0 oy
763 göst.
Aile kategorisinde (416 puan) tarafından
Allah aşkına delirecem ya yemek yedik bulaşıkları yıkiyordum sonra odaya gittim ki bebeğim ağlamaktan patlayacakti Allah'ın cezası eşim bi el atıp çocuğu kaldırmıyor ya ben tek başıma mı yaptım çocuğu sevmiyor ilgilenmiyor beni tanıyanlar bilir neden eşimden nefret ettiğimi telefonu elinde çocuk patlamış bı kaldırayim demiyor ya nefret ediyorum bu adamdan daha önceki postlarimdan okursanız hak verirsiniz bana 

11 Cevaplar

+1 oy
(13,202 puan) tarafından
Aldatıyormuş zaten niye duruyorsun ki hala. Belliki hiiiç umrundaa değilsiniz 
(416 puan) tarafından
Ah ah bende 1 dakika durmak istemiyorum çaresiz kaldım bebeğim daha 1 aylık  biraz toparlansin istiyorum zaten onu ne odama alıyorum nede konuşturuyorum
-Reklam-
0 oy
(2,278 puan) tarafından
Ben olsam o dakka azima geleni söylerdim valla 
(416 puan) tarafından
Söyledim o kadar sinirlendim ki birde nerdeyse bebeğin ayağına basacakti görmedim diyo birde bebeğime bişi olursa seni mahvederim dedim
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Daha önceki açtığın postları okudum arkanda duracak kimsen yok mu
(416 puan) tarafından
Maalesef kimsem yok annem hayata değil babam evlendi üvey anne yüzünden bakmadı bize
(12,856 puan) tarafından
Baban ile üvey annen ile gidip konuşsan belki birlikte bı çözüm bulursunuz canım
(416 puan) tarafından
Başıma ne geldiyse üvey anne yüzünden geldi zaten bakmadığı yetmezmis gibi onun yüzünden evlendim
Babam yaşlı ya onun parası bana kalır die korkup babamı doldurdu babam o kadın yüzünden bize bakmadı ve şuan bunu çekiyorum
(416 puan) tarafından
Babam emekli parasını bize harcamasin die yaptı
(12,856 puan) tarafından
Allah bebeğininde senin de yardımcınız olsun amin dikkat et yanlışlıkla ikinci çocuğu yapma canım başka akraba yok mu kardeş falan
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Agzina sictminn serefsizziii insanliktann zerre nasip almamisss serefsizz bu aldattigi kisinin cocuguu olsaa kucagndan indirmez ama ahlaksizz karktersiz geberesice
(416 puan) tarafından
İnsan kendi çocuğuna bakmaz mı ya patladı resmen ben kıyamıyorum çocuğuma ağlamasına izin vermiyom yavrum çatladı almamış kucağına ya
(2,196 puan) tarafından
O bebek oyle aglarken umursmamamis ya dilerim allahtan oda öyle aglaasin ama onu umursayan insan bulamasin etrafinda lanet . Cok hakaret ettim ama kusurbakma kuzum cok sinirlendim nasil kiydi serefsizz
(416 puan) tarafından
Ağzına sağlık az ettin valla
(416 puan) tarafından
Birde nerdeyse bebeğin ayağına basacakti görmedim diyo eğer bebeğime bişi olacak olursa seni gebertirim dedim
0 oy
tarafından
O bitmiş artık ondan umudunu kes bırak babalıkta yapmasın Allahın cezası adam bişey bekleme ondan görme onu sen kendine yazık edersin üzülme bebeğim toparlanana kadar demişsin inşallah bir an önce kurtulursun 
(416 puan) tarafından
O kadar zoruma gidiyor ki bu onun çocuğu ya çocuğu ben ağlamasına izin vermiyom orda patladı resmen ya
0 oy
(580 puan) tarafından
Eski postlara nasıl bakılıyor bilmiyorum da bu postuna göre aşırı ilgisiz biri gibi hep böyleyse konuşmayı dene terapiste gidin çocuğunuz için olmadi en son çare boşanmak artik ne denir Allah bildiği gibi yapsın böyleleri. 
