0 oy
906 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (44 puan) tarafından

Kızlar şimdi bu olay bi 4 ay önce falan oldu. Bebeğime yoğurt çalacaktım. Eşim hemen anneme diyim gelsin çalsın dedi. Sadece bu değil tabi anneme diyim bize yemek yapsın anneme diyeyim o yapar her şeye böyle tepki veriyordu benim de canıma tak etmişti ben yapabiliyorum neden kayınvalidem gelip yapsın değil mi:happy: bizim duşakabinde biraz su sızdırıyordu o sıra bende yanındayken babamla konuşurken dedim ki baba ya bizim duşakabin su sızdırıyor sen gelince bi bakabilir misin sen anlıyorsun bu işlerden falan dedim baktım eşim bi bozuldu bi bozuldu ben varken neden babana diyorsun falan dedi. Neden bi düşün bakalım dedim. Eşim aynı gün duşakabini yaptı ve bir daha ağzından annem yapsın lafı çıkmadı hatta birlikte yapalım demeye başladı:D Bu da böyle bi anımdı kızlar anlatmak istedim

26 Cevaplar

0 oy
(1,389 puan) tarafından

İyi anlamis yine .bizimki ne yaparsan yapayim anlamiyor:Dhic ustune alinmiyor.dun   cok darildim ona bugun vpa  anlamli bir resm koydum anlaamdi hic orali olmadi:'(

-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizimki de kızım hasta olunca eltilerime sorar onlar daha tecrübeliymiş. Sinir krizi geçiriyorum elli kez söyledim yok. Onlar da anca bana laf sokuyor onun yüzünden, anlamıyor adam. Ben de aynısını ona yapıcam anlasın diye Bi fırsat gelsin önüme o zaman anlıyorlar 
0 oy
(48,695 puan) tarafından
bizimde bardaklari koydugumuz yerin kapagi bozulmuştu yayi durmuyodu usta cagirayim da yapsin dedim sallayip duruyodu baktim o aksam yapti anladıkları dilden konusmak lazim
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Ay içimin yağları eridi. Benim kocam da annem şöyle  yapar annem onu böyle pişirir annem usul bilir bilmem ne diye diye darlardi asla eşine saygisizlik yapan sesini yükselten kötü konusan bir kadın olmadım. İlk defa diktim gözlerimi ben senin annen değilim dedim. Buz kesti adam sjsjekekek bir daha da söylemedi çok şükür 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
İyi sen ki hemen yola gelmiş ben eşimi. Öyle 4 sen çektim en son git ananla yaşada bende kurtulim sende dedm  çocukta olunca artık benm işime karışmadı :) 
0 oy
(2,297 puan) tarafından

Ohhh iyi yapmışsın benimde esim hep kardesinden birşeyler  istiyordu akşam odaya gelince dedim git kardeşini çağır  oda tovbe etti :D:D

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 685 göst.
0 oy
27 cevap 948 göst.
3 Eylül 2021 Aile kategorisinde Merve anne (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 345 göst.
5 Ekim 2020 Diğer kategorisinde 200919 (654 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 422 göst.
6 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu