0 oy
943 göst.
Aile kategorisinde (70 puan) tarafından
Kızlqr sizinle paylaşmak istedim psikolojim bozuldu resmen dün oğlumun doğum günü vardı annemler ve kaynım la eltim gelmişti sadece başka kimse yoktu kaynanmlar köyde oldukları için gelmediler neyse akşama kadar hazırlık flan yaptık baya akşam da kutladık sorunsuz bir şekilde babamın işi çıktı gitti o erkek kardeşimle beraber kaynım eltim ve eşim de onların evine gittiler yan yana oturuyoruz zaten bn annem ve kız kardeşlerim kaldı neyse topladık flan çay demledim çay içecez bnde kız kardeşime git getir içeriye dedim annemle lafa dalmışım tam o esnada 2 kız kardeşim ve oğlumun bağrışma sesleri hamileyim bide varya kalbim durmak üzereydi oğluma Bi şey oldu diye salona koştuk hep beraber bide ne göreyim büyük çay demliği her 2 kız kardeşimin üstüne dökülmüş oğlum da orda ama varya kalbim durmak üzereydi Bi kardeşimin yüzü diğerinin de göğsü yandı ikisi de çok kötü eşimi flna çağırdık işte su döktük evde ilaç vardı onu sürdük baktık olamayacak babamı da çağırdık zaten annemler bize çok yakın babam geldi hastaneye götürdüler flan ilaç yazmışlar ikisi de şuan çok kötü yaraları var olayım şokundan çıkamıyorum hepsi nazar yemn ederim ki eltim olacak gerizekalı ailemin hediyelerini görünce gözleri nasıl açıldı Bi fotoğraf bile çekmedi iyi ki doğdun bile demedi pastasını yiyip kalkıp gitti Allah kimsenin başına vermesin eşimle kendimizi çok kötü hissediyoruz gözümüze uyku girmedi bizde öyle oldu diye 

27 Cevaplar

+12 oy
(12,854 puan) tarafından
Sizin ihmalinizden dolayı yanmış o iki çocuk hemen eltimin nazarı değdi diye bu bahanenin altına saklanma!!! 

Çok geçmiş olsun umarım iz kalmaz
tarafından
lmıhrace hiç bana carlama konuyu da saptırma suçlu arayan ben degılım post sahıbı evet bır cayı getırebılecek yastalar ama bir kaza olmus yanmıslar eltısıyle alakası ne bunu ıdrak edemeyıp suclu arayan post sahıbı bende madem suclu arıyoruz eltıne gelene kadar suclu sensın dıyorum oldu mu
öyle ınsana böyle yorum
(7,177 puan) tarafından
Çok komiksiniz gerçekten karşınızda hamile bir kadın var ve çok korkmus üzülmüş . Şuan eltisine suç buldu diye gidip eltisine bir şey olmadı . Güzel bir üslup ile söylenebilir direkt gidipte kadına cullanmanin alemi ne ? Ayrıca esteğfirullah carlamak ne haddime o sizin bileceğiniz iş...
tarafından
evet cok ıyı bılırım haddını bılmeyene had bıldırmeyı tesekkur ederım :D

hamıle kadın dıye herseye hakkı var yanı gunah almaya kalp kırmaya falan serbest yanı vay arkadas bızde bos bos hamılelık gecırmısız bunları bılmeden tüh :D ıyı geceler
(507 puan) tarafından
Vay be bu eltı bır bu programda olsa baya sevınır . onu baya kollayan cıktı
(70 puan) tarafından
Aynn valla canm
-Reklam-
+1 oy
(2,135 puan) tarafından

Eltinin günahına girme bence.

Bunlar ev kazaları normal olan şeyler.
Bide küçük diyosun çaydanlığı getirince dökmesi çok normal
(70 puan) tarafından
15 ve 18 yaşondakar
+1 oy
(268 puan) tarafından
Canim cok gecmis olsun ama eltininde günahina girme derim.kiskanmis bile olsa nazari degdigine emin olamazsin 
(70 puan) tarafından
Eminim canm onun 3 oğlu var ailesi asla çöpünü bile vermez ona bnimkiler ise evi donatıyolar bide o hiç kutlamadı çocuklarının doğum gününü yani her zaman kıskandığı için bu durumda da aklıma sadece o geliyor
(268 puan) tarafından
Insalah kalici birsey olmaz.olmasa keske ama oluyo boyle seyler malesef
(70 puan) tarafından
Aynn canm keşke Bn olsaydım onların yerine :(
+1 oy
tarafından

Bence de eşiniz ile kendinizi kötü hissetmelisiniz. Kendi ihmalinizi sırf sevmiyorsunuz diye " Yemin ederek " eltinize atıyorsunuz anlamıyorum. Bunun günahını hiç hesap ediyor musunuz. Böyle bir durumdan bile nemalanan birisiniz çok ayıp.

Kardeşlerinize Rabbim şifa versin. Sizinde kalbinize. 

(70 puan) tarafından
Ne kadar çok meraklısınız Bi insanın üstüne çullanmaya Bn ister miydim öyle olmasını Bi şey biliyoruz ki söylüyoruz
tarafından
O kadar kıskanç bir insan olduğunu düşünüyorsanız almayın o zaman hanımefendi evinize. Ben kimsenin üzerine çullanmaya meraklı değilim ki kolay kolay ters bir yorum da bulunmam. Ama oturun bir yazdığınızı okuyun.
Kardeşlerim yandı eltim nazar etti. Bu mudur yani. Ki olsa dahi ne kafar günah. En basit yolu evinize almamak o zaman. Kendi kalbinizi kirletiyorsunuz
+1 oy
tarafından
Geçmiş olsun. Rabbim beterinden saklasın. 

Eltine niye hemen suçluyorsun ki. Nazar bı tek kötülükten gelmez. İyi bakarken de nazar olur. 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Ay allah şifa versin canm çok üzüldüm 
(70 puan) tarafından
Amin canm saol
0 oy
(507 puan) tarafından
Gecmıs olsn canım yaaa
(70 puan) tarafından
Saol canm :(
0 oy
tarafından
Cok gecmis olsun ya. Yzune nasıl gelmiş ya anlamadim
(70 puan) tarafından
Saol canm inan Bn hala şoktayım
0 oy
(8,980 puan) tarafından
Yani şu eltimin yüzünden demeniz biraz saçma kardeşleriniz kaç yaşındaki onlara çay doldurun demişsin kendi işini kendin yapsaydın keşke üzüldüm kızlar için çok geçmiş olsun inşallah iz falan kalmaz. Amaa herşeyi nazara kem göze bağlamayın lütfen 
(70 puan) tarafından
15 18 yani çayı alıp odaya getirebilecek yaşta her ikisi de ki zaten her zaman yaptıkları şey
(507 puan) tarafından
Oluyor. Canım ya bende kaynımın dugunde fırına kolumu vırdum yandı ızı kaldı .olabılır. Kaza ıste yası yok bunun 24 yasındayım
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Kizlar kendilerini yakmış bence. Eltinin ne sucu var. Boru patlasa eltimin nazari.
(1,950 puan) tarafından
Nerden biliyorsun kıskanç olduğunu. Belki sende onu kiskaniyorsun o senin içinde var ki karsidakini oyle görüyorsun psikoloji ve bilinçaltı arastirmalarim bunu soyler.
(70 puan) tarafından
Pardon da yanıyor musun onu veya bni yan yana oturuyoruz ve her gün birbirimizi görüyoruz yani anlamam çok normal değil mi
(1,950 puan) tarafından
Tanımaya gerek yok kişisel gelişim ve psikoloji bilince cikiyor ortaya.
(70 puan) tarafından
Valla diyecek hiç bir şey bulamıyorum size empati sıfır inşallah düşmanım bile yaşamaz bu durumu
(1,950 puan) tarafından
Hahaha empati diyorsun ben psikoloji diyorum burda. Komiksin tatlım. Gecmis olsun.
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin ,

Kardeşlerin kaç yaşında ?
(70 puan) tarafından
15 18
0 oy
(472 puan) tarafından
Ayyy ben ne okudum  şuan oofff 

