0 oy
374 göst.
Aile kategorisinde (384 puan) tarafından

Bugun cagirdim eve sen beni isyemeye gelince ben seni ogluma ezdirmicem benim oglum sana hakaret edemez dedin bugun yanimda ol oglun bana ağıza alınmayacak küfürler ediyo dedim  ben 16 yaşında  onun kahrini cekmek icinmi evlendim dedim  oda sinirlendi kurban olsun senin annene babana dedi bu çocukar olmasaydi aeni babanin evine gonderecektim onunda ne halu varsa gorseydi dedi bende en sonunda defolup gitcem ztn  dedim ben bosanmak icin evlenmedim dedim mecburmuyum kahrini cekmeye dedim   sinir hastasiysa gitsin tedavi görsün benim çocuklarım  onu ornek alarak buyuyo dedim bilmiyorum artik esimle konustumu konusmadimi ama esim yemek ne var dedi cvp vermedim aksama doğru yazdim gelmiyorum yazmis bende cvp vermedim bugun hic aramadi beni

Eski postlarimdan bilen bilir

8 Cevaplar

0 oy
(612 puan) tarafından
Şuan kaç yaşındasın? Umarım düzelir eşinin huyu, gerçekten çok çirkin. Ve dediğin gibi çocuklarında buna maruz kalıyor ve bu şekilde büyüyor 
(384 puan) tarafından
21 ekimde 22 olcam
(384 puan) tarafından
Annesine babasinada tavri bu sekilde  onlara kufur etmex ama kufurden beter rezil eder onlari
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
16 yaşında  niye evlilik  ve canım 
(384 puan) tarafından
Istemeye geldiler bende 16 yasin verdiği cahillikle evet dedim ama annem 16 yaşındaki çocuğun akliyla verdigim karara saygi duydu
(6,919 puan) tarafından
Yuh yani   çocuksun o yaşta
0 oy
tarafından
Babası ne *** olduğunu bilmiyor muydu. Böyle insanları evlendirmyin ya. Evlendiği kişiye yazık oluyor 
0 oy
(48,634 puan) tarafından
istemeye geldiklerinden oglum.hakaret edemez derken biliyormuş demek ki oglunu yoksa hangi istemede durduk yere bunlar söylenir. çocuk gelinsin suan ki yaşın bile tam anlamıyla evlilik yasi degilken bu yaşta neler cekiyosun
0 oy
(2,651 puan) tarafından
16 yaşında evlilik ne diyim canım 26 yaşımda evlenmeye zor cesaret ettim aile evinde mi huzurun yoktu ondan mı uzaklaşmak istedin bilemem ama keşke eline mesleğini alıp öyle evlenseydin
0 oy
(12,854 puan) tarafından
16 yaşında ne ehliyet ne de oy kullanamazken evlenmek ne demek hiç mi etrafınızda aklı başında kimse yoktu karşı çıkmadı?

Nolur kırılma yanlış da anlama ama ne acelen vardı canım 
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Yavrum benim kızim şimdi 16 yaşında kendi cahillik edip evleneyim desede ben ve babası izin verirmiyiz hiç daha o bir çocuk ben kıyıp bir iş yaptırmiyorum doğru düzgün  annen baban nasıl müsaade ettiler 
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Yine şükür ki babası akıllı başlı bi adammış seni dinlemiş seni tutmuş 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 557 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Yamacinannesi (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 882 göst.
+1 oy
19 cevap 445 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu