+1 oy
273 göst.
Diğer kategorisinde (6,919 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yıllardır mücadele ettim düşük sorunum vardı    peygamber hayatını okudum çoğu çocuğu yoktu  düşün Rabbim peygamber ken çocuk nasip etmemişti  ya dedim Zuhal  sen aciz bir kulsun Rabbimden gelene sabır göster kabullen dedim çünkü düşük sebebi yoktu doktorala göre saglikliydim   vazgeçtim kabul ettim aradan aylar geçti      ve ben Aralık ayında  âdet olmadım aman dedim gelir bekle bekle gelmiyor test aldım dayanamadim. Silik çizgi çıktı   çöpe attım 15 dk felan sonra çöpten alıp bir daha baktım verişte o an  hecan korku sevinç aynı anda yaşadım  hemen doktora gittik ve 6 hafta 3 günlük hamileyim ve mucizem kalpbi pıt pıt atıyordu  doktora düşük yaptimi söyledim   korkma gebelik sağlıklı risk Yok dedi  şaşırdım   2 aylık olduk 2 test yaptırdım riskli dediler amisentez  8stefiler hayır yaptırmadım Rabbim neylerse güzel eyler dedim  5 ayda USG girdim doktor  oğlan olduğunu çok sağlıklı olduğunu söyledi   33 haftamda doğurdum  1 ay kuvezde kaldı mucizem ve şuan 2 buçuk yaşında. Hâlâ bazen inanamıyorum o sokakta gördüğüm imrendigim insandım ben anneydim artık.  Rabbim benim gibi olana şifa isteyene  mucizelerini versin inşallah    

4 Cevaplar

0 oy
(6,919 puan) tarafından

En İyi Cevap
 Bunu niye yazmak istedim bir post gördüm gebelik sonlandırma diye belki bir umut olur dedim  annelik nedir tatmak ister dedim  Rabbime sığınır güvenir dedim  o Büyük günahtan vazgeciririm dedim  katıl olmasını engellerim belkide bu yazım vesile olur. Bebekler hayata merhaba derler dedim  surcülisan ettiysem özür dilerim  hayırlı bayramlar olsun inşaallah 
-Reklam-
+1 oy
(351 puan) tarafından
Uf zuhal aglattin beni yaa rabbim saglikla buyutmeyi nasip etsin insallah 
(6,919 puan) tarafından
Ağlama    kız görünce o postu  bir candan vazgeçmek bu kadarı kolay olmamalı
0 oy
(253 puan) tarafından
demek ki neymiş her daim tevekkül edecekmişiz.. Allah başınızdan eksik etmesin yavrunuzu, bütün şerli gözlerden insi ve cinnilerden olan şeytanlardan muhafaza etsin
(6,919 puan) tarafından
Amin inşallah cümlemizin evlatlarını korusun
0 oy
tarafından
Benim mucizem de şuan beşikte uyuyor Rabbim isteyen herkese nasip etsin
(6,919 puan) tarafından
Amin inşallah
(119,461 puan) tarafından
sahte gebe sahte anne bu obez inanmayin dogursaydi foto atardi adini bile 1 kez yazdi ;)
(6,919 puan) tarafından
Kim o sahte olan

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 119 göst.
17 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 343 göst.
28 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu

381,029 soru

11,407,182 cevap

34,943 kullanıcı