0 oy
978 göst.
Diğer kategorisinde (71 puan) tarafından

Ben bu kokulara bayılıyorum sırf bunun için heryeri temiz tutuyorum inanın hamilelikte başıma geldi bu :) ben 1 ay öncesine kadar limonlu cif koklaya koklaya bitiremedim şimdi ise asprin kokusuna bayılıyorum. Siz en çok hangisini nerede kullanıyorsunuz? Ben sarı cifi lavabo için, jel cifi fayans ocak ve bulaşık makinasına kullanıyorum asprinde heryerde :) 

image

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben onlara domestosu ve oda parfümü ekliyorum :D hepsi benim canlarım ayrımcılık yapamam aralarında 
(71 puan) tarafından
Hahaha benimde canlarım bebeklerim hepsi :)
tarafından
bi an temizlik yaparken karıştırıyorsun sandim sakin karistirma yazacsktim sonradan anladim espiriyi:)
tarafından
Hahaha hayır asla karıştırmam bu resmen planlı intihar olur :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tek değilmişim :DD
(71 puan) tarafından
Bizimlesin tatlım :)
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Ben sariyi kullaniyorum hemde heryerde caydanligimda tencerelede pencerenin mermerlerinde pencere penlerinde dogalgaz peteklerinde lavabo wc temizliginde musluk temizliklerinde ayna temizliginde kisacasi kahramanim o benim
(71 puan) tarafından
Sarı olan bazen kireç lekesi gibi iz bırakıyor bende tencereler tellerken kullanıyorum ama musluklar olmuyo ya :)
(2,765 puan) tarafından
Ben poşetin üstüne döküp oyle kullaniyorum süngerle yapinca durulanmiyor o zman senin dedigin gibi iz birakiyor ama posetle olunca kopurmuyo hemen durulaniyor
(71 puan) tarafından
Hmm bende sğngerle ovalayıp bezle duruluyodum
(2,765 puan) tarafından
Benim telim yok malesef daha alamadik suan 5 kuruş bile degerli o yuzden posetle idare ediyorum ama tel gibi ise yariyor
0 oy
tarafından
Onlara bide Domestos ekle kız misss benim olmazsa olmazlarim
tarafından
Ben alışkınım valla bı temizliğe gireyim dışardan alınır kokusu domestosun:D
(5,519 puan) tarafından
Bak iste manyak arkadasim dikkat et hamilesin dovmim seni❤❤❤❤
tarafından
Kız olmuyo ya onsuz hahaha:D bağımlılık yapmış valla
(5,519 puan) tarafından
Hey allahim ☺️☺️☺️☺️☺️
tarafından
Eşimle bunun için çok tartisiyoz kız diyo sen kendine acimiyon bari karnindakine acı oda etkileniyo
0 oy
tarafından
Ortadakini çok seviyorum WC lavabo çok Güzel temizliyor ama pahalı 
(71 puan) tarafından
Hıı 11 lira :s asprin de çok iyi ama heryerde kullanılıyor
0 oy
tarafından
limonlu cif olan hepsine fark atar bide gül kokulusu var :) 
(71 puan) tarafından
Ay hiç duymadım gül kokulusunu
Ama limon kokusu her zaman bin basar :) kız markete gidince şu asprinide kokla ama ne dediğimi anlarsın o zaman :) aynı marka olanı kokla ama hepsi bir kokmaz :D ayy akşam akşam hem buraya yazıyorum hem kokluyorum bu nasıl sevdadır sdgsfs :D
tarafından
aspirin var evde kötü kokuyor sevmedim. gul kokulu bimde var cifin diye biliyorum cif degilsede kendi ürünü olanda var
(71 puan) tarafından
Ayy gidip bi koklayayım yarın :)
tarafından
bende gidip aspirin ayni markami diye bakicam :)
(71 puan) tarafından
Balta haber et :)
0 oy
tarafından

Hepsi benim bebeklerim :D

0 oy
(2,633 puan) tarafından
Cif tüm yüzeyler yeşili favorim
0 oy
tarafından

Cif kokusuna ayilip bayılıyorum bir ara bıyık şeklinde sürdum :D:D kokusunu rahat rahat alayım diye sonra cildim çok kasindi hemen yikadm biraz tahriş oldu ama kokusu benim için baş döndürücü

0 oy
(25,225 puan) tarafından
Cif in pembesini kullanıyorum mis gibi kokuyo Müge ve frezya çiçeği olanı. Domestos beyaz kullanıyorum lavabo banyo için yer silerkende sirkeli çamaşır sulu su yapıyorum miisssss
0 oy
tarafından
Aspirins ve yağ çöz hic kullanmiyorum hergun lavabo ve banyo tuvalet faynslari mutlaka cifleniyor en cok domestos kullaniyorum ayna cam.gibi yuzeyleri camsille siliyorum 
0 oy
(189 puan) tarafından

Arka plan tertemiz parlıyor :D

0 oy
(465 puan) tarafından
benim icin cok buyuk eksik var orda domestos olmadan olmaz
0 oy
tarafından

Kuzum ben bingo çamaşır suyuna resmen hastaydim ya hamilelik boyunca kokladim:D

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 537 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,349 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 278 göst.
0 oy
7 cevap 317 göst.
10 Kasım 2020 Diğer kategorisinde ❣️DenizAselnAnnesi❣️ (1,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 748 göst.
25 Ağustos 2018 Diğer kategorisinde Nerii (12 puan) tarafından soruldu

374,613 soru

11,204,272 cevap

34,506 kullanıcı

...