0 oy
372 göst.
Diğer kategorisinde (236 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kirpik lifting yaptırdım demiştim heves ettim yaptrdm böyle olacagini bilseydim yaptırmadm kirpiklerjm dökülmeye başladı karşı tarafa sordum yapana öyle bişey olmaz daha çok güçlenir vs. Demeye başladı ne yapsam önüne geçerim badem yağı duydum iyimidir. Dökülen kirpik geri çıkarmı peki
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

+2 oy
(3,333 puan) tarafından
Su başlığına girip beter bisey sandik. Ee işlem uygulanıyor tabi ki dökülür 
(6,516 puan) tarafından
Ben 2 senedir kendim yaparım dökülmesi normal gözümü ovalayinca dökülen kadar öyle aman aman bir dökülme olmadı
-Reklam-
+2 oy
(1,798 puan) tarafından
Yani kusura bakma da bunun için Allahın peygamberin adını kullanamaya ne gerek vardı ki 
0 oy
tarafından
Çokmu döküldü.

Arkadaşımda yapmıştı ama dökülme olmamıştı.

Ama dökülenler çıkar tabi
0 oy
(234 puan) tarafından
Kötü bi yerde yaptirdin büyük ihtimalle bende yaptirdim hiç dökülme vs olmadı ama bakimina fln gidiyodum 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Herşeyin bir yan etkisi olabilir. İlaçlarda mesela en basit ağrı kesici bile mesela 1000 kişiye hiç dokunmasa da illa ki 1 kişinin midesini bulandırır ... O yüzden hiç 100% bişey olmaz diyemeyiz, bilmiyorum bununla tecrübem yok geçmiş olsun 
0 oy
(392 puan) tarafından
Ablam da yaptırdı hem ipek kirpik döküldü hemde kendi kirpikleri döküldü o kadar para çöp oldu kadın güzel yapamamıştı en son çağreyi çıkartmakta buldu ondan sonra kesildi dökülme ama baya dökülmüştü sende bi an önce çıkar derim takılıysa
(236 puan) tarafından
Takılı değil

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 519 göst.
0 oy
7 cevap 280 göst.
0 oy
3 cevap 370 göst.
14 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 161 göst.