0 oy
78 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (276 puan) tarafından
Spor ayakkabi ihtiyacım vardı zaten şu anda da 9+4 gebeliğin başları sayılır. Ilerleyen haftalarda karnım büyüdüğünde filan da rahatca giyebileceğim ayağı yormayan konforlu bir ayakkabı almak istiyorum. Tercihim spor ayakkabı ama her türlü rahat ayakkabı fikrine açığım. Sizin kullanıp memnun kaldığınız marka modeller var mı?

4 Cevaplar

0 oy
(1,054 puan) tarafından

Ben spor  yazın da çoğunluk sandalet giyiyrm 

Yeri geliyo topuklu giyip düğüne gitmşlğm var 7-9 aylkkn 

(276 puan) tarafından
Ilk bebeğimi düşük yaptım ikinci gebeliğim bu da  lekelenmeli kanamalı başladı hic topukluya filan girmeyeyim sag salim dogsun da sonra gerektigi yerde giyerim topuklumu :)
-Reklam-
0 oy
(9,022 puan) tarafından

Çorap gibi ayakkabılar var ben oğlumla kendime ondan aldım aşırı rahat resim atayım 

image

(276 puan) tarafından
Teşekkürler bir bakayım bunlara
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Valla 7 aylıkken topuklu giyip halay çektim hiç aramam öyle şeyler ama makosenler rahat oluyor 
(276 puan) tarafından
Ilk bebeğimi düşük yaptım ikinci gebeliğim bu da  lekelenmeli kanamalı başladı hic topukluya filan girmeyeyim sag salim dogsun da sonra gerektigi yerde giyerim topuklumu :)
(1,893 puan) tarafından
İnşallah sağ salim kucağına almayı nasip etsin Allah canım benim. Makosen çok rahat olur bir bak istersen
(276 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun. Bakayım canım teşekkür ederim.
0 oy
(323 puan) tarafından
Bez ayakkabılar rahat oluyo ben yazın sandalet giydim harici zamanda bez ayakkabılarım vardı onları giydim.
(276 puan) tarafından
Teşekkürler

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 328 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,833 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 23 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Delice zeytin (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 209 göst.
0 oy