0 oy
264 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Bu Ramazan hiç fire vermeden oruç tuttum :) regl dısında tabı :) evlenmeden once aılemde oruc tutan yoktu babamın mıdesınde rahatszılıgı var annemın de mıgrenı vardı, her ramazan 1-2 gun oruc tutardım kımse de sureklı tutman lazım demıyodu :) evlendık ılk ramazan ayımızda eşimle sahura kalktık ben yarın tutayım barı dedım, eşimde ‘gözde 30 gun tutman lazım farz ya’ dedı gulerek :) 5. senemız 1 sene hamılelıge denk geldı hıc turamadım, sonra emzırırken 1 hafta fire verdim bu sene cok sukur hiç fire vermedım :) oyle huzurluyum ki :) sahurlar yapıldı bızde, ben kahvemı ıcıp yatıcam :)  ay neyse siz napıyosunuz ne konustum kız gece gece ben

9 Cevaplar

0 oy
(344 puan) tarafından
Bu ramazan hem basinda hem sonunda kurban olanlar dernegi baskaniyim
(344 puan) tarafından
Gecen sene onu ben yaptım ya uzuldum valla bu senede boyle olunca
(2,405 puan) tarafından
Geçen sene 15 di tuttum bu sene de 30 yapmak varmış nasip de
(115 puan) tarafından
Bence baskan benim basindan 10 gün  oldum kadir gecesinde sahura kalkrim sabah baktim gene olmusummm
(115 puan) tarafından
30 gun yiyen varmis bismillahhh
(2,405 puan) tarafından
Neye şaşırdın kız lohusa olunca yiyiliyor yaaaa :)))
-Reklam-
0 oy
(7,118 puan) tarafından

Rabbim daim etsin canım.Üzülüyorum bitiyor diye :( Birazdan sahurumu yaparım ezan okununca namazımı kılarım yatarım Rabbimin izini ile.

tarafından
Valla bu sefer bende uzuldum, cok alısmıstım oruc tutmaya, hatta artık acıktıgımı farketmıyordum, bır de sahırsuz tutuyorum ben mıdemı agrıtıyor dıye, 4 kılo da vermısım :) ben bayramdan sonra borcları tutmaya devam edıcem galıba :) ahh namaz bana da nasıp olsa keske bır turlu baslayamadım
(7,118 puan) tarafından
Namaz sana gelmez canım, sen namaza gideceksin. Besmele çek kır şeytanın bacağını. Bak gönlün nasıl ferahlıyor, nasıl huzurlu oluyorsun.
0 oy
tarafından
Ya ne güzel gulumseyerek okudum Allah kabul etsin canim. Rabbim her sene nasip etsin.
tarafından
Allah razı olsun canım, aminn♥️
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Son 3 senedir tutamayan ben hasretle gelecek ramazanı bekliyorum. Gerçi ilk günler bir denedim ama hem 8. Ay hamilelik hem de emzirme olmuyormuş arkadaşlar denendi siz denemeyin :) 
tarafından
Benım hamılelık 9 ay kusmadan durdugum 9 saat yok dusun :) bır gun denemıstım 2 saat sonra kusup bozulmustu bıdaha tutamamıstım, emzırırken de kızım kolik dıye surejkı emerdı, 1 hafta oyle tutamıstım 2 gyn tutup mola vere vere :D Ay Allah kabul etsın
(1,824 puan) tarafından
Ay o kusmalar hatırlamak istemiyorum ilk hamilelikte organlarım çıkardı resmen :) bunda iyiydim kusmadım bile ama orucun 2. Günü olanlar oldu Allah kabul eder inşallah borçlar arşa çıkmadan üreme olayına son vermem lazım artık :))
tarafından
Benım 2. De olursa sahalardan cekılıcem, kızım 31 aylık suan 4-5 ay sonraya kardes dusunuruz dıyoruz nasıpse :) daha da kordon mordon baglatıp bu işi bıtırırım :D ben kızımda tuvalet paspasında uyurdum ya kusmaktan :)
(1,824 puan) tarafından
Arası 21 ay bizim ne çocuk aşkı varmış bizde de ya :)) he bir de aşırı kasılma dan altına kaçırma olayım vardı ger gün 3 paspas değiştirme garantili ajsjdjj
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Bende yıllar sonra sadece 1 gün fire verdim hepsini tuttum nasıl huzur doluyum bizde birazdan sahur yapicaz :)
tarafından
Yaaa dimi banuu cok degısık bır huzur♥️ Rabbım kabul etsın
0 oy
(12,856 puan) tarafından

Bende yıllar sonra sadece 1 gün fire verdim hepsini tuttum nasıl huzur doluyum bizde birazdan sahur yapicaz :) 

Saatin çok güzel :)

tarafından
Senı yerım ıkı kere yorum yapmıssın, saatım kayınvalıdemden ona da kayınvalıdesı takmış♥️
(12,856 puan) tarafından
Yaa ne güzel sende meryeme verirsin büyüdüğün de :)
Karar verdiniz mi tayin yerini kuzum
tarafından
Rabbım nasıp etsın oglum olursa da meryeme verıcem ben gelınıme degıl :) once kızım oldu onun hakkı :) verdık kuzum sukur tercıhlerı yaptık Van, Kars, urfa ilk 3 yer buyuk ıhtımal buralar gelır
(12,856 puan) tarafından
Bence de Meryeme ver :)
Allah'ım hakkınız da hayırlısını versin canım
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Çok şükür bizde de fire verilmiyor regl dışında kuzum geçen sene oğlum yeni doğmuştu ilk kez o zaman hiç tutmadım ama günü yine de aç geçiriyordum durmayan bir bebek diye içime dert olıyordu tutmamak valla bizde sahur yok eşim saolsun kalmıyor benim de tek yiyesim gelmiyor gündüz de emzirince başım dönünce ee be saf sanane ondan sen yesene diyorum kendimde öyle öyle bitti ramazanda ☺️ Allah sağlıkla seneye kavuştursun insallah hepimizi ☺️❤️
tarafından
Eşimden Allah razı olsun, bır kere zorlamadı, tutucaksın demedı o tutrukca ben ozendım, yazın 40 derecede otobanda araba durdururken dahı tutardı onu gore gore heves ettım hep, bu sene kız sen hep oruc tuttun farkında mısın dıyo :) Oruc tutmamaya sebep bebısler olsun kuzum, Rabbım daım etsın
(4,164 puan) tarafından
Maşallah canım benim eşim de öyle aksatmaz hiç Rabbim daim etsin evlatlarımız da bizden görüp böyle devam etsin insallah ☺️❤️
tarafından
Amiin, seneye Ramazan gelmeden evı suslemeye karar verdım, duvarları susleyıp hergun ıcın bır hedıye koyucam, bana yapmadı aılem, bılmıyordum hıc oruc tutulması gerekıldıgını, kızım bilsin ♥️
(4,164 puan) tarafından
Çok mantıklı canım benimki seneye anlamaz sanırım daha ama youtubede dediğin şekilde çok görüyorum bazı şeyler çocukluktan aşılanmalı çok iyi olur Rabbim doğru yoldan ayırmasın cümlemizi ❤️
tarafından
Benımkı seneye Rabbım gosterırse 3.5 yasında olur anlar heves eder, bu senede kahvaltı ederken ılk basta sende ye anne dıyordu sımdı reglken yedım anne sen neden yıyosun oructun dıyor :) Hayırlı evlatlar yetıstırmeyı nasıp etsın Rabbım ♥️
0 oy
(5,303 puan) tarafından
MAŞALLAH allah kabul etsin.
tarafından
Allah razı olsun, cumlemızınkını♥️
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Maşallah tebarekAllah Rabbim kabul etsin rabbim daim etsin canım bende 5 sene boyunca hormonlu spiral den dolayı hiç bozmadan tuttuktan sonra bu sene 2 gün başında 8 günde sona doğru yedim :)  çok şükür son iki günü tutacağım inşallah ☺️ ramazandan sonrada hiç ara vermeden kazaları tutalım inşallah 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 144 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu
0 oy
65 cevap 575 göst.
0 oy
3 cevap 126 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 715 göst.

379,604 soru

11,363,748 cevap

34,840 kullanıcı

...