0 oy
342 göst.
Diğer kategorisinde (654 puan) tarafından
Kızlar ben hamileydim gorumcemle dışarda biseylere bakiyoduk sonrasında telefonum üstüme giydigim ceket tarzı şeyin yan cebindeydi hafif görünüyordu iki tane oğlan 23 24 yaşlarında arkamda yavaş yavaş telefonumu almaya çalıştılar Allahtan farkettim hemen arkamı döndüm telefonum elinde bağırdım siz napiyosunuz felan diye küfür ediyom bunlara tabi ortamda kalabalık bi Allahın kulu gelipte bisey yapmadı anca izlediler bizi sonra bana Abla dusuyodu dusuyodu diye dalga geçerek gittiler hem o halimle sıcakta bi hoş oldum ilk defa başıma geliyo böyle bisey hemde bağırarak arkalarından konuşuyorum o civarda zabıta vardı duydular gördüler olanları ama hiç bisey yapmadılar gorumcem oturttu beni orda biryere sur sen bekle burda ben bi bakıyım gitmişler mı diye gitti baktı hemen kaybolmuşlar felan Iyi farkettin valla dedi gorumcem eşim bu olaydan daha haberi yok sizin de başına geldi mı böyle şeyler 

8 Cevaplar

0 oy
(3,921 puan) tarafından
Insanlik ölmus canim benim
(654 puan) tarafından
Aynen öyle gerçekten
-Reklam-
0 oy
(2,792 puan) tarafından
O kadar milletin ve özellikle zabıtanın bu durum karşısında sessiz kalması 'da bi tuhaf olmuş kimlere emanetiz ya 
(654 puan) tarafından
Çok değişik herkes yaa bilmiyorum kimse sesini çıkarmadı sanki oyun oynuyoruz orda bide hamileyim
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Kız eviimize hırsız girdi biz kadıın halinizle çıkıp peşledik bağırdık bi kolu komşu çıkıpta yardımcı olmadı
(654 puan) tarafından
Komşuluk ölmüş canım sanada geçmiş olsun
0 oy
(868 puan) tarafından
Benim yeni tlf pazarda çalındı . Ben carsafliyim cebim yoktu annemi n feracesine bıraktım fermuarlı hem Pazar yaptık snra annemden tlf istedim fermuar açık ve tlf yoktu . Tek yandığım hafıza kartım düğün fotolarm bebeğimin fotoları herseyim vardı ve gitti çok üzüldüm ki ben fotoğraflara o kadr önem veririm ki hatta bazen espirisne eşime derdim hafıza kartım kaybolursa yas tutarm diye başıma geldi.. 
(654 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benimde zaten aklıma fotoğraflar geldi direk telefonumu aldıktan sonra hep içinde çok anım var onları geçtim oğlumun doğduktan sonraki resimleri var videoları var düğün fotoğraflarım var Iyi ki hemen farkettim yoksa bende senin gibi olurdum tekrar geçmiş olsun
(868 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım . Dikkat etmek gerek. İnşallah bidaha başımıza gelmez .
(654 puan) tarafından
Evet canım haklısın inşallah ❣
0 oy
tarafından
Annem cüzdanını caldirmisti yeni kimliğini falan aldık PTT den AVM ye gittik cantadaydi cüzdanı yeni kartları falan tuvalete girdik bir baktık cüzdan gene yok :Dddd aglanicak halimize gülmüştük 15 günde 2 cüzdan gitmişti whshhshshs 
(654 puan) tarafından
Sizinki daha kötü canım ya kısaca bütün bilgiler gitmiş Allah bidaha yaşatmasin geçmiş olsun
0 oy
(581 puan) tarafından
Ben çok küçükken annem kız kardeşim ve ben bayram alışverişine çıkmıştık bize kıyafet felan alacaktık çok mutluyduk onun için ben simiti cok severim anne simit alalim dedim simit aldik sonra kiyafetlere felan bakiyorduk adi köpekler annemin cebinden cuzdani almislar tam kiyafetin parasını ödeyecektik o an insan o kadar çaresiz kalıyor ki az para da değildi elimizde sadece 2-3 simitle eve döndük oturduk o üzüntüyle yedik dedim keşke daha fazla simit alsaydık bari. Ama o bizim rızkımızdı o paradan hayır gördüklerini sanmıyorum 
