0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde (467 puan) tarafından
Dolgu olacak dedi doktor ama bir kâğıda birsuru numara yazdı işte 17 numaralı işlem 20 numaralı işlem gibi. 7 8 tane yazdı acaba 7 8 dişimede dolgu mu yapacaklar devlet olduğu için doğru düzgün soruda soramıyoruz. Birde benim dişlerimde ağrı yok ama ilerlemesin diye birde içleri siyah olmuş gözüküyor yaptırayım dedim sizce ağrımayan dişimi agritirmiyim

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Keşke güzelce sorsaydin bende devlette yaptırdım ama istediğim her şeyi de sordum doktor da sagolsun çok ilgiliydi hepsini cevapladı 
-Reklam-
0 oy
(684 puan) tarafından
Yollar once devllerte on dislerime dolgu yaptırdim Allah razı olsun hiç sıkıntım yok bu sene de ağzımda ne kadar kararan varsa hepsine dolgu yaptılar bir tane çekilecek kaldı onuda agrimadigi için çektirme gereği duymadım adamalr o numaralar hangi dişe ne işlem yapacagi 8 tane ayrı ayrı biseyler dediyse dediğin gibi 8 dolgudur 
0 oy
(4,141 puan) tarafından

Dis numaralari onlar evet kac tane yazdiysa onlara dolgu yapilmasi gerekiomus demekki. Gecen ay 6 yas kizima 9 doldu yapildi ozel klinikte yaptirdim da fise dislerin numaralarini yani yerlerini yazdi. Yaptikca o disi karaladi:)ordan biliyorum yani o dis numaralaridir kac tane yazdiysa okadar disin dolgu olacak

0 oy
(7,371 puan) tarafından
Dolgu benimde olcek devlet yapar mı güzel bilmiyom
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Ben gecen devlet hastanesine deli gibi agrıyan dişlerim için gittim dişlerinde birşey yok dolgu yapamam dedi. Diş ipi kullan dişlerinin arasına yemek artıkları kacıyor dedi. Benim de dişlerimde siyahlıklar gorunuyor. Şimdi benim doktor mu iyi yoksa senin ki mi iyi bilemedim. Doktor ne diyorsa onu uygula bence diş cok onemli. 
0 oy
tarafından
Siyah dolgu kolay kolay düşmez kalıcı olur beyaz dolgunun düşme olasılığı yüksek ama ben beyaz dolgu yaptırdım beş sene sonra düştü yine yaptırdım gecen yıl 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 104 göst.
18 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ❤ELOŞ❤ELOŞ❤ (1,424 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 140 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,381 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 231 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.