0 oy
816 göst.
Aile kategorisinde (96 puan) tarafından
Oğlum 5 aylık ve oğluma bayramlık diye 3 yaş pantolon gömlek almışlar eşim ağzıyla istemiş bende yeni öğrendim gerçekten saçma değil mi şimdi büyüyünce giyer diyenleriniz olacak ama ilk bayramı oğlumun 3 yaşına gelirse bende alırım dımdızlak kaldım ortada gerçekten yoruldum kızlar sülaleside aynısını yaptı hepsi 4 yaş almış bide kız kıyafeti kalpli vs beni arayıp beğendin mi diye gülüyorlar sesli ne yani şimdi bu biri beni sakinleştirsin

24 Cevaplar

0 oy
(15,304 puan) tarafından
Kız kıyafeti alanlardan bı daha bişey kabul etmezdim ben olsam. Bı de guluyolar öyle mi. 3 yaş kıyafeti alanlar da iyice şaşırmış ama en azından ileride giyer. Sinir olmakta haklısın da boşver artık olan olmuş 
-Reklam-
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Keşke onlara güvenip almamaklik yapmasaydın. Ama olan olmuş artık. Sende dersin çocuğun ilk bayramı bayramlıği yok. Büyük Alcanızı bilseydim ben kendim alırdım diye. Burda asıl kabahat eşinin. Ailesi alıyor diye kendisi niye almamazlik yapıyor. Ben olsam başının etini yerim. Kaynana da oğlunuz pintiliginden çocuğa bayramlık da almadı diye. 
0 oy
(302 puan) tarafından
ciğeri 5 para etmez insanların içine düşmüşsün ALLAH sana sabır versin ne diyebiliriz ki...

Gerçekten saçma değil bu düpedüz adilk... 

5 aylık para gitmesin 5 aylık bebeğe bayramlık mı olur zaten üstünü kirletiyor diye deger vermeyip bayramlı 3 yaş almışlar. 

Oğlan çocuğuna kız kiyafeti alıp arayıp begendinmi deyip gülenlerede alın o kız kiyafetlerini kendi oglunuza (ogluvarsa) yada kocaniza giydirin terbiyesizler derdim. 5 aylık çocuğa 4 yaş. . Hiç almasınlar parasını sana versinler. Bundan sonra böyle söyle. Cocugun biyuna kilosuna göre almayı beceremiyorlarsa eline para sıkıştırsınlar.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 291 göst.
14 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nk6517& (416 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 766 göst.
14 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nk6517& (416 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 695 göst.
19 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 569 göst.
24 Haziran 2021 Diğer kategorisinde BatınAybars’ınannesi (2,479 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...