Vah vah 

Gencecik ayol 

Geçmiş olsun 

iz kalmaz inşallah 
(70 puan) tarafından
Çok pahalı bir ilaç almış babam iz için inşallah kalmaz canm
0 oy
tarafından
Madem eltinin gözü kötü cagirmasaydin herseyi işinize geldiği gibi söylüyorsunuz kardeşlerine çok üzüldüm inşallah en kisa zamanda atlaturlar 
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Geçmiş olsun Allah şifa versin ama eltinin günahını alma derim.
(70 puan) tarafından
Saol canm :(
0 oy
(7,098 puan) tarafından
İnşallah iz kalmaz çok geçmiş olsun 
(70 puan) tarafından
En etkili ilacı aldık canm inşallah kalmaz saol:(
0 oy
tarafından
Vallahi inanirim benim elti ve kaynana gelince hep biseyler oluyor geçen gün resmen saliseyle kurtuldum çok şükür

Sizede geçmiş olsun rabbim beterinden korusun inşaallah Allah'tan çocuğa bişey olmamış
(70 puan) tarafından
Ahh ahhh sonunda anlayan birisi çıktı bilip bilmeden yargılıyorlar anlayamıyorum bu insanları
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Olayı eltine baglaman yanlış bir kazadır olmuş boşuna günahını alma geçmiş olsun 
(70 puan) tarafından
Saol canm
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun Rabbim şifa versin kardeşlerine 
(70 puan) tarafından
Amin canm Allah razı olsun
0 oy
(1,016 puan) tarafından
15 ve 18 yaş çocuk olmaz ki artık o yaşta evlenip yuva kuranlar var tabi ne kdr sağlıklı orası bilinmez. Ama cidden üzüldüm rabbim yardımcıları olsun, ikisinin aynı anda nasıl yanmış anlamadım.? Yani merak ettim

Ben nazara inanan biriyim bunlar ihmalden öte gözdür. Ben hiç çocuktan dolayı uyumam, oğlum 9 aylıkken halam ilk refa gördü onu hep çok güzel bir evlilik çocuk yapmışsın diye 100 kere yüzüme vurdu şanslısın diye diye. Şofürler gibi sızıp kalmışım balkonda çocuk gelmiş düşmüştü. Herkes şokta ve sadece 3 dk uyuyakaymışım!!!  O gün orda. Ben o günde hiç yoruulmamıştım hala ailemiz lafı geçince söyler yani
(7,177 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım sanada travma olmuştur . Rabbim bir daha yaşatmasın. Burası böyle insanı uzmeye birebir takmayacaksiniz
(70 puan) tarafından
7 kat canm
(1,016 puan) tarafından
Sağol canım benim:) aynen burası çok acımasız konuşulan bir platform malesef
(70 puan) tarafından
Kızlar her şey 1 dkka içinde oldu Bn hala o şokdan çıkamadım Bi anlık Bi şey rabbim düşmanımın başına vermesin
(70 puan) tarafından
Çok kötü oldu valla tansiyon var bnde dünden beri sürekli bayılacak gibi oluyorum geçmiş olsun diyip geçmek varken etmedikleri laf kalmadı
0 oy
(3,034 puan) tarafından
Biraz ihmal de var bence. Kardeşlerinin yaşı çok küçük olmasa da senin çocuğun var. Kızlar ne kadar dikkat ederse etsin çocuk ele ayağa dolaşır dökülme tehlikesi tabi ki olur. Ben çocuk olan odaya çaydanlık götürmem. Çayları mutfakda koyar götürürüm. Çay tepsisini geçirmeden de çocuğu birinin kucağına almasını isterim. Herkes bardağını da çocuğun takılmayacağı yere koyar. Sıcak çay bardağı da olsa çocuğa yakın yerde olmaz. Nazar diye düşünme hemen bundan sonra daha dikkatli olursunuz. Rabbim beterinden korusun. 
(70 puan) tarafından
Amin saol

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 2,399 göst.
0 oy
12 cevap 194 göst.
13 Eylül 2023 Aile kategorisinde Fatmanur&kadir27 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Minigim500 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy