0 oy
1,592 göst.
Diğer kategorisinde (11,012 puan) tarafından
Benim durumumu bilen biliyor iki sene önce görümcem yüzünden çocuklarımın babasıyla boşandık.İki hafta önce bana annemle kardeşim geldi.o arada eski eşim uğradı annemle konuşmak istiyormuş.Barismak istediğini herşeyi anladığını anlattı .anneme yalvardı.aksam.oldu babamı çağırmış o da geldi.ona da aynı şeyleri söyledi.unutmadigini filan söyledi.annem.ve babamın ısrarı ile bir hafta olacak biz barıştık.hatta bir ay sonra doğum günüm var .o gün nikah kıyalım tüm aileyi çağıralım arkadan yemek yiyelim meselesi oldu.bizim nikah çok aceleye geldiği için birde o dönem salona çok para istedikleri için iki şahit ile oda nikahı olmuştu resim bile yoktu .içinde kaldı onları yaptıralım filan demişti.hatta hoca filan geldi imam nikahı bile kıydı.ben bu akşam bunun başka biriyle konuştuğunu fark ettim.kadini aradım.aylardir görüşüyorlar mis.kadin bana asla seni bilmiyordum boşandım dedi bana hatta daha dün görüştük dedi.soyleyin bana ben buna napayım? Sordum eli ayağına girdi ben bu şeytan kılıklıyi napayım filan dedi .sonra hiç bir aciklama yapmadan yattı.

47 Cevaplar

0 oy
(1,511 puan) tarafından
Ayni kaseti çıkartıp geri takıyorsun haberin olsun. Daha kötü seyler olacak. 
-Reklam-
0 oy
(119,981 puan) tarafından
kiz sen neden baristin anaa olaya bak
(4,216 puan) tarafından
Barismis da bize de bişey dememiş ama içime doğuyordu valla böyle bişey yapıp barisacagi
0 oy
tarafından
Aman sen akillanmazsin. Senin zaten gönlün vardı. Hep belli ediyordun. Arkadaşların gelecekti kocanida çağırdın oturmaya sonra pişman oldun. Daha neler neler.

Sonrada barıştık diyorsun tuhafsin. Körkütuk aşiksin adama
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Ne görümcesi bacım baş bayağı kazık atıp dolanıyor bu adam sana sen halen şans vermeyimi düşünüyorsun şaka gibi

0 oy
(1,763 puan) tarafından
Sende akıl olsa tukurdugunu yalamazdin boşanan çiftlere sesleniyorum essek bile aynı çukura iki kere düşmez adam adam olsaydı zaten bosamazdin bence nikah falan kıyma kumalarina razıysan bırakma ama razı değilsen de asla barışma yapan hep yapar düşmüş zina bataklığına 
0 oy
(48,951 puan) tarafından
Özge cocuk icin evet herşeye kstlaniyo insanda bu kadarı da fazla
0 oy
tarafından
Her zaman şuna inanırım bir insan bir kere yaparsa ikinciyi de yapar. Bir kere yapıp affettiğinde ikincisinde de affeder mantığı doğuyor çoğunlukla. Bir şekil gönlünü alırım ilkinde o kadar tepki vermedi bak yine burada filan diye düşünüyorlar. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 372 göst.
12 Nisan 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (769 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 432 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 459 göst.
9 Aralık 2020 Aile kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 115 göst.