(416 puan) tarafından
Bu adam terapisti deli eder öyle söyleyeyim ne evine ne eşine nede çocuğuna karşı ilgili değil diğer postlarda beni aldattığını yazmıştım aldatiyor beni ama o kadar çaresiz kaldım ki kimsede yok nereye gideyim bilmiyorum bebeğim için sabrediyorum
0 oy
(7,924 puan) tarafından
Bazen benim eşimde telefona çok daldığı için çocuğa bakmiyor ben hemen sesleniyorum bak diye canım oda hemen bakıyor sende ona seslen bak diye bağır 
(416 puan) tarafından
Yok bu öyle değil bebek ağlıyor neden bakmadın diyorum o bana bağırıyor hiç bir zaman suçunu kabul etmiyor herşeyi başkasına atmayı sever
0 oy
(682 puan) tarafından
Brnim esimde oyleydi agliyordu kaldirmiyodu öylece aglamaya terk.etmis gelmis bana cocuk.agliyo diyo bana dicegine kaldirsana hic kendini incitmez cocuk yerde catlarcasina aglarken tv telefon ama şimdi seviyor biraz babalığı anlamaso gec oldu
(416 puan) tarafından
Benimki anlamaz çünkü beni aldatmakla meşgul az önce mesaj attığını kadına mesaj attım 1 aylık bebeğim var dedim  kadın markette çalışıyor hergun o markete gidiyor kadın dediki onu rezil edicem
(682 puan) tarafından
Niye evli olduğunu soylememjs mi kadina
(416 puan) tarafından
Kadın evli olduğunu bilmiyordum dedi ve zaten kadin buna bana mesaj atma diye defalarca yazmış benim eşim durmadan mesaj atıyor kadın bunu markette rezil edecem dedi ben dedim 1 aylık bebeğim var yeni doğum yaptım dedim
(682 puan) tarafından
Pislik.herif ya
(416 puan) tarafından
Bugün sabah sebepsiz yere dövdü beni etmediği hakaret kalmadı çocuğun ölsün diyor
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun. Canım 
(416 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah
0 oy
tarafından
Bebegin uyuyunca yika bulasiklari ben oyle yapiyorum aslinda cogu insan oyle yapiyor . Benim esimde bakmaz en iyi sonraya birakmak 
tarafından
Esini Bugunki sikintisi neymis ki
(416 puan) tarafından
Yataği topluyorum die dövdü  yazarken ağlıyorum her tarafım mosmor oldu
(416 puan) tarafından
Hem suçlu hem güçlü bütün suçu üstüme atarak kendini rahatlatıyor durup dururken huzurumu bozan o ama beni suçluyor neymiş hayatını mahvemisim demiyor ki bu kadını aldatıyorum sustu şiddet gördü sustu helalik isteyeceğine yaptığına bak
tarafından
Dayak aldatma adamda ne ararsan var .ailesi yokmu bunun . Allah merhamet versin
(416 puan) tarafından
Ailesi var ama destek olan yok
0 oy
tarafından
Allah merhamet versin ya 
(416 puan) tarafından
Merhamet olmaz bu adamda sabah sebepsiz yere ortada bişi yokken öyle dövdü ki beni kolum elim mosmor
tarafından
Polise gitsene ya kadın sığınma evine git. Allah belasını versin
(416 puan) tarafından
Bebeğim kucagimdaydi ona rağmen dövdü ya Allah belasını veriyor zaten işi gücü rast gitmiyor ve her bela onu buluyor
tarafından
Pislik herif ya . Kalma canm yanında

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 288 göst.
14 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nk6517& (416 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 675 göst.
18 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 1,070 göst.
16 Aralık 2021 Aile kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu