0 oy
808 göst.
Aile kategorisinde (384 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Benim esim az once aradi kizima kilotlu corap almaya gitmis nasil alcsm yas bilmiyom bende tarif ettim su boytta olcak diye yok anlamıyorum dedi sonra tekrar aradı  kime corap lazim dedi bende kime alcan dedim küfür etti bende istemiyorum dedim pocin covugu dedi bana soktirgit dedi cok kufur etmeye başladı bu aksam  konusucam son noktayı koyucam ona duzelmesse bosanicam dayanamiyorum artik aranizda boyle kufre maruz kalan varmı 

Her seferinde allaha havale ediyom  belasini bulucagini biliyom ama artik katnamiyorum

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşim yokta babam var 2 lafından biri küfür biktimmmm çocuğa bile ananı dinini diyor birgün dayanamayip napacan anasını mi sık.ecen dicem o kadar nefret ediyorum 
-Reklam-
0 oy
(472 puan) tarafından
Asla eşim küfür etmez kabul de etmem Bence Al karşına konuş canım çok ayıp insan karısına küfür eder mi :((
0 oy
(4,013 puan) tarafından
Bir ilişki de saygı yoksa  o ilişki çoktan bitmiştir çok şükür  benim eşim asla küfür etmez bizim ilişkimizde saygı vardır  o saygıyı  kaybetsek bitmiştir o evlilik
0 oy
(1,150 puan) tarafından
Eşimin ailesi gwneli karılarına küfür eder. Yeni evliydim. Bbası gilde bana picoğlupic eşşekkkoğluuueşşekk falan kürtçe küfürler bazılqrının türkçe telafuzu yok. Küfür etti etti. Babamlara gittik gaziantepe. Babam ikimizide aldı karşısına şimdi derdnz ne dedi. Baba dedm bana picoğlupic diyor falan hepsini söyledm. O gün bugündür küfür etmiyor dememi bekliyorsanz yanılıyorsunz kendileri her kavgada aşağılayıcı küfürler eder. 
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Etmez cok şükür hiç duymadım argo kelime bile kullanmaz arada arkadaşları argo kelime konusurlar onları bile siler beni görmesin diye bende eşimde öyle konuşmaya karşıyız bazı insanları değiştiremeZsin maalesef insallah düzelir eşe bu şekilde küfür etmek cok ayıp
0 oy
(3,267 puan) tarafından
12 senedir katlanıyorum. Başka diyecek sözüm yok. Bol keseden atamam atanlarda iyi atıyor zaten görüyorum. Beni de tanıyanlar katlanmaz bilirler ama öyle olmuyor.
0 oy
(908 puan) tarafından
Bende ona söverdim .
0 oy
(4,654 puan) tarafından

Hiç kalmadım.kalmamda Allah korusun. Eşimden de Allah razı olsun hiç.kufur etmedi *****.manyak.vs de.kullanmaz.hic. karakteri de oyle degil. Ama gaflete düşer de ederse özür.kabul etmem. 

İnşallah esin bu huyundan vazgeçer tez vakitte. Mide bulandırıcı çünkü 
0 oy
tarafından
Asla bna karşı kufrettigine şahit olmadım bu ne çirkin ifadeler ya
0 oy
(49,835 puan) tarafından
esim etmiyor ederse bende tahammul edemem gibi geliyor madem becerip alamayacak on kere ne diye ariyo kafasi guzel heralde kime alcam diye soruyo ebene diyeydin 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Etlerim dikenlendi.  Üzüldüm de. Benim eşimin ailesi hadsiz derecede küfreder. Düşününki 3 görümcem birbirine abla demek yerine napıyon kız o...u der. Babalarına, ver çocuğu, altına sıçmış temizleyelim der. Annesine sen mi os*urdun, seninki gibi koktu derler. İnanın yanlarında kalamazsınız, eşimin onlarla alakası yok, sanki başka dünyada büyümüş. Utanır hatta, kızar onlara da. Şey ama yatakta bazen ileriye gitmeden küfredebiliyo o da kötü amaçla değil. 
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Asla sevmiyorum bazen şakayla diyor inan ona bile kızıyorum bende aynısını sana soylerım diyorum sizde konuşur ak halledin cnm

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 657 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Cimcon (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 571 göst.
23 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 453 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 567 göst.