0 oy
1,219 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Çok kötüyüm ne yapacağımı bilemiyorum buraya yazdım belki biraz rahatladım diye kocam 1 haftadır milleti iftara alalım diyordu teyzemin eşleri arkadaşları aynı zamanda neyse Allah kabul etsin kadın erkek çocuk 25 kişiydik neyse yemek yedik çayı koydum baktım dediki siz oturun biz eniştelerle kahveye gidiyoruz mutfaga çektim saçmalama sen ev sahibisin herkesin kocası yanında sen nereye dedim hiç oralı olmadı sinirden çayı nasıl dağıttım bilmiyorum neyse 10 millet gitti bu 12.30 da geldi 

Senin insanlığın misafirliğin bumu içeride bir sürü adam var tamam hepsi yakın akraba ama misafir ben adamlarla nasıl ilgileneyim dedim ayıp beni rezil ettin dedim terbiyesiz dedim 

Siz karilar ne kadar abartiyorsunuz dedi derken tartıştık çok kızdım kendini haklı çıkarmaya çalışıyor bende ağzıma geleni dedim sus kalkarsam görürsün dedi gücün bana yetiyor demi dedim küfür ettim ailesine ona 

Almasaydin dedi o zaman ****** ol git dedi bana ben daha da söyledim ve ilk Tokatımı yedim bide kumanda fırlattı belime vurdu şoka uğradım hala ağlıyorum ne yapacağımı bilemedim bir kızım var 2 yaşında aileme desem gece gece telaşa girerlerdi öfkeyle birşey yapmadım bilmiyorum ne yapacağım kalbim çok kırıldı tokadin acısı hala belli 

27 Cevaplar

0 oy
(4,013 puan) tarafından
Asla bir erkek ailesine edilen  küfürü  kabul etmez cnm belki  o küfürden sonra  sinirlenip çakmıştır benim eşim bana çaksa  ne yaparım   iki yabancı oluruz  aynı evin içinde  sonra gönlümü  alırsa barışırım   yine  tekrarlarsa  işte o zaman ipin ucu kopar
-Reklam-
0 oy
(108 puan) tarafından
Eşinin yaptığı büyük saygısızlık misafir varken gitmek yanlış ... Fakat gerçek şu ki küfür etmek de çok yanlış epmpati yapacak olursak eğer tokatı kadın atmış olsaydı küfürü eden erkek olsaydı o zaman bu kadar tepki verilmezdi .... Olaybşu ki tokat ne kadar yanlışsa küfürde o kadar yanlış,küfür ne kadar yanlışsa tokatda o kadar yanlış... Sakin zamanınızda konuşsaydlnlz daha iyi olurdu sanki 
0 oy
tarafından
Ailesine küfür etmeseymisin iyimis aslında haklısın

Tartismakta ama.bu erkekler her seferinde şiddete başvurmayı seçiyorlar 
0 oy
(94 puan) tarafından
Ona ailesine küfür etmek ne ya iyimisin . Bir bayansn sen ağır ol biraz  hem adam bisey yapmamiski sen üzerine gitmişsin . Eger sen bisey demeden onu kışkirtmadan sana tokat atsaydi hakliydin ama burda hakli deglsn hic hoş deglll..
0 oy
tarafından
Haklıyken haksız duruma düşmüşsün, ne olursa olsun küfredip, ailesine saymamaliydin, elbet sonucu bu olur 
0 oy
(9,321 puan) tarafından
Eşinin yaptığı yanlış tabii kesinlikle sen haklısın evde misafir varken kaçıyor mu kahve sonra gitseydi....

Bide üste çıkıp tokat falan hayırdır sizin aranızda ciddi sorun var bence sevginiz bitmiş hemen basit biseyde bu noktaya gelindi ise.... ve şiddet yani bunu Bi yapan artık daha da iflah olmaz 

İlgili sorular

+1 oy
35 cevap 1,239 göst.
10 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Nurella (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 1,289 göst.
25 Nisan 2024 Aile kategorisinde ozlemyc (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,100 göst.
1 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Muallime3455 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,538 göst.