0 oy
306 göst.
Diğer kategorisinde (2,172 puan) tarafından
10gun sonra 6aylik olcal kizim sutum azaldi sanki yada bebegime yetmez oldu yogurt verdim bu zamana kadar sonra acele etmeyim diye bisey vermedim. Ne verebilirim doyurucu mama icmiyo simdi gogsumun biriyle emiyo ama iki saat sonra uyuyacak o zaman ne emecek cok kotu oldum bana bi akil acil hero beybinin meyve puresi var onlar doyururmu ki bebegimi

7 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Patates havuç kavak dan vs corbaa yap cnm 
(2,172 puan) tarafından
Tadimlik yapmadim direk corba yapsam icebilirmi
(12,777 puan) tarafından
İnce Bi tadimlik yap alerji var mi vs diye
(2,172 puan) tarafından
Alerji olacagini sanmiyorumda gaz yapiyo uyumuyo acaba bagirsaklari mi sindiremiyo daha
(12,777 puan) tarafından
Yavaş yavaş alışacak ama sütun yoksa ek gıda ile olmaz mama vermelisin ek gıda doygunluk değil tadımlık cnm
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Ek gıdaya yenimi başlayacaksın canım 
(2,172 puan) tarafından
Ek gida vermedim ac su anda doymasi icinde direk biseyler versem bagirsaklari kaldirirmi bilemedim
0 oy
tarafından
Canim herobabynin kasik mamalarindan verebilirsn. Yogurt yiyosa yogurt corbasi deneyebilirsn. Hazir kavanoz mama yerine kendin evde meyve puresi yapabilirsn. Devam sütyle muhallebi yapabilirsn
(4,875 puan) tarafından
Devam sütünden herhangi sıkıntı yaşadn mı Ceyda
tarafından
Yasamadim yavrm da kansizlik yapiyo dediler ondan biraz daha beklemeye karar verdim. Hemogram testi de var ya 9. Ayda
(2,172 puan) tarafından
Tamam canim sagol bi yogurt corbasi yapiyim hemen
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Canım cam rendede elma ver 

Tarhana yogurt çorbası ver

Yoğurt elma karıştır

Muz ver 6 aylık olacakmış yavaş yavaş başla

Hazır kavanoz mamalardan alma bu şekilde ver
(2,172 puan) tarafından
Tamam canim sagol
0 oy
tarafından
Artık verebilirsin çorbalardan falan. Püre verebilirsin. Ben o hazır olan mamalardan hiç vermedim meyveleri , sebzeleri püre yapıp verdim. 
(2,172 puan) tarafından
Direk corba vermeye cekindim ama yapicam artik ac durmasin
tarafından
Ben fazla kısıtlama yapmadım hemen çorbalardan vermeye başladım. 1 hafta sonra 8 aylık olacak , maşallah ne versem yiyor.
(2,172 puan) tarafından
Bizimkide yemeye cok merakli bisey yiyemiyoruz yaninda azcik elma muz puresi yapip verdim cok gaz yapti uyumadi bende bida vermedim corba deneyim bide
0 oy
(35 puan) tarafından
6 aylk oldk sutum azaldı ek gıdaya başla dedi dr yoğurt veriom dun bal kabagi çorbası yptm bebelac irmikli tahilli aldm kaşık mamasi 
(2,172 puan) tarafından
Yarin bende aliyim ondan doymuyo
0 oy
(109 puan) tarafından
Hero baby sütlü pirinçli kaşık maması var canım doktorumuz onu tavsiye etmişti bize 5. Aydan itibaren verdim ben çorba da verebilirsin yavaş yavaş 
(2,172 puan) tarafından
Corba veriyim bugunde artik mama alcam bagirsaklari kaldiramaz gibi daha gaz yapiyo uyumuyo
(109 puan) tarafından
Daha hareketli bir bebek oldukça geçecek o Gaz sıkıntısı canım
(2,172 puan) tarafından
Daha ne kadar hareketli olabilir diye dusundum su an ☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 142 göst.
0 oy
8 cevap 164 göst.
0 oy
5 cevap 81 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 122 göst.
30 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,080 cevap

34,850 kullanıcı

...