0 oy
322 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından
Kızlar merhaba artık şok oluyorum yaşadıklarımıza biz yaklaşık 8 aydır ev aldık aldığımızda beri ne paramızın bereketi var ne işlerimiz rast gidiyor eşimle sadaka da hep veririz belalara karşı

Eşimin ailesi ile çok problem yaşadık annesi kendi istediği ailesinden bir kız değil de eşim beni sevip evlendi diye ilk günden burnumuzdan getirdi eltilerim ev hanımı ağızları var dilleri yok ben sınıf öğretmeniyim çok şükür çalışıyorum kamuda işte batıyor mu ne zwten eşim de diyo kıskanç bizimkiler durumları da hepsinib iyi ama ne oluyorsa bizdeb çıkıyor eşim ona kötü davranmalarına rağmen gider gelir işlerine koşar ama acıyorum eşime bir sürü bela geliyo başına kızlar ne yapayım dua ediyorum okuyorum genelde ama yok en son şunu diyeyim eşim arabasını değiştirmeye karar verdi ailesinşb yanında dedi pat eve dönüyorduk kaza yaptık siz düşünün başımıza geleneleri ne yapmalıyım Allah tızası için yardımcı olun

13 Cevaplar

+1 oy
(575 puan) tarafından
Yanlış anlama da faiz kredi falan çekip mi aldınız? 
(45 puan) tarafından
Yok zerre haram para yok emeğimiz
(575 puan) tarafından
O zaman bol bol sadaka verin kurban kesin nazar ayeti çok okuyun ve size şunu aldınız bunu Böyle yaptınız diyenlerin de yüzüne direk MaşaAllah deyin yoksa nazar edersiniz derseniz onların nazarı olmuyor
(45 puan) tarafından
Tamam uygulayacam inşallah
-Reklam-
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Bacım siz bı kurban verin bence 
(45 puan) tarafından
Kardeş kaç kere kestij eve girer girmez kestik adak da kaç kere kestik yok ama kesmiyor musibetleri
(7,249 puan) tarafından
Mezarın yarısı nazar derler valla bu olan birşey kim nazar ediyorsa mesafe koyun ve yanında birşeyleri konuşmayın aldık ettik diye
(45 puan) tarafından
Ben şahidim eşimin ailesi çok kıskanç ama nasıl oluyor bu kadar şaşıyom
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Bir şey ne kadar çok göz önüne gelirse o kadar nazar değiyor. Ben buna çok inanıyprum. Ne evimle ne eşimle olan bir şeyimi kimseyle paylaşmıyorum. En ufak bir resim paylaşsam o akşam mutlaka eşimle nir huzurauzluk yaşarız küçük şeylerden de olsa konu uzar. O yüzden göz önünde olmamak çok iyi. İnsanlar güzel naksa bile iç geçirdiği an o enerjisi malesef geçiyor bize. En iyisi herkesten gözden uzakta olmak.
(45 puan) tarafından
Uok brn hiçbir şey özeli hele anlatmam eşim abileri de oradaydı danışmak için sordu ama dakkasında
(2,014 puan) tarafından
Demek ki nazara geliyorsunuz. İyi niyetle bakan birinin bile gözü değebilir.
(45 puan) tarafından
Ahhh bir anlasam
0 oy
(5,632 puan) tarafından
İki ihtimal var ya bir yerde yanlış yapıyorsunuz farkında değil siniz. Önce bunu bir düşünün nerde hata yapıyoruz nerde yanlış yapıyoruz diye yoksa eğer bir yanlışınız hatanız o zaman 2. İhtimal nazar var üzerinizde 
(45 puan) tarafından
Eşim çok iyi niyetli biri ailesi ona zerre yardımı dokunmaz ama o her şeye koşar kötü niyetli değiliz diye düşünüyorum
(5,632 puan) tarafından
Kötü niyetlisiniz demedim ☺️ tanımıyorum sizi haddime değil sadece ihtimal

O zaman kötü niyet var üzerinizde Bi hocaya gidebilir sin
0 oy
(590 puan) tarafından
Nazar olduğu apaçık ortada.onlarla paylasmayin
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Hiç kimseyle birşeyi paylaşmayacsk anlatmayasiniz birşey mi alacaksiniz söylemeyeceksiniz eşinizle çok mu iyisiniz iyi olmayacaksınız başkasının yanında bazı insanların kötü enerjileri var bu enerji etkiliyor olacaksa olmuyor olduysa bozuluyor 
(45 puan) tarafından
Gakiba öyle işte viz hiçbir şey söylemeyiz bir ufak şey duysalar böyle oluyor yaa
0 oy
tarafından
Nazar için yüzlerine karşı oku öyle yaparım nazarı dengen kişiyi bilince sonra eve gelince direk üzerimize çıkartırız yikaniriz eşyaları kirli sepetine bile değil hemen yıkarım deterjan bölümüne bide sirke dökerim mis evinin kapı eşiklerini özellikle sirkeli suyla sil arada evinede kolay kolay sokma 
(45 puan) tarafından
Anladım öyle yapacağım çok sağolun inşallah işe yarar
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Evinde kuran okut bir yetim sevindir yada bir kurban ada kes ama en iyisi bence evinde kuran okutmak 
(45 puan) tarafından
Sesli açıyorum netten artık inşallah o da yerine geçer
0 oy
(253 puan) tarafından
eşimin ailesi çok kıskanç demişsiniz.. tahmin ediyorum ki hasetten dolayı başınıza belalar geliyor. en doğrusunu Allah bilir tabiki. 

benim akrabalarım da çok hasetlerdir. abim güzel maaşlı bir işe başladığında sürekli gidip gelip dile getirdiler biz işimizi bırakalım *** çalıştığı işe girelim vs vs 1 hafta içeriisinde abartsız söylüyorum 3 4 kere kaza yapıyordu. en sonuncusunda tırın altında kalıyordu. 

sabah akşam zikirleri var Rasulullah tavsiye etmiş. onları yaparsanız Allahın izniyle biraz rahatlarsınız. (hısnul muslim) diye geçiyor. 
(45 puan) tarafından
Hımm araştırayım bir evet eşimin ailesinde çok var eşimde öyleler malesef diyoo
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Durumu olmayan birine  basınız gözünüz sadaka verin evinin dip köşe bucak  bir fisfis   yarıdan fazlası su sirke koyup  kulfu Allahu ehat nas Felak. Oku duanı Edip her yeri sil kapılarını sil aynı sudan kendinize hazirla 3 kere yüzünü direklerini ellere kadar ayakları bileğe kadar yika en son duanı et 3 yudum için inşallah nazar kötülük ne varsa Yok olur başta bunları yaparken bunalıp  zor olursa anlaki evinde üstünüzde nazar göz vardır 
(45 puan) tarafından
Tamam yapacağım inşallah
0 oy
(266 puan) tarafından
Yıldızı düşük insanlara çok çabuk nazar değer. Aranızda iyi veya kötü ne olursa olsun kimseye anlatmayın. 
0 oy
(15,205 puan) tarafından
Kurban kesin her zaman da sadaka verin. Ve bol bol.felak.nas Ayetel Kürsi Fatiha ihlas okuyun kendinize ufleyin
0 oy
tarafından
Bizde ayrı eve çıktık çıkalı hep üst üste aksilik geliyor 
(45 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum sizi

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 644 göst.
13 Mart 2023 Aile kategorisinde Meczup (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 203 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Guzelle123 (240 puan) tarafından soruldu