0 oy
309 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (310 puan) tarafından
İkinci kez dikislerim patladı üstelik aynı yerden bilgisi olan var mı beni nasıl bı süreç bekliyor 

11 Cevaplar

0 oy
(1,781 puan) tarafından
Allah yardım etsin ya niye öyle olduki enfeksiyon mu kaptn
(310 puan) tarafından
Evet enfeksiyon maalesef ikinci kez tekrarladi ve patladi
-Reklam-
0 oy
(7,346 puan) tarafından
Benimde patlamıştı yeniden dikdiler hastaneye gittim ama seninki iki kere olmuş nasıl olur bilmiyorum 
(310 puan) tarafından
Bı kez dikildi enfeksiyon kaptı tekrar patladı çok mutsuzum psikolojim yerle bir oldu
(7,346 puan) tarafından
Ay geçmiş olsun canım çok zor vala
0 oy
(15,828 puan) tarafından

Ayyy:'( Allah yardımcın olsun canim geçmiş olsun bende sezaryen oldum ama şükür olmadı öyle 

0 oy
(7,993 puan) tarafından
Ayy bende sezeryan oldum korktum şuan bunu okuyunca ama benim 2 sene olcak bir sorun yaşamadım dahada senin neden öyle oldu ya ne zaman doğum yaptın sen
(310 puan) tarafından
Üç ay olacak
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım ya sezeryan oldum ama güzel baktı annem ve eşim bana bi sorun yaşamadım şükür
0 oy
tarafından
Muhakkak senın yanlıs yaptıgın bırsey var, ya agır kaldırıyorsun ya ıyılesme suresıne dıkkat etmıyorsun yda bakımını yapmıyorsun
(7,789 puan) tarafından
Bir de korse meselesi var. Bence hatta bence değil doktorların dediği de bu yönde 40 çıkmadan korse kullanılmamalı
(310 puan) tarafından
İkinci defa çok dikkat etmiştim kontrollere de hafta da bir gittim bu defa özel bı hastaneye gittim doktorum atletinden iç çamaşırından bile enfeksiyon kapmis olabilirsiniz dedi farkında olmadan şuan antibiyotik tedavisi görüyorum bakalım ilerisi nasıl devam edecek
(310 puan) tarafından
Sezeryan olduktan 4 gün sonra deprem oldu biz kaynanam gülde kalmaya başladık misafir ler kayınpederim derken ne uzanabildim ne oturabildim tek odaları var cunki tuvaletleri evden biraz uzakta gece o sıralarda aşırı soğuktu bı kez kaptım sürekli tekrarlıyor anlayacağınız
(7,789 puan) tarafından
Canım ya Allah şifasını rahmetini üzerinden eksik etmesin
(310 puan) tarafından
Allah razı olsun çok çok sağolun dualarınıza ihtiyacım var
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Nasıl patladı ki ne yaptın da patladı ben kendimden çok korkuyordum patlicak diye şimdi sen böyle diyince merak ettim 
(310 puan) tarafından
Dikiş atılan yerde bı ağrı hissettim hafifte şişmişti kesin yine enfeksiyon dedim evde antibiyotik vardı bitane aldım sabaha uyandım baktım açılmış ve akıyordu
(1,334 puan) tarafından
Yaa benimde öyle olmuştu ama doktor yok normal felan dedi yolladı 1 hafta felan hafif kanlı akıyordu sonra durdu orası da beyaz bir şekilde kalmıştı şimdi hafif hafif kabuk bağlanıp kapandı doğum yapalı 2 ay oldu kendi kendine kaynamış olabilir mi
(310 puan) tarafından
İnşallah kendi kendine kaynar dua edin bana nolur zaten bebeğimi de kaybettim psikolojim daha da kötüye gidiyor
(1,334 puan) tarafından
Kuzum benim dualarım seninle Allah sana yardım etsin herzaman
(310 puan) tarafından
Allah razı olsun canim
0 oy
tarafından
Üç ay olmuş nerdeyse iyileşmedimi hala 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Pansuman yapılır tekrar dikiş atılır ve antibiyotik tedavisi başlatilir bu süreçte kalkarken otururken ve lavaboda kendini fazla zorlamaman gerek. Geçmiş olsun rabbim şifa versin inşallah canım ❤️ Allah analı babalı büyütsün ❤️
(310 puan) tarafından
Bebeğimi kaybettim Allah razı olsun
(1,720 puan) tarafından
Başın sağolsun:((

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 141 göst.
24 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Seyyah95 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 162 göst.
25 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugba1234567 (1,253 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 196 göst.
0 oy
2 cevap 127 göst.

381,704 soru

11,426,677 cevap

34,987 kullanıcı

...