0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (984 puan) tarafından

Var mı böyle anneler:D kızım haftaya 8 aylık olacak. Hiç rahat durmuyor. Sırt üstü geri geri gidiyor ya da dönüyor. Hele üzerini giydirirken çığlık çığlığa ağlıyor. Kendini kasıyor. Kolunu bacağını kırıcam diye korkuyorum ya.. Bi çözüm bulan var mı bu duruma 

12 Cevaplar

0 oy
(652 puan) tarafından
Yani 3 aylık olacsk iyi iş yaptım donmeyi öğrettim geri geri ite ite koltuğun koluna kafayı dayayacak kadar kaçıyor açıkken sorun yok kapatırken cırt sesini duyunca eyvah eyvah şey yapıyorum donencesini koltuğun kenarına astım o bakarken donduruyorum ve hızlıca kapatıyorum sunalık bulabildiğim tek yöntem geliştirirsem yazarım:D anneannem iki bacağının arasına kıstırırmış şimdi sordum da :)) 
-Reklam-
0 oy
(12,727 puan) tarafından

Yok :)

Keyfı yerinde ise bepantenle oynuyor ama çoğunlukla durmuyo 10 aylık 

0 oy
(5,132 puan) tarafından
Daha dur daha dur daha tekme atacak ağlayacak, kaçacak :) 
(984 puan) tarafından
Ayy yatarken vuruyor ya dhshd
0 oy
tarafından
Ay benim oğlan 1 bucuk yasinda bi benimki duruyor galiba hic bilmem kuzu gibi durur 
(984 puan) tarafından
Ay ne güzel ya
0 oy
(2,909 puan) tarafından
Aynı Bizim oğlan valla ☺️
0 oy
(2,288 puan) tarafından
Benjm 18 aylık her değiştirmede mutlakakavga ediyorz resmen
0 oy
tarafından
Yok benim kızımda 9 aylık soyunurken sıkıntı bez bağlarken, kıyafetini giydirirken öyle bir sinirleniyor ki anlatamam.
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Haaahh aynı benim küçük pitişimden bahsediyorsun sjsjsj bez bağlatmayi sevmiyor hanfendi
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Varsa şaşırırım:) yenidoğanken nasıl kolaydı şimdi altını değiştirmek zulüm oldu resmen çıplak halde emekleyerek kaçıyor mutlaka eline ıslak mendil gibi bir şey verip oyalamam lazim. Üstünü de degistirirken acayip daralıyor bana çekmiş ben giydiriyorum o çıkartıyor :D 11 aylık olacak 
(984 puan) tarafından
Ay evet benimki de öyle. Çıkartırken sorun yok güler eğlenir ama giyerken kötü dhdhd
0 oy
tarafından
1 yasinda çok rahat değiştiriyorum 
0 oy
(915 puan) tarafından
Sen bide onlar komaya başlayınca gir evde deli dana gibi koşuyoruz 
0 oy
(2,405 puan) tarafından

Nasil cebelleşiyorum bı görsen bazen kaçmaya çalışıyor her yerine bulaştıriyor büyük abdestini :ermm:

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 271 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 146 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sevmm (1,966 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 142 göst.
15 Ekim 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 206 göst.