0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde (75 puan) tarafından
Akşam alışveriş yaptım civil mağazasından tek kalan ürün stantlar oluyor ya ordan bir takım aldim üzerinde kırmızı etiket 100 lira yazıyordu  başka stanta aynı takım 150 liraydı görevli kıza sordum bunlar indirimli ürün diye ayrıldı dedi bende iyi yani 100 liraya çamaşır alınmıyor dedim takımı aldım bir kaç ürün daha aldım eşimle kasaya gelmeden hesapladık parayı denklestirdim öyle geçtim sıraya kasada ki kız ürünleri geçti 50 lira daha fazla söyledi cüzdan para vikardim verdim köşeye geçtim fişe baktım hiç 100 liraya ürün yok 150 lira diye görünüyor ürünü poşetten çıkardım baktım üstünde etiket falan yok 3 4 kat etiketi çıkartıp atmışlar öylece vermişler ben 50 lira için değil beni ***** yerine koymalarına çok kızdım kıza söyledim diyorki yere düşmüş olabilir nasıl düşecek biz sokerken çok uğraştıruyir baya bi kızdım orda barkod taraması yapıyorlar ürün 100 lira çıkıyor kasada 150 alıyorlar kıza dedim senin kasana bakan kamera kaydını görmek istiyorum ben senin yirttigini düşünüyorum mağaza müdürü adam biraz olayadi beni sonra eşimin sinirlendiğini anladım fazla uğraşmadim bana kızıyor neden bu kadar uzatıyorsun diye elin adamıyla muhatap  oluyorsun ben o ürünü geri götürsem etiket yok doye almicaklar ama kendileri yırtıp atabiliyor 

5 Cevaplar

0 oy
(1,541 puan) tarafından
Size söylemesi lazım bence abla yanlis etiket yapmışız demesi lazım 
(75 puan) tarafından
Kasaya ürünü vermeden önce etiketlerden fiyat baktım etiket vardı sonra ödeme yapıldı poşete koydu köşeye geçtim baktım etiket yok sonra değişim yapmak istesem ürünü almicaklar etiket yok diye
(1,541 puan) tarafından
Canım fisle değişim yapıyorlar onlar ben öyle biliyorum
-Reklam-
0 oy
(374 puan) tarafından
Ben olsam asla kabul etmezdim verirdim yada isterdim madem 150 neden 100 tl yerine koymuşlar bende bıkere bı magazada öyle oldum dedim ben bunu ordan aldım adam baktı dedi bu iyi dedim ben nasıl gorduysem öyle alırım ve aynı o fiyata verdi eğer vermeseydi geri iade yapardım kesinlikle 
(75 puan) tarafından
Bana zaten 50 lirayı geri vermeyi teklif ettiler eşim huylaninca geri almadım
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Müşteri hizmetlerini ara ve iade et olanı anlat dikleş etiketi yoktu kameralara bakın de 
(75 puan) tarafından
Eşim 50 lira için niye uğraşıyorsun diye kızdı baktım insalar içinde kavga edilecek mağaza müdürü çocuk abla bayram zamanı yoğunluk belki karışıklık oldu dedi ama yok yani bes belli tezgah
(7,768 puan) tarafından
50₺ az değil ki tamam alım gücü düştü ama çocuğuna bi takım çorap alırsın o paraya
(75 puan) tarafından
İnsanları hakkına böyle giriyorlar 50 lira benden 50 lira se den
(7,768 puan) tarafından
Sessiz kalma canım
0 oy
(123 puan) tarafından
4 sene boynerde çalıstım mağazacılıgı biliyorum Gördüğün fiyattan vermek zorundalar yanlış etiket basılsa dahi hangi mağaza olursa olsun, benim çok başıma geldi lcw de falan hep yaptılar. iki fiyatında resmini çekip şikayette bulunsan alırdın 50 tl ni kimse kusura bakmasın herşey ateş pahası zaten
(75 puan) tarafından
Üst katta barkod okuyan cihazlarda ürün 100 lira görünüyor zaten etiketle aynı ama kasada 150 lira 50 lirayı verelim dediler eşim kabul etmedi
0 oy
(13,119 puan) tarafından
Çok haklısın bence şikayet et birde sen sormuşsun 
(75 puan) tarafından
Ürünleri aldim çıktım wallahi daha önce hiç ücret hesaplasi falan yapmadım ve fişten giyatlara bakamadım kim bilir daha ne kadar böyle denk geldi haberimiz yok
(13,119 puan) tarafından
Ben her zaman bakarım market fişlerime de eşim de eşim gibidir bırak uğraşma der Derim benim 10 kuruşum eksik olsa bana ürünü vermezler kasadan geri dönerim
(75 puan) tarafından
Aynen öyle kuruş eksik olsa ürünü vermiyorlar ve ürünü değiştirmek işte etiketi yoksa asla yüzüne bile bakmıyorlar ama parasını verdiğim ürünün etiketini kopartıp atıyorlar
(13,119 puan) tarafından
Etkileri koparma olayını ilk defa görüyorum bence şikayet edim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 172 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde umutsuzvaka (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 264 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Onlygirl (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 156 göst.
25 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Mlknkrc (296 puan) tarafından soruldu