+2 oy
783 göst.
Aile kategorisinde (384 puan) tarafından
Çocukken okulda hep dislandim hicbir zaman beni guzel giydirip guzel saclarimi yapan  istediğim ayakkabiyi alan bi annem olmadi  12 yasinda ise basladim sabah okul oglen işe gittim babam sizofren hastasiydi annem sinir hastasi gibi birseydi milletin elbiseleriyle gecindim hic unutmam bir gun kar yagiyodu ustumde tisort eski bi hirka ayagimda konvers ipislak bir kadin durakta kizim usumuyormusun dedi patronum bana mont bot aldi 8 inci sınıf mezuniyet kiyafetimi bile patronum aldi  ogretmenim eger liseye gitmek istersen gonderim tum masrafı ben karsiliycam dedi annem bagirdi çağırdı ben ev aldım o krediyi kim oduycek birakmadi  ilk basta gidip kaydimi yaptim lise tercihleri kendisi verdi hatta iceri ben ise gittim iptal etmis arkamdan o zamanki sevincimi anlatamam gun boyu iş yerinde sevindim  tercih yaptim diye beni mudurun yanina gönderdi  annem git okumak isteniyorum de dedi soyledim 16 yasinda istemeye geldiler yok dedim gelmesinler  yok gelsinler yok dersin dedi bende geldiler  tm dedim  ama simdi dusunuyorumda bi insan 16 yasindaki çocuğun  kararini sorgulamazmi cocuk akli diye  evlendim 17 olmadan anne oldum  simdi mutluyum ama hep bi meslek sahibi olmak icimde bu ukte kaldi keske babam dag gibi arkamda  olsaydu annem yine oyle babam hasta olmasaydı belki ben evlenmezdim farkli bi hayatim olurdu suan 21 yasindaykm iki cocugum var hakkimi helal etmiyorum bu dünyaya 

22 Cevaplar

0 oy
(3,329 puan) tarafından
Bu dunyaya degil de anneni sorgula güzelim..
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sen kime hakkını helal et iyorsun tam anlamadım sana bunları yaşatan Allah seni sınava tabii tutuyor.buds senin cenneti kazanma sınavın

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 178 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 601 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Emine S (16,153 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 594 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,660 göst.