0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından
Kızlar 8+5 haftalık gebeyim kahve içsem sorun olurmu Osmanlı kahvesi hamileligimdenbberi hiç icmedim

12 Cevaplar

+1 oy
(173 puan) tarafından
Kız 9 ayın 9 ayıda kajvesiz bir günüm geçmedi içmezsem yapamam ama günde 1 en fazla2 hiç bişey olmaz
-Reklam-
0 oy
(4,658 puan) tarafından
Tabi ki de birşey olmaz ne olabilir ki çocuk kahverengi olur çok çok sksjjsjs
0 oy
(2,162 puan) tarafından
Çok içmenin zararı vardır belki ama ben kendimi durduramadım. Zaten çok severim ama hamilelik boyunca kısıtlayamadım hiç kendimi.
0 oy
tarafından
Ben hamileliğimde günde bir fincan içerdim hiç bir sorun olmadı çok şükür fazla tüketmediğin sürece ne olabilir ki
tarafından
Soda içince bebek icerde eriyorsa kahve içince bebek zenci doğabilir:)))))
tarafından
Hahahahaa doğru yaa o da vardı demi ☺☺
tarafından
Aynen ne zaman soda görsem aklımdan çıkmaz:))))
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Çok fazla içersen kafein bebeğin kalp atışına zarar veriyor ama günde 1 tane ya da birkaç günde 1 sorun olmaz 
0 oy
tarafından
Günde 150 mg geçmemek koşuluyla kafein icebilirsin cnm
0 oy
(1,934 puan) tarafından
Günde iki bile içtiğim oldu ilerleyen zamanlarda. Sen bir  tane iç daha baslarındasın. O kadar kasma
0 oy
(4,654 puan) tarafından
Bir fincan icebiilirsin bence ben içiyordum.bi sorun yasamadim.şükür 
0 oy
(1,074 puan) tarafından
Ah bende bi ara kendimi cok kisitladim burnumda tuttu resmen kizim su ** kahve hastasi :D 

Gunde bir fincana kadar normal bence. Nescafe tarzi icme onlarda kafein miktari cok 
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Günde 1 tane uzmanlar öneriyor zaten
0 oy
tarafından
1 kere icsen sorun olmaz canım ama kahvenin fazlası zarar kafeinden dolayı ben çok sayılı icmisimdir hamilelik boyunca bir kere i 1 küçük fincan icsen  bence sıkıntı olmaz 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Bem oğlum da içmedim 9 ay toplasan 10 tane çay veya kahve icmemisimdir, şimdi kıza hamileyim içmesem büyük eksiklik oluyor =) nescafe içmiyorum koca bir bardak süt içine bir kasik kahve atıp sütlü kahve içiyorum çoğunlukla, Süt yoksa Türk kahvesi içerim. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 144 göst.
0 oy
9 cevap 188 göst.
0 oy
5 cevap 127 göst.
2 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Manas (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 57 göst.
24 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde halalpdgn (171 puan) tarafından soruldu

396,726 soru

11,866,311 cevap

35,973 kullanıcı

...