0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde (1,541 puan) tarafından
Kizlar aile apartmanı otururum bugün annemde iftar yaptim evine geldim giriş kapıyı açarken annem bahçede biri oturuyor baban galiba dedi sonra gittim baktım eşimin abisi öyle oturuyor siyahları gitmiş beyaz saçlar çok korktum ses de vermedi karısıyla kavgaliyiz ama öyle boş boş baktı bana bende abi beni korkutun dedim birsey demedi sonra iyi geceler dedim iyi geceler dedi ya Insallah kadın benim hakkımda birsey deyip yuvam bozulcak diye korkuyorum eşimde dedim Insallah bize dokunmaz 

8 Cevaplar

0 oy
(3,894 puan) tarafından
Bişey olmamışki bunda nıye tedirgın oldun
(1,541 puan) tarafından
Canım ortak arabamız vardı onu sattık ve kadın bana takit eşimi herkezi beni kotuluyor ve esimi ondan kıskanıyor sanıyor o aşağıda ses yapıyor ben yapıyorum sanar diye huzurum bozulsun istemiyorum
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Tedirgin olduğun konu ne tam olarak yani şu olaydan ne çıkardın 
(1,541 puan) tarafından
Canım eşiyle kavgaliyim ve ortak arabamız satıldı ve şimdi ses yapıyor benden geliyor falan sanar yada adamı doldur bana karsi
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Şu eslerinden sebep konuşmayan insanlarıda anlamıyorum cocuk gibi karım konuşmuyor dur bende konusmayim kocam konuşmuyor bende konusmayim niye öyle yapıyorlarsa 
(1,541 puan) tarafından
Ben laf atiyorum canım adam iyi geceler iyi günler o kadar kadın dolduruyor canım esi benim yuvamı bozmaya çalıştı o yüzüden korkuyorum
0 oy
(618 puan) tarafından
Korkulucak biseyin yoksa neden korkup huzursuz oluyosun kendi içlerinde vardır problemleri belkide 
(1,541 puan) tarafından
Ya Insallah oyledir ortak arabamiz vardı sattık ve şimdi ses yapıyor benden bilmesinler sesi
(618 puan) tarafından
Senden niye bilsinler sesi ya gece gece güldürme kız
(1,541 puan) tarafından
Canım kadın neler yaptı bana sesden kavga etti ben güldüm birsey demedim sonra esimi ondan kıskanıyor dedi sonra yine kavga etti ses olayı icin eşim beni tutunca sınır krezi geçirdi daha neler varda yazmayım buraya ister istemez insan huzursuz oluyor
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Tam olarak neyden tedirgin oldun yada seni ne rahatsız etti hicbisey anlamadjm
(1,541 puan) tarafından
Canim ortak arabamız vardı onu sattık ve şimdi ses yapıyor benden bilmesinler
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Sırf eşinin abisine selam verdin diye huzur mu bozulur?
(1,541 puan) tarafından
Yok canım adam öyle boş boş duruyor ortak arabamız satıldı adamın kadını bana takili şimdi ses yapıyor benden sanmasın
0 oy
tarafından
Ne diyecek senin hakkında belli ki kimsenin bilmediği bir sırrını kadına dedin korkuyon
(1,541 puan) tarafından
Canım sır falan değil kadın bana takti canım yeni evliyken evime geldi eşimin olduğu kapıyı kapattım üstü atlet vardı diye gorumcem eşime kendi eşine elif beni murattan kıskanıyor dedi ister istemez tetirgin oluyorsun
(1,541 puan) tarafından
Bak şimdi de ses yapıyor  benden bilmesin herşeyi üzerine atıyor
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Huzurunu bozacak konu varsa bilemem ama sanki fazla takmssn
(1,541 puan) tarafından
Karisi bana takti şimdi ses yapıyor benden geliyor sanmasın ortak araba vardı oda satildi birsey bulup kavga cikartir esimde aramı bozar diye

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,059 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Rtyww (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 254 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Can sağlığı ❤️ (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 333 göst.
28 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elizan 12 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 594 göst.
20 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Güneşim (223 puan) tarafından soruldu

381,042 soru

11,407,676 cevap

34,943 kullanıcı

...