(581 puan) tarafından
Aynen canım bende çok üzülmüştüm Rabbim şeytana uydurmasın nasıl Allah korkulari yok anlamiyorum seninde insallah bir daha basina gelmez böyle birsey cok dikkat et kendine canim hamilesin bide yaninda bıçak felan taşıyan pislikler de var hep fermuarını felan kapalı tut yanına yaklaşan insanlara dikkat et
(654 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum soylediklerin için evet haklısın bi bayan olarak savunmasız kalıyoruz karşılarında ister istemez zaten 1 yaşında su anda oğlum ☺dışarı çıkmıyorum öyle yanımda birisi olmadan anca eşimle giderim oda ya yürümek istersek biraz yürüyüş yaparız ya da arabamız var onunla gideriz yürüyüş yapacağımız zaman telefonumu evde bırakıyorum artık almıyorum yanıma
(581 puan) tarafından
Senden de Allah razı olsun canım bende hep evdeyim vallaha 16 aylık bir oğlum var 14 haftalık hamileyim önümüz kış yine çıkmam bebeğim doğunca da zor. Olsun çocuklarımla evde olmak da güzel canları sağolsun hepsinin inşallah :)
(654 puan) tarafından
Amin canım inşallah evet onlarla geçirdiğimiz her dakika.saat daha güzel dışarıdan saol yorumların için Allah'a emanet ol ❣❣
(581 puan) tarafından
Sende Allah'a emanet ol canım ❤❤
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Öyle birşeyi görsem o insanalrada zabitlarada sayar söverdim
(654 puan) tarafından
Ah sevdam ah senin gibisi yoktu orda maalesef
(3,769 puan) tarafından
Yok ben dayanamam ister dayak yiyim fark etmez kadına yapılana gelemem
Yaaa:(
(654 puan) tarafından
Ne güzel kendini feda ediyosun ama gel gör ki gerçekten insanlık bitmiş yani bende aynısını yapardım kimseden korkmam yani öyle insanın içi sızlar.hamile.bi bayanın yaşadıklarına ama kimse bunu anlamadı
(3,769 puan) tarafından
Öyle bitmiş insanlkk yıllar incede bitmeye başladıydi
Birgün akşam arkdsmi eve brktim eve doğru yürüyorum çekmiş belli cck geldi sardı bana sacimdn tuttu kimse de yardım etmiyor baktım saç gidick bı ittim onu yanındaki cckds aklı sıra yardım edigor elleme kıza fln diye oda onun arkdsi ne olck;)

Eve gidemedjm bı yerde ağladım durdum ve ondan sonra 1hafta boynumu kullanamdmdi

Hamilesin birde varya öle insanında zabitannda polisinden ....
(654 puan) tarafından
Canım seninki daha kötüymüş yaa ben zaten yanımda eşim olmadan çıkmam dışarı arabamız var onunla gideriz heryere sende çok dikkatli ol yanında biber gazı bulundur eşimin duruyo ne olur ne olmaz diye
0 oy
(119,270 puan) tarafından
Bi kere pazarda cuzdani kaptirmisti annemde snr eve bombos pazar arabasiyla geri donduk eee baska parada yok zaten o yoklugun gözu kör olsun o hafta meyva sebze hic bisimiz yoktu evde
(654 puan) tarafından
Allahım tekrarını yaşatmasin fakir insanların 5 kuruş paralarına göz diken serefsizler haram zıkkım olsun inşallah geçmiş olsun canım sana da
(119,270 puan) tarafından
Amin canim sagol

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 613 göst.
0 oy
16 cevap 662 göst.
29 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Sni ck iyi anliyorum (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 175 göst.
24 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 317 göst.
2 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,439 soru

11,357,899 cevap

34,833 kullanıcı

...