var yavru ya. Ve röntgende de olağan seyrinde çıktı ise buradan bir şey çıkmaz sanki
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Sağlık bakanligindan cevap geldi mi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 91 göst.
27 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Merveyirmibeş (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 565 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Busra_yasar123 (126 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 173 göst.
22 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu

381,111 soru

11,409,326 cevap

34,946 kullanıcı

...